reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

aesthete a zapraszam serdecznie :) kominek duży pomieścimy się :) no i w szafie mam zapas herbaty przynajmniej na rok :) poza tym w zimowe wieczory polecam gorące kakao lub gorącą czekoladę :) w grudniu miałam zwichniętą nogę to przez 5 tyg siedziałam w domu... jessoo jaka to była rozkosz!! mąż w pracy, syn w szkole,kakao w kubeczku, świeże bułeczki, w kominku napalone i King pod ręką :-)

Lenka co oznacza mały poziom glukozy we krwi bo nie za bardzo się orientuje?:zawstydzona/y:
 
reklama
ewelinka, a co zrobić, żeby się do listy dopisać? ;)

ja tez na L4 już, ale pracuję w domku. Prowadzę księgowość i część obowiązków zabrałam do domu, żeby nie zwariować ;)
 
Hej Majoweczki :-)

ja dzisiaj nawet nie mam czasu zeby usiasc I Was poczytac... sprzatam gotuje piore I jeszcze maly dalej jest marudny, teraz juz mam wszystko zrobione maly jeszcze spi to przyszlam sie przywitac I prosic o rade
co mozna kupic w prezencie na urodziny dla chlopca 5 lat I dla dziewczynki 7 lat???? ja juz nie mam pomyslow :/

 
Hej Majoweczki :-)

ja dzisiaj nawet nie mam czasu zeby usiasc I Was poczytac... sprzatam gotuje piore I jeszcze maly dalej jest marudny, teraz juz mam wszystko zrobione maly jeszcze spi to przyszlam sie przywitac I prosic o rade
co mozna kupic w prezencie na urodziny dla chlopca 5 lat I dla dziewczynki 7 lat???? ja juz nie mam pomyslow :/


Mój synek jest na etapie klocków lego tematycznych np scooby doo albo star wards, poza tym fajne też są płyty z bajkami czytanymi, ewentualnie gry edukacyjne :) wszystko w zależności czym się dziecko bawi. z dziewczynką nie pomogę
 
Dziewczyny, ja widzę, że niektóre z Was mają pełno energii, sprzątają, gotują, pracują itd... Ja słuchajcie jestem totalnie rozbita. Czuję, jakby "coś mnie brało" ale nie mam gorączki. Jest mi słabo, mdli mnie, mam dreszcze, popłakuję bez powodu, nie mam na nic siły...Czasem stanę w miejscu, przymknę oczy...i mam wrażenie, że mogłabym zasnąć na stojąco. Zakupy to dla mnie jakiś koszmar. Ledwo doszłam do domu a jak miałam zabrać się za gotowanie to znowu się rozpłakałam... Nie mam w ogóle siły, czuję się totalnie wyczerpana.... Czy ktoś ma tak jak ja?
 
Ostatnia edycja:
Nanncy, aż tak bardzo to nie, ale ciągle zmęczona chodzę, zakupów to nigdy nie lubiłam (no chyba, że w obuwniczych, bo buty to mój nałóg :-p ), ale najchętniej to bym siedziała i nic nie robiła... Obiad sam się nie ugotuje, a mój mąż późno pracę kończy, więc chcąc nie chcąc nie pozwolę żeby głodny chodził.

Dziewczyny, w ogóle są takie bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych mam. Myślę, że może niektóre to zainteresować, ja się zapisałam :happy2:
http://www.bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty
 
Dzieki dziewczyny! Faktycznie mi bardzo ulzylo jak lekarka powiedziala,ze slyszy serducho!!:tak:

A ostatnio cos napasciowo mnie bierze na awokado...kroje, robie z nim salatke, albo takie samo zjadam:szok:...I tak co kilka dni musze jedno zjesc...ha! A Wy macie jakies zachcianki??:baffled:


Ja teraz do pracy zasuwam, wpadne moim wieczorem (Waszym srodkiem nocy), zeby Was wszystkie doczytac!!:-)

Milego wieczoru z herbatka I ksiazka przy kominku!;-):-D
 
reklama
witam was
co do kominkow bede miec za rok sowj i doczekac sie nie moge!;-)
co do zchcianek specjalnie nie mam poki co...
dzis za duzo robilam i teraz "zdycham" wszystko mnie boli, kiepsko z kondycja psychiczna jakos tak do d*py wszystko...
Marteczka gratuluje serduszka:-) i po cichu wam zazdraszczam...
 
Do góry