reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja też się dzisiaj cały dzień objadam...
Potem mi jest niedobrze, ale i tak ładuje w siebie dalej:-D
Trochę się już lepiej czuję więc to chyba nie przeziębienie ani grypa.

applecrumble w pierwszej ciąży miałam tylko anemię. Kochana co do bóli podbrzusza to są one całkiem normalne na początku ciąży.
Martynia będzie dobrze :) Daj koniecznie znać po wizycie.
Nanncy no ja wczoraj w ogóle nie potrafiłam się w pracy skoncentrować. Czułam się jakby mnie jakaś grypa brała. Dlatego wolałam wziąść reszte tygodnia wolne. A Ty nie mogłabyś wziąść sobie kilku dni wolnego?
wichurka gratki bijącego serduszka :)
 
reklama
Lena, ja mam w pracy kiepską sytuację z kierownikiem i współpracownikami. Kiedy nie mogłam zajść w ciążę, miałam bardzo dużo problemów zdrowotnych z tym związanych, np. endometrioza, potworne bóle miesiączkowe z gorączką i drgawkami... Cały okres starań zrujnował mi stosunki w pracy bo musiałam często brać zwolnienia. Byłam też 3 razy w szpitalu. W pracy nie zrozumieli tego bo byłam problemem, przez który dziewczyny musiały za mnie przychodzić do pracy. Rozumiem, że same też mają rodziny, nie mają z kim zostawić dzieci itd...a ja informowałam, że nie przyjdę w ostatniej chwili...Ale co miałam zrobić? Wyszło, jak wyszło i teraz jest tak jak jest a ja w pracy mam tylko ochotę płakać bo czuję się jak "problem" :confused:. Jak zaszłam w ciążę również usłyszałam, że byłby kłopot, gdybym poszła w tym tygodniu na wolne bo inny kolega jest na zwolnieniu i dziewczyny musiałyby pracować po 5 dni z rzędu po 12h za mnie. Postawiły mnie w bardzo trudnej sytuacji.... Aż brak mi było słów bo lekarz powiedział, że powinnam być w domu bo mam ciążę wysokiego ryzyka. Podjęłam decyzję, że zostanę do 16 września, do pierwszego usg. No bo co będzie, jeśli ja znowu pójdę na L4 za potem okaże się, że np. coś z ciążą nietak? w sensie np. pęcherzyk jest pusty itp? Jak ja wróciłabym do pracy? chyba nie miałabym do czego wracać.... Póki moja ciąża jest tylko wynikiem Bety na kartce, wolałam zostać... :-(Chciałam przyspieszyć badanie usg ale mój gin jest na urlopie jeszcze te 3 dni, więc nie miałam wyjścia. Muszę się przemęczyć...
 
Dziewczyny chyba powoli mogę do was dołączyć:) Beta przedwczoraj 39, dzisiaj 116. Termin wg OM 23.05.2013r:) To będzie moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:)
 
nana, dobrze zrozumiałam. Spodziewasz się bliźniąt? :D Ogromne gratulację :* Podwójne szczęście pod sercem. Ja się zastanawiam, czy przypadkiem jak od strony mojego męża są bliźniaki, czy ja też mogę mieć bliźniaki.
 
Naturalnie poczęte, w 3 cyklu :)
Mam siostry-bliźniaczki - dwujajowe, młodsze o 6 lat. Myślicie, że to wpłynęło na naszą ciążę bliźniaczą?
jezu, jestem w szoku... zdjęcie naszych fasolek jest w dziale z wizytami i zdjęciami, zapraszam do oglądania :)
 
reklama
Do góry