reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej dziewczyny!

Aniu, aNilewe - bardzo mi przykro, wiem co czujecie, ale macie dobre myślenie. Mi też lekarze mówili że natura jest od nas mądrzejsza i widocznie dzidzia była chora. Mi takie tłumaczenie pomogło.

Nadzieja witaj wśród majówek. Gratuluję wyczekiwanego bąbelka ;-)

Karmelowa - jesteśmy prawie w tym samym czasie ciąży i ja we wtorek na usg też miałam sam pęcherzyk i też miał chyba 7,3 mm. I według tej strony co podałaś wszystko jest w jak najlepszym porządku ;-). We wtorek usłyszysz serducho bijące jak dzwon ;-)

Lena - zdrówka życzę, herbata z miodem i cytryną, w domku pod kocyk i oby nic więcej się nie rozwinęło.

U nas dzisiaj chorobowo. Młoda jak była we wtorek u koleżanki jak ja była na ip, to się chyba zaraziła ( koleżanka nie posłała synka do przedszkola bo miał katar). Wczoraj cały dzień mi kichała a dzisiaj wstała z gilem po pas. Teraz mi usnęła,taka bidulka jest zmieniona w oczkach :-(. Od rana siedziała tylko na kolankach przytulona.

Ja dzisiaj samotny dzień i noc, mój M poszedł na 7 do pracy i wróci jutro może koło 12 :-(.

Miłego dzionka życzę mimo paskudnej pogody za oknem.

Głowa do góry i trzeba myśleć pozytywnie kochane ;-)
 
reklama
Właśnie dzwoniła do mnie lekarka.
Połowa wyników już przyszła. Martwi ją niski poziom glukozy w mojej krwi, ale kazała mi czekać na resztę wyników tarczycy żeby mogła zadecydować co dalej. Reszta wyników ma przyjść jeszcze dzisiaj lub juro z rana. Mam czekać na telefon :(
 
karmelowa, nawet mnie nie kuś książką przy kominku, bo jeszcze Cię odwiedzę ;-) książki kocham i ciepło kocham i właśnie sobie wyobraziłam jak się pakuję pod koc z herbatą i książką :blink:
co do badań, to ja robiłam je dlatego, że chyba najdłużej z was wszystkich czekam na wizytę u gina i wolę wiedzieć co się dzieje :-p a przynajmniej jak już pójdę to będę miała komplet badań zrobiony :happy2:

Lena​, a glukoza bardzo niska? nic się nie martw :*
 
reklama
Hej dziewczyny. ja dzisiaj zabardzo pisac nie bede. Źle sie czuje. Tzn spac mi sie chce i ogólnie mam lenia. także miłych dzionków wam życzę:) buziaczki ciężaróweczki :*
 
Do góry