reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
kurczaczek ja jestem majowka 2012 ;) synek urodzil sie 3 maja wiec sie nei spotkalysmy wczesniej, a na kiedy masz teraz termin?
ja pytalam o wstawienie zdjecia dziekuje za podpowiedz, ale jakos sobie z tym sama poradzilam ;)

A to źle policzyłam :tak: Bo Lena z końca kwietnia to i tak jest tylko parę dni różnicy ;-). A teraz wg OM mam termin na 10 maja ;-)
 
Witajcie. Dziękuję za wsparcie!
Dziś 6t2dc i nic nie widać na usg.
Podejrzenie ciąży pozamacicznej lub ze jeszcze za wczesnie. W to drugie wątpie bo miałam wczesna owulacje.
Leze i rycze a moj maz mnie nie rozumie.
Pobrano m i krew na bete i beds dzwonić po wnikikach i zaprosza za dwa dni na kolejna albo sama nie wiem.
 
Witam kochane :-)

U mnie już lepiej, dzisiaj wizyta u ginka. Krwiak się wchłonął, więc UFFF.
Dalej mam brać dupka i nie przemęczać się :-)
Mdłości są, ale pomaga cola. Działa cuda :cool2:


Witam nowe majóweczki! :tak::tak:


anliewe - co to się dzieje? W 6tc to powinno już na USG widać serducho... a jeśli za wcześnie, to może owulka była później? Nie załamuj się. Poczekaj na wyniki bety i koniecznie daj nam znać.
Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
 
Dołączam dziewczyny do majówek. 7tc i najblizsza wizyta 18.09 :) beta podobno dość wysoka, moja ginekolożka przygotowuje na możliwość bliźniaków.
Cieszymy się!
 
reklama
stazi zdjecie jest w "wizyty u lekarza..." ;)

kurczaczek no to kilka dni roznicy tylko, mozemy sobie radzic w sprawie dzieci jak I ciazy ;) a ja mam teraz termin na 12 maja :D

pat&mom witamy :) blizniakow jeszcze u nas nie ma wiec trzymamy kciuki ;)

anliewe nie wiem co powiedziec w tym tygodniu juz powinno byc cos widac no ale moze do zaplodnienia doszlo pozniej, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze daj znac jak bedziesz miala wyniki.
 
Do góry