reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
o kurde Lena nie wiedzialam;/ ja badalam tsh po ciazy nie chudlam wyszlo mi lekko podwyzszone ale to przez hormony po ciazy ktore wracaly do stanu z przed, okazalo sie ze naleze do grupy kobiet karmiazych nie tracacych dzieki temu na wadze;/
Ania ja nie wiem jakie objawy chyba waga masy ciala a reszta to nie mam pojecia...

dzwonilam po 15 powiedzieli o 16 beda wniki i co 17 nie ma napisalam meila w ogole nie doszedl pewno se poszly do domu a ja bede umierac ze stresu do jutra, na marginesie czeka mnie ciezki dzien bo mam wizyte u chirurga dzieciecego z mlodym bo napletek mu nie schodzi:baffled:
 
jeżeli chodzi o tarczyce to mam ten sam problem.
wyniki miałam zawsze w normie ale gdy endokrynolog kazala mi zbadac przeciwciała tarczycowe okazało się ze mam podwyższone! to jest bardzo ważne w ciąży. odpowiadają one tez często za poronienia i problemy z ciaza.
dostałam euthyrox, gdy zaszłam w ciaze z synkiem został mi zwiększony, w karcie ciąży i przy pobytach na patologii ciąży było to podkreślane.
fachowo to się nazywa u mnie: autoimmunologiczna choroba tarczycy.
pozdrawiam :)
 
saga nie dziwie Ci sie, ze sie stresujesz. Ale musisz dzielnie poczekac do jutra :*

szuszunia no i o to mi wlasnie chodzi. W Polsce lekarze podeszli do tego profesjonalnie, a tutaj nikogo nie obchodzi, ze przez te przeciwciala moge poronic :(
 
Lena ja bym jajko z nerowow zniosla kurde to ze 3 miesiace ciezkie to nie znaczy ze sie w ciazy nie jest nigdy nie zrozumie ich postepowania i nastawienia;/ przykro mi...
nie mam wyjscia walka mi wykrecili z wynikami ;/dzwonilam pytalam i :angry::wściekła/y:
 
Aniu - ale mi sie smutno zrobilo z powodu Twojego psiaka :-( Umarlabym!!!! Dlatego serdecznie wspolczuje.

My mamy 8 letnia sunie-taki troche kundel,bo owczarek australijski zmieszany z rottweilerem...ale serce ma wielkie!! A ja spojrzy sie.... no same zobaczcie... ;-)

Patsie.jpg:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • Patsie.jpg
    Patsie.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Ja bylam u ogolnego, dostalam kwas foliowy I mam czekac na list ze szpitala, ogolnie to my mamy konflikt I teraz w drugiej ciazy moze byc problem powinni sprawdzac krew czesciej na przeciwciala no ale z ta sparawa tez mam czekac na llist :/

lena co do suwaczka to jakos nie moge dodac :/
 
Do góry