reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Jejku dziewczyny ale wy produkujecie:)
Karmelowa idź na hcg i wtedy jak zobaczysz odpowiedni wzrost to wtedy do innego gina żeby sprawdził co i jak.
Ja też budzę się co trochę w nocy a to siku a to cyce bolą i tak w kółko i spać mi się chce.
Ja też bym chciała już zobaczyć dzidzie ale wizyte mam dopiero 23.09 i do tego czasu to chyba zgłupieje:p
 
reklama
Nana7ma ja też się w nocy co chwilę budzę... wieczorem podam na twarz, a w nocy się kręcę...
stazi24 tak jak Ty, śpię tylko na brzuchu, więc nie wiem jak to będzie później :sorry2:
marteczka gratuluję Okruszka!! i jestem takiego samego zdania co Ty, jeśli chodzi o grupę zamkniętą...
Karmelowa trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku, może faktycznie dla własnego spokoju zrób betę..? ja bym na pewno od razu pobiegła. Odpoczywaj i myśl pozytywnie, musi być dobrze!!! :tak:
 
dziewczyny moze podpowiedziec jak wstawic suwaczki? nie mam pojecia jak to zrobic :/
Wchodisz na www.suwaczki.pl i tworzysz wlasny ciazowy suwaczek. Skopiuj caly bbc code, ktory pokaze sie w bialym okienku. Gdy bedzie gotowy wchodzisz na Funkcje forum (znajdziesz je na gorze na rozowym pasku) -> Edytuj profil -> Edytuj sygnature ( w menu po lewej stronie) -> wklej bbc code w biale pole -> Kliknij "Zapisz sygnature".
 
o widzisz Lena ladnie ci wyjaznila ja troche chyba namotalam w wiadomosci na prv :-) nie chcialam sie osmieszyc swoim tlumaczenie na forum :-D
czekam dalej na wyniki i nie ma kutwa:angry:
 
Oj znowu cos mnie podbrzusze pobolewa.. Ale delikatnie wiec narazie nie panikuje :p
Za pol godzinki do domu :)

sagaa czekanie jest zawsze najgorsze. Obys szybko te wyniki dostala. Ja mam jutro badania krwi na przeciwciala tarczycy i powiedzieli mi, ze moge nawet do 10 dni sobie poczekac:szok: Troche mnie to zdziwilo, bo przeciez przeciwciala moga byc grozne w ciazy:confused: Ale coz.. w koncu to Irlandia:-(

marteczka moj synek za kilka dni konczy 4 lata:tak: I co, dalas sobie rade z tym suwaczkiem?
 
kurcze jak czytam was tam w Irlandii czy na innych forach dziewczyny z wysp co tam sie u lekarzy dzieje....:no: u nas takie wyniki to jeszcze tego samego dnia
 
reklama
Ptysia no mnie to przeraza jak ta opieka wyglada tutaj. W Norwegii gdzie bylam w ciazy z moim pierwszym dzieckiem bylo to samo:-( Myslalam, ze troche powazniej potraktuja sprawe z tarczyca, ale mylilam sie.

saga 2 miesiace temu jak jeszcze bylam w Norwegii badalam sie na tarczyce. Mama dlugo miala z nia problem i zauwazylam u siebie podobne objawy. Okazalo sie, ze moje THS jest w porzadku, ale poziom przeciwcial jest powyzej normy, ale jeszcze nie na gornej granicy wiec lekarka poinformowala mnie, ze za jakis czas powinnam znowu zrobic te badania zeby sprawdzic jeszcze raz. Jutro bede je tu powtarzac, bo wlasnie czytalam w internecie, ze przeciwciala tarczycy jesli sa na wysokim poziomie moga prowadzic do problemow z utrzymaniem ciazy i poronienia:-(
 
Do góry