reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Cześć dziewczyny! Ale się dzieci nawykluwało tu w nocy! Ale najlepsza jest dziewczyna z mojej sali, przed północą złapały ja skurcze posiedziała policzyła czas, pielęgniarka przyszła, zaraz lekarz. Zabrali ja na porodowke, urodziła chłopca 2,5kg przed 5 a przed chwila zjechała do nas piętro niżej o własnych nogach pochwalić się ;o składam pokłony !
Wrrrr gdzie ten obchod, albo niech wymyśla coś twórczego albo ja chce do domu :/
 
reklama
pełnia, burza lub halny :-D Mrówek jest poburzowy ;-)

FUNIA oj tam 35+ ;-) moje koleżanka niedawno urodziłam swoje 4 dziecko :-) 2 miesięce przed 40 ;-) czy wiek teraz ma jakieś znaczenie? ;-)

a wczoraj czytalam o tej aktorce Małgorzacie Lewińskiej :tak: jest w ciąży podwójnej :-) 42 lata ;-) zapłodnienie naturalne ;-)
 
moja mama mnie urodziła jak miała 38lat a mojego brata jak miała 35 i jak widać obydwoje jesteśmy zdrowi :-D

A moje smaki zmieniają się jak w kalejdoskopie.... wczoraj na kolację zjadłam kanapeczki z szyneczką i musztardą i sok pomarańczowy, a dziś jem serek waniliowy, bułeczkę z czekoladką i sok pomarańczowy...
Coś mnie od rana mdli ;/ i mam nadzieję że nie będę ściskać się z toaletą :crazy:
 
mi_lva ale smarować i tak musisz :D w rossmannie są takie podwójne saszetki - jest peeling do dłoni plus maseczka do dłoni. U mnie się to sprawdza :) a po tym i tak gruba warstwa kremu :)
 
Czesc:)
Chciałabym się Was poradzić, bo od jakiegos czasu miewam bóle jelita i bóle w okolicy pupy. I nie wiem po co to podpiąć, pod niestrawność, czy jakies hemoroidy? No nie wiem sama. Hemoroidów nie mialam nigdy wiec nie wiem jak się objawiają. i tak sobie gdybam. I mam tez czasem taki mocny ból w okolicy lewej pachwiny promieniujący az do kolana, ale taki konkretny, który trwa dłuższą czy krótszą - ale na szczęście chwilę.

wizytę mam za 6 dni, wiec na pewno zapytam, ale poki co chcialam się Was poradzić co to moze byc, moze któras z Was tez tak ma?
 
apple Ja też tak mam kochana że czuje ciągle jakiś ucisk, wysikam się i za chwilę znowu gnam do kibelka :/ już się właśnie bałam o jakieś zapalenie, ale nie przypominam sobie żebym gdzieś mogła złapać, chociaż z tym nic nie wiadomo...okropne uczucie bo czujesz jakbyś cały dzień miała spędzić na sedesie :/ A odnośnie brzucha ja już mam giganta albo tak wczoraj wywaliło po tej pizzy :D
gwiazdeczka super że dostałaś ten urlop, przynajmniej sobie odpoczniesz :)
ivon pączki ojjjj tak pyszotka albo parowańce mmmmm
Natuszka nie ma żadnego problemu, zapraszam po niedzieli na pyszne "wiejskie" jedzonko :) Oni zawsze kupowali od takiego gościa ale kiedyś wujek się zabrał i postawili mała wędzarnie i teraz jak tylko zaczynają to na pół osiedla pachnie :p a ryż zawsze jadłam z cynamonem i śmietaną ale dużo właśnie osób jak teraz widzę je z jabłkiem :D
Uwielbiam żeberka ale właśnie chude a z tym ciężko a pik-sł czy same słodkie? Mój luby bardzo dobrze gotuje Ja się przy nim chowam, jedynie co robię sama to zupy a on resztę bo nie dorównam mu w smaku. Ale przyznam niebo a ziemia mniam
aesthete Ok trzymam za słowo :*
brownagula a jednak u Ciebie fasolka mniam :) u mnie miała być kapustka zasmażana ale daliśmy sobie spokój jak wrócimy w niedziele to zrobimy a najprędzej w poniedziałek tylko kurczę kiełbaskę pokroiłam i ją zamrożę jednak mam problem z cebulka , skroiłam 4 i co ja teraz z nią zrobię? buuu szkoda wyrzucać...
funia kochana nie przejmuj się Wszystko na pewno jest ok Nie miej czarnych myśli :* a 35 to kwiat wieku :))) sama słodycz Ja mam 30 i pierwsze dziecko więc uszy do góry :*
straciatella moim zdaniem nie bagatelizuj tym bardziej że w nocy Cię bolało i Ty nie małe masz problemy z tą swoją ciążą...a swoim nie przejmuj się , nie możesz się denerwować bo jeszcze gorzej się czujesz :*
Lena nooo fantastyczny prezent :) tylko musisz ich zebrać :) moich to ciężko by było :p
Asku wniosek z tego że Mrówek potrzebował wolnego a tym bardziej wolnego z mamcią :)))))
pat fajnie :) ale malutki chłopczyk ...Ty jeszcze długo będziesz w tym szpitalu?

uffff skończyłam teraz czas na kawkę, tylko zjadłam 2 banany i chyba sobie na razie odpuszczę bo potem już tylko bieganie...kurcze już 10 :30 a Ja nic nie zrobiłam tragedia
 
nie nadrobie nie ma szans:crazy:. witam po chwilowej nieobecnosci...
moze potem cos podczytam
u nas leci samopoczucie srednio bole glowy mwymioty cinienie zgaga - wymiekam juz...natlok obowiazkow i zmartwien nie napawa mnie na pisanie, jakos brak weny czasu ...
Martuska prenatralne jednak mam 8 stycznia gin cos poiwanila mozesz zmienic..
wybieram sie wlasnie z malym do psychologa wiec odezwe sie potem
Pozdrawiam i milego :-)
 
Hejka :-)
co do "zwrotów" to nie ze wszystkiego zrobisz bułkę tartą, kołaczyki i inne słodkości odpadają :tak: ehh ci ludzie, brak słów...

Karmelowa, Lena - zdrówka dla pierworodnych ,

dziewczyny co sądzicie o legginsach ? kupiłam te z białymi reniferami :-D
legginsy norweskie 5 wzorów skandynawskie leginsy (3751613203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dziś mnie energia rozpiera, w pracy spokojnie, może nawet skończę szybciej :-) a potem obiadek i porządki :-) za okna się jednak nie biorę- mama zaproponowała pomoc, nie odmówię :-) a w niedziele wielki obiad rodzinny, zaprosiłam rodziców swoich na śląski łobiod ;-) roladki, kluseczki i modra kapusta :-D
 
reklama
Do góry