reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej!

Witam wieczornie. Co za dzien! Skonczylam swiateczne porzadki :) jestem z siebie dumna bo dalam rade. Zajelo mi to dwa razy dluzej bo co chwila robilam przerwy ale najwazniejsze, ze skonczylam! No i sie musialam niezle wygimnastykowac zeby wyszorowac plytki w lazience :D:D
Jutro maz ma wolne i ubieramy choinke! Od razu swiateczniej! Na obiad mialm zupke pomidorowa z wczoraj a maz kurczaki tez z wczoraj :) a teraz blogie lenistwo, nalezy mi sie po tak intensywnym dniu!

Milego wieczoru!
 
reklama
Hej!

Karoli - byłam w Arkadii i tam takie przeceny ;-)
Karmelowa - Fajnie że mikołaj o Tobie nie zapomniał ;-)
Ewelinka - Ale ci zazdroszczę tego spania Mateusza ;-). Ale na swoją też nie mogę narzekać. Jak miała z 6-7 tygodni to tylko już raz mi wstawała na jedzenie w nocy. Tylko w dzień nie ma czasu na spanie.
Brownagula - Gratuluję nowego samochodu ;-)
Danusia - Ja czytałam, że dziecko jest chronione w brzuchu, że jak Tobie tak wygodnie to można do końca ciąży tak spać.
Gwiazdeczka - Super że porządki za Tobą ;-)

Mała mi dzisiaj spała do 9 30 normalnie szok :szok:. Gdzieś od 11 do 16 robiłam z teściową pierogi na wigilię, żeby teraz zamrozić. Kręgosłup tak bolał, że miałam ochotę go wyrwać normalnie.
Potem pojechałyśmy z małą do znajomych i mała wybawiła się z 2 letnią Zuzią, w sumie niedawno wróciłyśmy bo przed 22.

Mała śpi to też trzeba się ogarnąć i do łóżka.

Dobranoc
 
ja na szczęście śpię na boczku :-D

Ayran mam nadzieję że to po prostu w środku mi się rozciąga, bo dzidziol miejsca potrzebuje. nie są to mega bolesne kłucia, i zdarzają się rzadko, pojawiają się w różnych sytuacjach. poczekamy, zobaczymy... w czwartek mam wizytę to na pewno o tym wspomnę, i o tym odczuciu jakby mi coś spływało w macicy?, w szyjce?

też jestem fanką gołąbków, ale tylko tych od mamusi:-D dotychczas nikt lepszych nie zrobił:no:

rzeczywiście jakoś pusto się tu zrobiło... może to fb, może to weekend, może to przedświąteczne porządki? ale zdecydowanie lepiej było, gdy jedna przez drugą pisała i było więcej mądrych głów :-D

a teraz dobranoc ;-)
 
gwiazdeczka to u Ciebie od jutra już będą po części święta :))) dałaś radę super :) super
A mnie naszło na lody ...ale nie polecam algida śmietankowo - kawowe Gorszego syfu nie jadłam fuuuuuj
 
A ja nie mogę spać..wczoraj zasnęłam koło 3ciej i dziś znów nie chce mi się spać, ale przeważnie tak mam jak moj w pracy w nocy:-(co do gołąbków to ja chyba też muszę w końcu ugotować, bo co piszecie to mi ślinka leci:tak:
 
kurczaczek heh dziękuję ;-) niestety póki co jesteśmy bez samochodu, to co miało być poszło dwa dni temu.... no cóż... szukamy dalej.... rety jacy ludzie są dziwni... mąż mówił że do jednego goscia zadzwonił, rozmawiają teges szmeges i po 10 minutach facet mówi " wie Pan co dam Panu znać przed Świętami, bo aktualnie mnie nie ma w domu bo jestem w AUSTRII " Rafał na to że zakończył rozmowę w te pędy, i aż boi się patrzeć ile mu zeżarło ;| dobrze że nie mamy abonamentu xD
diabliczka mnie jakoś do lodów nie ciągnie ;-) ale że algida ma takiego wstręciucha? raz jadłam litrowe o smaku czekolady Milki.... mmmm pychota :D

u mnie bezsennie ;/ obudziłam się o 1.33 bo zachciało mi się pić i przewracałam się z boku na bok i uznałam że idę na forum zobaczyć co słychać...
Wczoraj wybrałam się na zakupy, bo uznałam że moja zimowa kurtka jest za cienka...
Ja nie wiem, jak ja poprzednią zimę w niej przechodziłam i nie wylądowałam na zapalenie płuc w szpitalu...:confused:
Powiem Wam, że nie wiem czy to ja jestem taka wybredna, czy produkują taką tandetę...
Kurtek i płaszczyków pełno, a jak co do czego to nie ma nic...:baffled:
Odwiedziłam wszystkie sklepy w centrum handlowym, chyba ze 30, i żeby was nie skłamać może ze dwie były takie że się nadają na zimę...:baffled:
Dlaczego?
-krótkie kurtki.No fakt były grube.Ale podejrzewam że po jednym spacerze z psem, jeszcze z moją panienką która czasem godzinę szuka miejsca żeby dwie kropelki siku zrobić to wiecie...zapalenie pęcherza/jajników/nerek/korzonek murowane... a w lutym podejrzewam że ta kurtka by mi nie zakrywała nawet żeber... OUT!
-waciaki.Może i wyglądają na ciepłe, ale bez obrazy moja wiatrówka przeciwdeszczowa jest grubsza...
-kurtki które wyglądają za przeproszeniem jak zaolejona cerata albo zużyta prezerwatywa! :baffled:

nawkurzałam się tylko, nic poza tym...
Jeszcze niektóre ekspedientki to mam wrażenie że by wlazły klientowi do d... bez mydła...
No ok, rozumiem że chcą coś sprzedać, ale bez obrazy nie jestem ślepa, mam zmysł dotyku i nie dam sobie wcisnąć shitu który mi się nie podoba i nie działa na mnie tekst "założy Pani grubszy sweterek i będzie cacy" ;|","schodzą bardzo ładnie te kutreczki","nowy szyk!" itp...
tsa... sory chcę kurtkę zimową a nie żeby zakładać pod nią 23 swetry...
też Was wkurza takie wciskanie na siłę? ;| mówić: "nie nie chce", "nie podoba mi się" a ta ci wtrynia... wrrr...
A jak potrzebujesz pomocy w sklepie z RTV lub AGD(zawsze u mnie syndrom ostatniej sztuki-na wystawie jest, a na sklepie nie ma i wtedy nagle wszyscy pracownicy sklepu nie mają czasu odpowiedzieć na pytanie...)
no nic może dziś odwiedzę inne CH to coś znajdę...
 
Ostatnia edycja:
hej hej :-D

od godziny już w pracy ;-) niedziela zawsze jest spokojniejsza, więc mam malusi luzik ;-)

wczorajsze popołudnie udane :tak: mam troszku ciuchów ciążowych :-D super, bo już spodnie normalne mi przeszkadzają ;-) a jednak z Mrówkiem dłużej chodziłam w normalnych ciuchach ;-)
zawsze córka kumpeli była dużo, dużo wyższa od Mrówka (rok starsza - dokładnie to 10 miesięcy) :-) i wczoraj wchodzimy, a Mrówek prawie taki sam jak ta córa :eek: wow ;-) nie jest już drobnym knypkiem :-D

plany na dzisiaj ... hmmm... zdecydowanie odpoczynek :tak: wczoraj nie wypoczęłam coś ;-) wróciłam do domku o 22 :eek: że też nie zasnęłam ;-)

ale jaka pogoda u nas wczoraj była :-D słoneczko piękne ;-) zero śniegu, lekkie podwiewy jedynie ;-)

myślę co by na obiad zrobić ;-)


Aśku- parówki!!! O jaaaaa, czegoś mi się chciało, a nie wiedziałam czego, teraz już wiem! :-D kończę notkę i lecę do sklepu:-D
:-D :-D :-D :-D


wydaje mi się że jest to ta funkcja auto-saved czy jakoś tak... ale nie wiem jak to się robiło ;/ :(
Taki zółty prostokąt się pokazuje w prawym dolnym rogu jak piszemy odpowiedź...:confused:
tak, chodzi o auto-save :tak: ale nie wiem jak to włączyć :eek: nie jest automatycznie włączane?
 
brownagula, jak dzwonił na polski numer to nie płaci drożej Twój mąż tylko tamten gościu. Wy płacicie normalnie więc bez obaw.


Dziewczyny, wczoraj tak się z M pokłóciłam, że szok :( takiej kłótni to my NIGDY nie mieliśmy... Jest mi tak źle że mam ochotę zniknąć :( tak wielki ból rozsadza moje serce ;( jak ludzie łatwo potrafią ranić... :(
 
witam niedzielnie słonecznie lekko śnieżnie:-D mroził - 4 całkiem całkiem:tak:
gwiazdeczka zazdroszczę że już masz posprzątane ja jakoś mam mega lenia ale powolutku powolutku jeszcze jest czas;-)
brownagula fajnie że kupujecie nowe autko też chętnie bym zamieniła bo coś ostatnio często mechanika odwiedza :baffled: ale powiedział nam że to są normalne naprawy a silnik w bardzo dobrym stanie więc na razie jeździmy :tak: teraz fajnie auto kupić bo ceni niższe niż w sezonie letnim.
co do lodów to ja ostatnio zajadałam się carte dore banan z czekoladą ooo mniam:-D

wczoraj pojechaliśmy do Auchana na zakupy w połowie świąteczne i jestem taka zadowolona bo było mało ludzi a połowe prezentów już kupione i napoje i takie pierdoły co wiem że do świąt obstoją;-)
od przeprowadzki radzimy sobie jakoś bez mikrofali stwierdziłam że szkoda mi miejsca i jakoś damy radę ale ostatnio mówię dość chcę mikrofalówkę!!!! i szukamy:-D

dziś koperkowa z jajkiem i ziemniakami no muszę ją zrobić bo tak za mną chodzi ach:sorry2:
 
reklama
Witam niedzielne :)
Nie wiem czy już się tym chwaliłam, ale od paru dni (chyba) czuję ruchy dziecka, znaczy synka :)
Fajne uczucie :D

I zastanawiamy się nad imieniem. Albo Franek albo Ignaś albo Maciuś. I narazie chyba Franek najbardziej mi się podoba...
 
Do góry