reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam piękne :) Wczoraj siedziała a raczej dzisiaj do 2 , ale jak się walnęłam to wstałam dopiero rano i jedna wizyta w toalecie była ...ufff aż mi się nie chciało wstawać. Ale nie będę powtarzać sytuacji z wczoraj i leżeć cały dzień. Czeka mnie ogarnięcie chałupy , obiadek i w ogóle i wreszcie mam neta :)))) a tak tylko wieczorami miałam z tel lubego :))))) Wczoraj luby mówi do Mnie czy wiem że jutro Mikołajki a ja że wiem hehe a ten czy mu coś kupiłam bo on na śmierć zapomniał :p Już sobie dawno nie robiliśmy ale ten brak tv chyba dał mu coś bo taki miły był... nie ma co zapeszać ani się chwalić niech się ogarnie :-) Buziaki idę pisać kartki świąteczne

Aśku
te łapki na drzwiach są rewelacyjne :)))))) U mnie wczora j wiało i sypało a teraz leży trochę i jest pięknie słonecznie więc pewnie do południa nie będzie
gwiazdeczka a to tak jest że jest stres, czy wszystko ok ...przynajmniej ja też tak mam...dzisiaj idę zapisać się na usg na tarczycę które muszę zrobić do miesiąca ale jak na nfz więc trochę zejdzie i od razu wyśle kartki do Chicago do babci i cioci ( w tym roku wcześniej sobie przypomniałam to może dojdą)
mi_lva u mnie tak nie wiało a Ty gdzie mieszkasz? Jeszcze nie czytałam wiadomości i nie wiem jak ciężka była ta noc...ale nieźle jak tak waliło No i udanego spektaklu :)
brownagula oooo super sparawa ten rejestrator :) a Anioły są po to żeby pilnować porządku :)
 
reklama
Witam :)
No w koncu upragniony piatek!
Byleby wysiedziec tutaj te 8 godzin i mozna sie cieszyc weekendem :)

diabliczka po to tu jestemy zeby sie wspierac wiec jak chcesz sie wyzalic albo wyplakac wal jak w mur :) Trzymam kciuki za was :*

Asku ale brudas z tego Mikolaja no :D Lampki super! Az zal, ze nie mam tu Biedronki :(

gwiazdeczka ja tez mam zawsze maly stres przed wizyta, ale to calkiem normalne, bo przeciez strasznie zalezy nam zeby te male istotki w brzuszku mialy sie dobrze :) A jak u was wygladaja wizyty z polozna? Tez tylko badania i sluchanie serduszka? Co do uczulenia to u mnie to samo :/ Na ramionach, na dole plecow...

mi_lva udanego wypadu do teatru :)
 
witam kochane
zimno....mroźno i wietrznie:(....dobrze że jeszcze w łóżeczku:D
AŚKU pewnie Mrówek opowie teraz w przedszkolu jak to mikołaj Go odwiedził:D
:D super sprawa:)...napewno skorzystam z takiego pomysłu w przyszłości:)
mój mężczyzna znalazł pod poduszką słodycze:D..a cieszył się jak małe dziecko:D
GWIAZDECZKA88
ja to nie tylko przd samą wizytą ale i 3 dni wcześniej robię się nerwowa czy wszystko ok:/....i tak już będzi3 z nami chyba aż do rozwiązania:)...trzymam kciuki:*
MI_LVA
wiało wiało...co chwile się budziłam i z przerazeniem słuchałam jak gałęzie mi o okno waliły....brrr....zresztą teraz też nie lepiej...a tu trzeba wybrać się do przychodni:/...
miłych Mikołajek dziewczynki:)
 
Milva jejku wspolczuje Ci stresow nocnych :/ okropnie jak tak wieje i huczy i buczy :/ ale dobrze, ze juz przeszlo i ze nic sie nie stalo

Brownagula co za sny :D

Diabliczka ciesze sie, ze z mezem lepiej :* faceci potrafia dopiec czasami :*

Lena dokladnie tak samo, ma mi powiedziec jak moje wyniki z ostatnich badan (6 tyg temu :/), nowe badania, chociaz nie wiem jak krew pobierze bo na zgieciach od lokcia mam takie uczulenie, ze zyl nie widac :/, sluchac serduszka na co sie najbardziej ciesze i przeprowadzic ogolny wywiad.

Ewelinn ja na szczescie do nia wizyty jakos sie trzymam, ale juz w sam dzien to sie robie nerwowa itd az mnie rano przeczyscilo :D:D
 
witam się Mikołajkowo,
przesyłam wirtualne uściski dla każdej majóweczki:)

jak tam u Was?u mnie tak wiało i wieje że pół nocy nie mogłam spać, dawno takiej zawieruchu nie było!
na 11 mam dentystę i boję się wsiąść w auto żeby mnie nie zwiało no!
 
Hej :)

u mnie też straaasznie wieje...:shocked2:

Dzisiaj rano się budzę, a tam koło łóżka paczka z moimi ulubionymi słodyczami z napisem: dla Martynki i Maluszka :-D :-D :-D Mężuś mnie zaskoczył :)
mała rzecz, a cieszy :-D
 
U was taka pizgawa a u mnie cisza , słoneczko :) aż chce się wychodzić, luby mówi do mnie rano że strasznie wieje, więc wychyliłam się za drzwi aby luknąć a tam...cisza :) nie wiem czy mu się coś przyśniło czy jak :p Ostatnio jak pisałam mam manię na mandarynki z biedronki , ale zauważyłam że potem strasznie mnie boli brzuch. Wy też może macie tak? Zaraz śniadanko i kawka mmm
 
mi_lva ojjjj ja mam hopla na punkcie kolczyków mmm a jeszcze robionych to w ogóle bajka...uwielbiam biżuterię :) ale rzeczywiście ciekawe chociaż już "przerabiałam" je Mam tyle stron że tylko siedzieć i wybierać :)
 
reklama
Witam w ten wietrzny poranek. Mało co mi głowy nie urwało:) Ja dzisiaj mam samotny dzień w pracy. Część na urlopach część na szkoleniach. Wywiało mi koleżanki z pokoju i siedzę sama jak palec. Chyba zwariuje przez osiem godzin nie odzywając się do nikogo.Bo w teren to na pewno nie ruszę w taką pogodę.

Chyba zaczęłam czuć ruchy tzn. chyba czułam je chyba wcześniej ale bardziej na pęcherzu i dlatego wydawało mi się że nie czuję. Biorąc pod uwagę pozycję dziecia na usg jest to możliwe.
Do nas Mikołaj przyjdzie wieczorem bo rano nie miał czasu:) Taki zarobiony jest:)
 
Do góry