reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Matko jeszcze tylko 3,5 godziny i do domu. Jakoś zaczął mi się ten czas dłużyć.
U nas na obiad kupne pierogi bo nie mam ani chęci ani czasu na gotowanie bo gości dzisiaj mamy.
Pysia no ładny widok:)
To Wy już na fb grupę macie??????????? Jakaś zacofana chyba jestem:)
 
reklama
Hej! Juz po wizycie wszystko ok :) teraz jem kanapki z dzemem i zaraz sie zbieram do chrzesniaczka :)

Martynia to musialas byc bardzo grzeczna :) mi Mikolaj przyniosl haribo, lizaki i kinderki :D cieszylam sie jak glupia :D

Diabliczka u mnie tez sloneczko, ale ja to daleeeko od Ksawerego :)

Anetkaa mozliwe, mozliwe, mi polozna dzis potwierdzila, ze to smyranie co czuje to dzidziusiowe :)

Lena musisz nauczyc meza, moj juz sie nauczyl Mikolajek, imienin, Dnia Dziecka, Babci, Dziadka :D:D

Ewelinka u mnie zawsze na Mikolaja byly drobne prezenty a na gwiazdke wieksze, niby takie nic bo nie wydajesz kupe kasy na slodycze itp a jednak cieszy zawsze jak sie cos dostanie :) i tez wole tutaj pisac, jakos za fb nie przepadam :)

Pysia ale pieknie! jejku jak ja Ci zazdroszcze!

Milva na obiad planuje sie wbic do mamy :D:D wiec cokolwiek ona zrobi pysznego ja zjem :D:D
 
obiad :-D hmmmm .... albo wujek Mac :-D co by dalej rozbestwić Mrówka ;-) albo kebaby ;-) dzisiaj nie gotuje :tak: mam wolne ;-)



PYSIA cudna zima w Gdańsku! i niech tam pozostanie ;-) u mnie po obfitych opadach śniegu pozostały czarne drogi i chodniki ;-) tempka n plusie ;-) ale przez wiatr tempka odczuwalna dużo niższa ;-)


Mateusz wstał i oczywiście zajada się słodyczami z paczki mikołajowej, kiepsko widzę dzisiaj inne posiłki :szok:
daj spokój - Mikołajki dzisiaj :-) :tak: mój też na śniadanie wciągał marsa ;-)


Jakoś wolę tutaj pisać na na fb. Ale widzę ze dużo dziewczyn się właśnie tam przerzuciło i tutaj już nie piszą :-(
właśnie zauważyłam ... skoro tak wybrały ... smutne to, ale decyzji ich nie zmienimy ;-) ja tam na grupę fb nie zamierzam się złamać ;-) konto mam, ale taka forma bardziej mi odpowiada :tak:
 
O tak! I pochwaliłam się...szaro, buro i wietrznie. Nie ma jakiejś tragedii ale od czasu do czasu słychać niezły szum...kurczę tak się zagadałam na fb ze znajomą ciężarna (34 t ) że nie wiem kiedy południe wow a tutaj trzeba obiadek zrobić. Tyle miałam w planach a muszę ogarnąć domek, muszę powyciągać z wielkiej szafy ciuchy bo jutro przychodzą i będą wyciągać ( tył odpadl i ciagnie od sciany a jeszcze jakaś wilgoć się rzuci i będzie) także mam troszke do zrobienia...
Na śniadanie sobie dogodziłam pysznym twarożkiem z rzodkiewką i szczypiorkiem mmm do tego grahamka :) mniam chyba teraz czas na kawkę. Pogoda do bani więc pewnie już dawno bym drzemała a teraz nie ma czasu :)
 
reklama
Do góry