reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Wlasnie sobie zrobilam przerwe na drugie sniadanie:tak:
Dzisiaj w menu rogalik z czekolada i standardowo kakao:-)

Alez za mna chodzi rafaello! Chyba musze dzisiaj sobie sama sprawic prezent na mikolajki:-D

gwiazdeczka to widze, ze opieka nad kobieta w ciazy w Anglii wyglda tak jak w Irlandii ;)

Martynia no prosze jak Cie maz zaskoczyl :) Oj moj to na Lotwie nigdy mikolajek nie obchodzil wiec nie oczekuje niespodzianki :p
 
reklama
Hej dziewczyny mikołajkowo!

Wieje, pada, dzisiaj na pewno nosa nie wystawimy za drzwi ;-(. Przez ten wiatr szwankuje nam net, bo mamy kabelek pociągnięty od teściowej i szarpie nim ze ho ho.
Mała przez cały dzień jak nie śpi to tak mnie wymęczy, że jak uśnie po 20 to ja padam razem z nią. Usprawiedliwiam się, dlaczego nie jstem w stanie być na bieżąco na forum.

Mimo złej pogody, życzę każdej majóweczce wizyty mikołaja ;-)
 
Witam mikołajkowo
beznazwy.png

Na początek dziękuje za ciepłe słowa :* jesteście kochane :*
Dzisiaj jest o wiele lepiej, czarne myśli przeszły.
Tylko ze nie czuję ruchów a miałam wrażenie ze już czułam:no:

U Mateusza wczoraj był Mikołaj i przyniósł 2 takie same prezenty :-D Od dziadków (teściów) i pradziadków (moich dziadków). Z racji ze ostatnio zmieniliśmy Mateuszowi lóżko na "duże" Mikołaj przyniósł pościele :D niby nic się nie dzieje ze 2 komplety, będzie na zmiane:-) Oczywiście jeszcze kupę słodyczy i jakieś samochody. Od nas prezent dziś wieczorem, a prezent nie kupiony :szok: M coś po pracy kupi i przyjdzie przebrany za Mikołaja:-)
Między sobą prezentów nie kupujemy na Mikołaja tylko właśnie pod choinkę, U M w rodzinie tej tradycji nie ma, u mnie też sporadycznie, Wiec jak co roku Kupie pod choinkę coś Mateuszowi, Mężowi, mojej siostrze i mojemu Chrześniakowi.

U nas tez wiatry :szok:
Moje dziecko jeszcze śpi :-):szok:
 

Załączniki

  • beznazwy.png
    beznazwy.png
    19,1 KB · Wyświetleń: 45
U was taka pizgawa a u mnie cisza , słoneczko :) aż chce się wychodzić, luby mówi do mnie rano że strasznie wieje, więc wychyliłam się za drzwi aby luknąć a tam...cisza :) nie wiem czy mu się coś przyśniło czy jak :p Ostatnio jak pisałam mam manię na mandarynki z biedronki , ale zauważyłam że potem strasznie mnie boli brzuch. Wy też może macie tak? Zaraz śniadanko i kawka mmm

ja też pożaeram mandarynki, ale brzuch mnie nie boli. Może zależy od ilości? ja czasami zjem 5 na raz, a czasami 8...
diabliczka00 jestem ze śląska teraz już jest fajnie ale bardzo mroźnie:szok:
znalazłam co bym chciała pod choinkę a może już wcześniej sobie kupię;-) podsuwam pomysł na prezent ja wybrałam takie ale są przeróżne i przepiękne:tak: kolczyki~SUTASZ~~Turkus, Szafir, Zieleń~~ (3692057317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lubię takie kolczyki, ale większość z nich zawiera nikiel, a ja mam na niego uczulenie, więc u mnie zostaje tylko srebro lub złoto, taka jestem droga :)

Witam mikołajkowo
Zobacz załącznik 597731

Na początek dziękuje za ciepłe słowa :* jesteście kochane :*
Dzisiaj jest o wiele lepiej, czarne myśli przeszły.
Tylko ze nie czuję ruchów a miałam wrażenie ze już czułam:no:

U Mateusza wczoraj był Mikołaj i przyniósł 2 takie same prezenty :-D Od dziadków (teściów) i pradziadków (moich dziadków). Z racji ze ostatnio zmieniliśmy Mateuszowi lóżko na "duże" Mikołaj przyniósł pościele :D niby nic się nie dzieje ze 2 komplety, będzie na zmiane:-) Oczywiście jeszcze kupę słodyczy i jakieś samochody. Od nas prezent dziś wieczorem, a prezent nie kupiony :szok: M coś po pracy kupi i przyjdzie przebrany za Mikołaja:-)
Między sobą prezentów nie kupujemy na Mikołaja tylko właśnie pod choinkę, U M w rodzinie tej tradycji nie ma, u mnie też sporadycznie, Wiec jak co roku Kupie pod choinkę coś Mateuszowi, Mężowi, mojej siostrze i mojemu Chrześniakowi.

U nas tez wiatry :szok:
Moje dziecko jeszcze śpi :-):szok:

no to piękne te prezenty :) my odpuszczamy Mikołajki i pod choinkę robimy sobie większe prezenty, ale jak już będzie dzidziuś to Mikołaj będzie musiał przyjść 6 grudnia :) kiedyś robiliśmy sobie prezenty na Mikołaja w domu rodzinnym, z rodzeństwem i rodzicami, a teraz to już nie. I na gwiazdkę to nie wiem, czy coś kupie rodzicom, tata nigdy mi nic nie dawał, nawet ostatnio życzeń na urodziny (29.12) mi nie złożył więc powiedziałam, że nie będę się wysilać. A mama... rok temu w moje urodziny moja starsza o rok siostra brała ślub cywilny, na którym bylam świadkiem i widziałam się ze wszystkimi, to życzenia złożyli mi Młodzi po całej imprezie, a mama zadzwoniła na wieczór z pytaniem, że pewnie myślałam, że zapomniała... więc moje ostatnie urodziny to był jeden wielki koszmar i aż boję się tegorocznych i z racji na fakt, że wszyscy jakoś nie przywiązują teraz wagi do prezentów, też nie zamierzam się tym przejmować. Zastanowię się tylko nad prezentem dla M :)

a co do pogody to u nas tak piździ, że jest masakrija :szok: zastanawiam się, czy dach w domu jest jeszcze cały. Idę się szykować, bo jadę do siostry ciotecznej za miasto, dać mojemu chrześniakowi prezent od Mikołaja (do niego przychodzi co roku i jakoś dziwnym trafem zostawia prezent u ciotki :) no to trzeba przekazać) :) zostanę tam do wieczora, więc odezwę się może dziś, a może już jutro.
Miłych Mikołajek i pięknej pogody dziewczynki :*
 
:) cześć dziewczyny
oczywiscie chojnego mikołajka Wam życzę:) do mnie nie przyszedł, ale mialam dziś rano mikołajkowe USG:) wszystko w porządku, jedynie kręgosłup do ponownego sprawdzenia na kolejnej wizycie, bo się maluszek nie chciał ułożyć i nie miał lekarz pełnego obrazu, oczywiscie się martwię, czy oby wszystko ok, ale przecież gdyby było inaczej to pewnie na prenatalnych by było już widać co nie? a wtedy widok był głównie na kręgosłup, bo się dzidzia ułożyła pleckami w naszą stronę.
No nic, chciałąm się uspokoić to niestety pogorszyłam. kolejna wizyta za dłuuuuugich 12 dni.;(

maz wczoraj z imprezy wrócił koło polnocy, oczywiscie się nie dowiedzialam jak zwykle jak było,bo on z tych "niewylewnych" co mnie doprowadza do szału bo jak za jezyk nie pociągniesz to się nie dowiesz nic.

wypilam już dwie kawy ale zdecydowanie dzisiejszy dzień mi nie służy pod względem ciśnienia. Chyba trzeba będzie zaliczyć drzemka.
 
Cześć Dziewczynki :)

Oto mój widok z okna

godz. 9:00
ImageUploadedByForum BabyBoom1386326908.447496.jpg

godz. 10:00
ImageUploadedByForum BabyBoom1386326929.614918.jpg

godz. 11:00
ImageUploadedByForum BabyBoom1386326944.429947.jpg

Ciekawe jak będzie przez następne godziny...

A jaka pogoda u Was?
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386326908.447496.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386326908.447496.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 72
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386326929.614918.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386326929.614918.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 64
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386326944.429947.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386326944.429947.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 68
oj u nas aż tak śnieżnie nie jest troszkę się bieli ale wiatr wszystko zdmu****e:dry: już nie mogę się doczekać aż mały wróci z przedszkola i opowie o Mikołaju:-D
co dziś na obiad macie? ja fasolkę szparagową:-D

a to już 17 tydz tak się cieszę:-D
 
Ja tam na obiad jeszcze nic nie wymyslilam i nie za bradzo mi sie chce myslec:-p

ewwe kochana napewno jest dobrze skoro lekarz inaczej nie stwierdzil :) Nie stresuj sie! Pomysl sobie, ze ja miedzy jednym, a drugim usg 6 tyg musialam czekac. Zostalo mi jeszcz 13 dni ;)

pysia ale fajnie biao u was :) U nas spokojnie i zielono :D
 
pysia- u nas podobnie, śnieżnie :)
mi_lva- ja mam obiadek z wczoraj. Zraziki w sosie pieczarkowym. Ostatnio zaczełam gotować na 2 dni i jakoś tak lepiej i dni wtedy organizować.:-)

Mateusz wstał i oczywiście zajada się słodyczami z paczki mikołajowej, kiepsko widzę dzisiaj inne posiłki :szok:


Jakoś wolę tutaj pisać na na fb. Ale widzę ze dużo dziewczyn się właśnie tam przerzuciło i tutaj już nie piszą :-(
 
reklama
Witam mikołajkowo
Zobacz załącznik 597731

Na początek dziękuje za ciepłe słowa :* jesteście kochane :*
Dzisiaj jest o wiele lepiej, czarne myśli przeszły.
Tylko ze nie czuję ruchów a miałam wrażenie ze już czułam:no:

U Mateusza wczoraj był Mikołaj i przyniósł 2 takie same prezenty :-D Od dziadków (teściów) i pradziadków (moich dziadków). Z racji ze ostatnio zmieniliśmy Mateuszowi lóżko na "duże" Mikołaj przyniósł pościele :D niby nic się nie dzieje ze 2 komplety, będzie na zmiane:-) Oczywiście jeszcze kupę słodyczy i jakieś samochody. Od nas prezent dziś wieczorem, a prezent nie kupiony :szok: M coś po pracy kupi i przyjdzie przebrany za Mikołaja:-)
Między sobą prezentów nie kupujemy na Mikołaja tylko właśnie pod choinkę, U M w rodzinie tej tradycji nie ma, u mnie też sporadycznie, Wiec jak co roku Kupie pod choinkę coś Mateuszowi, Mężowi, mojej siostrze i mojemu Chrześniakowi.

U nas tez wiatry :szok:
Moje dziecko jeszcze śpi :-):szok:

przed 11 jeszcze śpi? o matko, skąd się bierze takie fajne dzieci? :pPP

Cześć Dziewczynki :)

Oto mój widok z okna

godz. 9:00
Zobacz załącznik 597777

godz. 10:00
Zobacz załącznik 597778

godz. 11:00
Zobacz załącznik 597779

Ciekawe jak będzie przez następne godziny...

A jaka pogoda u Was?

ależ masz cudny widok. Ty w jakimś lesie mieszkasz, tzn na skraju?
 
Do góry