reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

pat&mom tez mielismy jeszcze rok temu, ale troche sie uszkodzil i go sprzedalismy. Ale fajny gadzet przyznam :)

Natuszka moj tez zarostem strasznie kluje wiec rozumie Twoj bol :D A wyobraz sobie, ze proponowalam mu kupno elektryczej to popatrzyl na mnie dziko i spytal "A, po co mi?" :p Zwariuje z nim.

struss lece do Ciebie na obiad:-)
 
reklama
A u mnie choinka mala i sztuczna. Duza by nam zajela caly salon i nie wiem jakbysmy sie poruszali :D ale jak zmienimy dom i dzidzius sie wykluje to bedziemy kupowac wielka i zywa :)

milva
ja tez placze o byle co.. np wczoraj nie bylo obieraczki do ziemniakow tam gdzie byc powinna a ja zamiast jej poszukac to sie rozplakalam :/ maz mnie musial uspokajac bo jak zaczelam ryczec to juz nie moglam przestac :/

Pampuszek ja tez mam takie niby bole w dole jakby cos uciskalo i czasem klujacy bol z boku. To normalne- dzidzius rosnie.

Ewelinn ja co sprzatam to puszczam sobie swiateczne piosenki :) od razu sie lepiej porzadki robi :) a te piosenki mi po glowie chodza teraz wlasnie w pracy :D

Asku, Milva a do nas przychodzi Gwiazdka :) pewnie zona Gwiazdora :D

Pampuszek ja tez kupuje cos drobnego, bardziej symbolicznego, chociaz moj maz co roku sie dziwi ze jak to Mikolaj do niego przyszedl na poczatku grudnia :D:D:D

Struss ja tez wole dawac, a jeszcze jak to jest wymarzony prezent kogos i sie tak cieszy to mnie od razu lepiej i fajniej :D barszcz- nie dziekuje, ale pierogi prosze mi wyslac poczta :D
 
hej babeczki,
ale żeście naskrobały od wczoraj!!!:szok:
u nas zawsze choinka jest żywa, tradycyjnie mąż do lasu z leśniczym jedzie i sam wybiera:)
od dziś zapowiadają u nas mega wichury i śnieżyce goprowcy byli i ostrzegali, żeby nie wychodzić, pewnie nie będzie też internetu:(
nie wiem czy jutro dotrę na tą wizyte u dentysty jak nas zasypie:-D
 
Witam dziewczynki

Ja się na razie tylko przywitam - mam dziś taki podły nastrój znów widzę wszystko w czarnych barwach...

Jutro wizyta więc mam nadzieję, że poprawi mi się nastrój :-)
 
No dzięki dziewczyny za rzucenie pomysłami :-) Takwięc napewno koszule kupię! :-) Zapalniczkę Zippo wygrałam w jakimś konkursie i leży zpakowana, nieużywana i czeka na jakąś okazje bo Połówek rzucił palenie i na e-fajce jedzie.

Kupiłam trymer do prezentu-bo ja uwilebiam kupowac kilka rzeczy, ładować w dużą torbę lub w kilka małych paczek- a potem rachunek Świąteczny jest mega długi-ale co ja poradzę na to, że wolę dawać niż dostawać:-)

Obiaaaad- barszcz czerwony i pierogi z kapuchą i grzybami- a do Świąt jeszcze trochę :-)

pat&mom tez mielismy jeszcze rok temu, ale troche sie uszkodzil i go sprzedalismy. Ale fajny gadzet przyznam :)

Natuszka moj tez zarostem strasznie kluje wiec rozumie Twoj bol :D A wyobraz sobie, ze proponowalam mu kupno elektryczej to popatrzyl na mnie dziko i spytal "A, po co mi?" :p Zwariuje z nim.

struss lece do Ciebie na obiad:-)


ja też do struss na obiadek się wpraszam:)


ja mojego M. lubię najbardziej z takim kilkudniowym zarostem. jak się kompletnie ogoli wygląda jak nastolatek. a że jest ode mnie trochę młodszy, to czuję się jak z "Absolwenta":pPP


u nas zawsze choinka jest żywa, tradycyjnie mąż do lasu z leśniczym jedzie i sam wybiera:)
:-D

o, i to jest dopiero tradycja. wiem, że takie coś to się mojemu M. marzy:)

Witam dziewczynki

Ja się na razie tylko przywitam - mam dziś taki podły nastrój znów widzę wszystko w czarnych barwach...

Jutro wizyta więc mam nadzieję, że poprawi mi się nastrój :-)


ojjjjjjjj, Bąbelek ​no coś Ty:( chodź na tulasa:)
 
Lena - może postaw go przed faktem dokonanym, ;-) chyba nie pogardzi i nie rzuci w kąt ;-)

Struss - właśnie.! :-) Radość jaką możesz sprawić innym, wszystko wynagradza. :-)

Bąbelek - przesyłam pozytywną energię, ;-) trzymaj się cieplutko. :*
pe.jpg
 

Załączniki

  • pe.jpg
    pe.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 32
ja też do struss na obiadek się wpraszam:)


ja mojego M. lubię najbardziej z takim kilkudniowym zarostem. jak się kompletnie ogoli wygląda jak nastolatek. a że jest ode mnie trochę młodszy, to czuję się jak z "Absolwenta":pPP




o, i to jest dopiero tradycja. wiem, że takie coś to się mojemu M. marzy:)




ojjjjjjjj, Bąbelek ​no coś Ty:( chodź na tulasa:)


Nawet nie wiesz ja bardzo chętnie bym sie komuś wypłakała w rękaw i potulałaaa
 
Dziewczyny zapraszam na pierogi, jeszcze zostały :-)
Tak mój Połówek też lepiej wygląda z zarostem, a że goli się maszynką elektryczną a nie zwykłą to zawsze jest jakby "niedogolony" :-)


A ja dostałam włąśnie maila od babyboom że zakwalifikowałam się do testowania pieluszek wielorazowych :-) Dobrze, że mam na kim testować, a potem zobacze jak się u mnie sprawdzi :-)
 
reklama
Do góry