reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam dziewczynki
widze że powoli temat świąt się rozwija:)....cudownie cudownie:)....dziś się wkręciłam i słuchałam piosenek świątecznych i co....i był wielki ryk:D....bo śpiewali o prezentach to sobie pomyślałam że przecież mój skarb w brzuszku jest dla mnie największym prezentem:)..a wtedy to łzy jak groch poleciały:p...już nie mogę się doczekać ubierania choinki:D
mój skarbuś jeszcze nie daje nic znać ale czekam z cierpliwością choć o nią w tych sprawach bardzo trudno:D
tez bardzo lubie te świeczki zapachowe nie dość że świetnie pachną to ten klimat....ahhh....
miłego dnia dla Was kochane:)
 
reklama
Diabliczka - współczuje akcji z mężem, tez ostatnio chyba swojego przechwaliłam i taka akcje odwalił, ze szkoda gadać. W każdym razie już nie panowalam nad emocjami aż zakrwawilam. Oczywiście na drugi dzień nic nie pamiętał. Ehh oni są z innej planety i nic nie rozumieją ...:/

Makao - u nas to ja wygrałam dyskusje o choince, będzie sztuczna i nie ogroooomna. Chociaż M się upierał na żywa, ale jakoś nie widziałam jego zamiatajacego te igły i znoszącego choinkę z 3 piętra.

Już nie pamietam co która pisała :( ja siedzę jak na szpilkach do jutrzejszej wizyty, już mi się dziś snila- diagnoza był trzeci krwiak. Modlę się żeby to się nie spełniło :( M starał się załagodzić niedzielne akcje i dostałam już przedwczesny prezent choinkowy - bialutki tablet z jabluszkiem. :)

A z innej beczki - myślicie już nad położna ? Od 21 tc przysluguje nam spotkanie z nią raz w tygodniu. Trochę poczytałam na www.siostraania.pl
 
aeshete - moja teściowa mówi, że mi odbiło :cool: z tym, że dekoruje już nasz
pokoik na Święta, :cool: ale widzę, że nie jestem sama. ;-)


diabliczka - czyli sama widzisz, że udało Ci się znaleźć sposób ma doła, a
mianowicie zakupy,:-) może chociaż trochę humorek Ci się poprawił,;-) a mąż może ma
złe dni, chwilowo.? Skoro nie chce puścić Cię samej do rodziców busem, to znaczy,
że jednak mu na Tobie zależy. ;-) Spójrz na to z tej pozytywnej strony, trzymam
kciuki o dobry rozwój sytuacjii, :-) Buziam.:* Oby takie zachowanie się nie powtórzyło.


Danusia - fajny prezent "Tablet" ;-) przynajmniej kręgosłup nie boli od siedzenia przy
komputerze. ;-)


Aśku - trzymam kciuki o poprawę samopoczucia, ;-) a mały.. Bardzo dzielny.:-)
Zasłużył na piękny prezent, a opcja ze śladami Mikołaja, fantastyczna.:-)


mallaika - zdrówka dla małego ;-)

Zazdroszczę wszystkim mamom, czującym ruchy, albo kopnięcia, ja na razie nie czuję absolutnie nic, może maluszek nie może przebić się przez tłuszczyk i kopie a ja nie czuję.:-(

Jak poprosiłam M o kakao, to zapytał "która z dziewczyn Ci napisała, że pije", :-p obok komputera mandarynki.;-) Zaraz zabieram się za dalszą część porządków,:-) a mężowi już ostatnio kupiłam prezent mikołajkowy ;-) (za ostatnie zaskórniaki) golarkę elektryczną i teraz stoi przed lustrem i cały czas ją wypróbowuje,:-p przynajmniej codziennie jest gładziutki,;-) a do tego sobie taką ładną bródkę zostawił.:-)

Aha a propos choinki to u nas jak co roku żywa,:-) pięknie pachnie..;-)
 
Ostatnia edycja:
A z innej beczki - myślicie już nad położna ? Od 21 tc przysluguje nam spotkanie z nią raz w tygodniu. Trochę poczytałam na www.siostraania.pl

siostra ania to są właśnie położne z mojego miasta :)
i ta akcja z Agnieszka Maciąg. - teraz 7.12 w Warszawie będą warsztaty - ale wczoraj w DD TVN mówili że już wolnych miejsc nie ma i drugi termin utworzą a tydzień później Wrocław i reszta miast... - polecam :-)


na tych warsztatach mówili że położną można wybrać wcześniej - jak lekarza pierwszego kontaktu, bo położna nie jest tylko od ciąży (co też mało kto wie). od 21 tygodnia to już spotkania przysługują.
 
Aśku super pomysł z tymi śladami:tak:
my tak jakoś mikołaja nie obchodzimy przychodzi do przedszkola i ok większy nacisk jest na aniołka pod choinką piszemy do niego list karmimy go (na parapecie zostawiamy jakieś smakołyki żeby zapamiętał gdzie ma przynieść prezenty;-)) i mały bardzo wierzy w aniołka ciekawe jak długo;-)
no widzisz, wy macie aniołka ;-) a my na gwiazdkę mamy Gwiazdora :tak: dzisiejszej nocy przylatuje Mikołaj, dla którego oczywiście szykujemy na parapecie list i przekąskę ;-) zabiera list, zostawia jakieś upominki (paczkę słodyczy ode mnie z pracy ;-) i drobne prezenty - przede wszystkim książkę o świętach ;-) ) ... a w Wigilię przychodzi oczywiście Gwiazdor :tak: i to on przynosi najfajniejsze prezenty ;-) w końcu dostaje list od Mikołaja ;-)


choinka mus żywa ;-) innej opcji nie ma :tak: ubieramy ok. tygodnia przed wigilią :tak:
 
Makao no wlasnie w tamtym roku jak mialam zywa choinke mialam tez mala kotke. Ona doslownie sie na niej wieszala :D Codziennie musialam sprzatac wszedzie roznoszace sie igly :p I dlatego wlasnie w tym roku zrezygnowalam z zywej.

Ewelinn pieknie powiedziane :) Malenstwa sa juz naszym najwiekszym prezentem na swieta :) Tak samo powiedzialam mamie jak pytala co mi kupic.

pat&mom bedzie jutro dobrze :) Ipada dostalas?

Natuszka ja chyba tez musze mezowi golarke nowa kupic, bo za nic nie moge zapedzic go do golenia. Do niedawna golil sie caly czas, a ostatnio odbila mu palma i postanowil, ze wszem i wobec on bedzie zapuszczal brode... I teraz wlosy ma sciete na krotko, a broda rosnie :p Masakra..
 
Natuszka - bije od Ciebie dobry humor ;D. Normalnie od razu poprawiłaś mi mój ;D. Ja się bardzo zastanwiam nad tymi racuszkami opisywanymi przez dziewczyny wczoraj ale musiałabym do sklepu iść, a mi się bardzo nie chcę tego robić :p. A i ja też nie czuję ruchów przez tłuszcz :p. No i zapewne przez łożysko na przedniej ścianie :p.

A ja kupię coś drobnego, bo nie uznaję mikołajek jako jakiegoś super prezentowego święta, więc prezent będzie maks do 10 złotych :D. Ale wierzę że znajdę coś odpowiedniego, pytanie kiedy :p.

W ogóle zapomniałam znowu, kupiłam przy okazji spodni stanik 80 E do karmienia w HMie, nie chciało mi się szukać już gdzie indziej, a pewnie w bieliźnianych byłby droższy. Pasuje na mnie co mnie cieszy, ale niestety uwiera mnie trochę pod pachami, nie wiedziałam że będzie... Mam nadzieję ze jakoś się dopasuje trochę... Także jeżeli któraś z Was na taki się decyduję to nie polecam, ale z drugiej strony może dla kogoś innego byłby dobry :).
 
Lena - tak to iPad i póki jestem nim zachwycona :d

Szuszunia- właśnie oglądałam sobie ten fragment z wczorajszego ddtvn :) ciekawe to co mówili. Ja póki co dalej leżę, wiec wszystkie takie spotkania mnie omijają. Muszę zgłębić temat jutro na wizycie o położnej :)
 
Aśku - bardzo dobry pomysł z prezentami pod choinką,;-) teraz jak mieszkam z teściową to nie przejdzie ( u niej to tylko na Mikołaja są prezenty), ale jak tylko będę miała własne mieszkanko,:tak: to pod choinką będą właśnie najpiękniejsze prezenty, :-) takie mam marzenie i na pewno będę go realizować. ;-)

Lena - mój właśnie też zapuszczał :-p i naprawdę nic bym nie mówiła, gdyby nie to, że ma bardzo ostry zarost i jak mnie całuję, to czasami, aż mi buźkę zarysuje, :sorry2: a nie lubił się golić golarkami, bo się potrafił tak zaciąć, że krwawił cały wieczór,:sorry2: taka jakaś skóra dziwna i to kupowaliśmy różne golarki, z trzema, czterema ostrzami firmowe, drogie i nic to nie dawało,:cool: a teraz.. jak ręką odjął.:-) Polecam.:-)

Pampuszek - zawstydziłam się trochę, :zawstydzona/y: ale dziękuję za komplement. :-D Ja też właśnie kupowałam drobniejsze na Mikołaja, żeby większe mogły być pod choinką. ;-)
 
reklama
No dzięki dziewczyny za rzucenie pomysłami :-) Takwięc napewno koszule kupię! :-) Zapalniczkę Zippo wygrałam w jakimś konkursie i leży zpakowana, nieużywana i czeka na jakąś okazje bo Połówek rzucił palenie i na e-fajce jedzie.

Kupiłam trymer do prezentu-bo ja uwilebiam kupowac kilka rzeczy, ładować w dużą torbę lub w kilka małych paczek- a potem rachunek Świąteczny jest mega długi-ale co ja poradzę na to, że wolę dawać niż dostawać:-)

Obiaaaad- barszcz czerwony i pierogi z kapuchą i grzybami- a do Świąt jeszcze trochę :-)
 
Do góry