reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Iwonaimaja nie przejmuj sie takimi głupotami bo nie warto.

Dziewczyny ja wlasnie upiekłam sernik na jutro do pracy. Pierwszy raz i z przepisu z bloga "moje wypieki", wyrósł jak dziki i opadł teraz :(
Zobaczymy jak wystygnie....
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Ja żyję, czytam i generalnie wszystko u mnie ok. Od czwartku do niedzieli byłam u moich rodziców. Z mamą pojechałyśmy do domu niezyjących dziadkow i zrobiłyśmy tam porządek bo znalazł się kupiec na całą działkę. Ja skaczę z radości bo to dodatkowa kasa na wykończenie domu. Czas u rodziców leciał jak szalony. A od wczoraj wróciłam do pracy i tak mi ciężko się przestawić na poranne wstawanie, ze wieczorem to padam. Na szczęście się nie przemęczam i mogę tak pracować:)
Zaakceptowaliśmy projekt elektryki domu i deweloper przystępuje do jej zakładania i kladzenia tynków więc krok w przód ogromny. Pani projektantka powiedziała, ze na wykończenie domu potrzeba 4 miesiące z jej ekipą więc jest szansa, ze przeprowadzimy się na poród albo krótko po. Extra:))
iwonaimaja nie przejmuj się !
wichurka który dokłądnie sernik robiłaś?
 
ja zawsze najpierw studzę przy całkiem zamkniętych, póżniej uchylam delikatnie i dopiero po kilku godzinach wyjmuję. Ja uwielbiam serniki z whiteplate.blogspot.com Zrobiłam chyba wszystkie z tej strony:) Mój ulubiony z jagodami i białą czekoladą:)
 
nadciśnienie ciążowe - ma/miała któraś z was?... dzisiaj byłam na wizycie, miałam 160/100, dostałam Dopegyt (1 tabletka 4 razy dziennie), jeśli do piątku ciśnienie nie spadnie, to w sobotę do szpitala...
Martwię się :(
 
Hej!

Karmelowa - Sto Lat Sto Lat dla Synka !!!
Readerle - Współczuję wymiotów i gratuluję takiego prezentu na mikołaja, własne M ;-)
Iwonaimaja - ale ludzie mają tupet nosz kurde. Ale nie przejmuj się, nie warto.
Wichurka - Mam nadzieję, że sernik wyszedł ok.
Martuska - Gratuluję postępów w Waszym nowym domku ;-) i że znalazł się kupiec na dom po dziadkach ;-)
Nana7ma - ja mam zazwyczaj za niskie ciśnienie więc nie pomogę ;-(

Oj dzisiaj mała dała popalić, chciałam ją uśpić bo ledwo łaziła a ta nic, później ze zmęczenia płacz o byle co. Wieczorem ją umyłam po kolacji, nie kładłam tylko byłam ciekawa kiedy w końcu padnie. Usnęła o 20 20, już nie miała siły po prostu. Pozostaje mi się pogodzić z myślą, że odstawienie smoka - to brak drzemki w dzień.

Dobranoc
 
Dziewczyny , ważne !!!!!


Silny i długotrwały stres w ciąży może być groźny dla dziecka. Adrenalina może wywołać skurcze macicy i przedwczesny poród. Poza tym kiedy się denerwujesz, dziecko otrzymuje mniej tlenu i substancji odżywczych, a z twojego organizmu przenikają do niego tzw. hormony stresu - kortykosterydy i katecholaminy. Pamiętaj też, że dziecko mamy, która dużo się denerwuje, może po urodzeniu być bardzo płaczliwe.


nie pamiętam na jakiej stronie. skopiowałam i wyslalam slubnemu żeby mi na nerwa nie działał :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sernik w smaku bardzo dobry, zakała niby nie ma. Tylko przypalony z góry lekko przez mój ukochany piekarnik. Juz nie pierwszy raz przypieka mi ciasto od góry mimo ze wyłączam gore. Ahh
Za to tartę jablkowa spalilam zupełnie. Mój M skwitował jednym zdaniem "ciąża nie służy Ci do pieczenia ciast kochanie"...
 
Do góry