reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Cześć Dziewczyny;-)
znów mnie kilka dni nie było. Wczoraj byłam u ginekologa z tym moim twardnieniem brzucha, bo od soboty miałam jej non stop:-( miałam badane, niby wszystko ok. Szyjka ma 29 mm. Mam leżeć i brać nospę 3x2 tabletki. Więc jestem na pierwszym ciążowym zwolnieniu. Ale w piątek mam szkolenie i wracam do pracy ech...

Może teraz jak będę w domku, to uda mi się być na bieżąco;-)

Miłego dnia Wam życzę:tak:
 
O co chodzi z tym twardnieniem brzucha ? :( Co jak to mam a nie wiem bo nie czuję tego i nie wiem co to ?
Ogółem też przy kaszleniu czujecie takie napięcie w brzuchu ? Ja nie wiem czy zwracam na to uwagę bardziej czy co... a i jak np. zimno i mnie przejdzie dreszcz, to czuję go mocno w brzuchu xD.

Hej, czy te suwaczki macie ustawione na datę miesiączki czy wg USG ? Ja se wzięłam datę z pierwszego USG bo nie mam co liczyć na datę miesiączki :p.
 
Witajcie majóweczki :)

Dziś mam dzień wolny, pośród rzeszy imprez.
1 grudnia byliśmy na mikołaju z pracy K. Śmiesznie było :-)
Nawet się dowiedziałam, że kolega K. z pracy, co ma 3-miesięcznego synka odkłada całą wyprawkę dla nas, więc fajnie, że coś odpada :)
Jedynie wózek i łóżeczko zostanie, bo ciuszków już dwa wory dostałam a reszte, tzn krzesełko do karmienia, foteliki i inne bajery dostaniemy od niego :)
Wczoraj pierworodny miał wyprawiane urodzinki dla mojej rodziny, obłowił się skubany w zabawki,:cool2: a miałam cichą nadzieję, że ktoś mu jakieś porządne dresy kupi, bo wyrasta z wszystkiego, no ale w sobotę impreza dla rodziny K. a i Mikołajki i Gwiazdka jeszcze zostały :);-)

Jutro urodziny mojej mamy i już się smakowicie zapowiada :) Mama zawsze pyszności narobi, a ja się dziwie, że mi dupa rośnie :eek:

Wiecie na co wczoraj wpadłam? Toć od 17-18 tyg zaczyna się 5 miesiąc ciąży!! Jak to dumnie brzmi... i jaka to fajna wymówka na powiększającą się d** :-D

Czasami mam ochotę powybijać, co niektore matki. Pierworodny w niedzielę wieczorem, po mikołajkach dostał mega biegunki.. No dosłownie srał dalej jak widział i praktycznie spał na kiblu. Myslałam, że zjadł coś, co mu zaszkodziło.
Wczoraj nie posłałam go do szkoły, żeby innych dzieci nie pozarażał, dzwonię i co słyszę od nauczycielki?? Że w piątek jakaś tam Paulinka przyszła do szkoły z rozwolnieniem bo cyt "MAMA NIE MIAŁA CO Z NIĄ ZROBIĆ" :dry::eek:i połowa dzieci chorych..no urwa zabić taką to mało.. nie dość,że dzieciak się męczył w szkole, to jeszcze inne pozarażane. Nataniel zrozpaczony, bo miał dziś cukierki rozdawać, mieli mu sto lat śpiewać, a tu d**, bo jeszcze dziś bałam się go do szkoły posłać. Trudno, jak nic się nie będzie działo, to poślę go jutro. Ale sam fakt mnie do furii doprowadził.:dry::dry:

Kluska się rusza jak mały wąż, ale kopniaków przez brzuch jeszcze praktycznie nie czuć, bo mam łóżysko na przedniej ścianie i lekarz uprzedzał,że może być cięzko wyczuć na początku.
Ale w brzuchu czuje jak tam mambo w poziomie odstawia :D Nawet czasem słychać, jak się woda przelewa, choć do końca pewna nie jestem czy to nie jelita:eek::-D

Makao prawie tak samo miałam w pierwszej ciąży do 8(sic!) miesiąca 2-ch lekarzy twierdziło, że dziewczynka, aż tu nagle jej coś wyrosło i narodziły się klejnoty

Saga będzie dobrze!! Musi być :)

Ewelinka co tam u mojej bliźniaczej ciąży? :D


applecrumble odpoczywaj i się nie martw za dużo :)
 
Ostatnia edycja:
karmelowa jak ja Cię rozumiem.a takich rodziców to normalnie bym pobiła. co mnie to obchodzi, że nie ma co zrobić. ja pierdziu. chciało babsko dziecko, to szuka rozwiązań a nie zdrowie nie tylko swojego, ale i iinnych dzieciaków naraża. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
dobrze, że jesteś:) trochę się martwiłam. zazdroszczę worków ciuchów:)

najlepszego dla Nataniela:)

dziewczyny, naprawdę nikt nie ma kontaktu z Natuszką? pisałam do niej maila ale cisza:(
 
Ostatnia edycja:
To i ja dolaczam sie do kulubu twardniejacego brzucha:-D

gwiazdeczka
a, rozumie. Ale tak czy siak wczesniej ode mnie wychodzisz do domu ;) Ale z tego co widze to i tak mam dluzszy dzien pracy :p Ja codziennie od 7 do 16.

mi_lva mi tez wczoraj dokuczalo takie ciagniecie w brzuchu przez caly wieczor :/ No, ale w koncu brzuszki nam rosna :)

Babelek dzieci sa strasznie niecierpliwe :D Moj synkek napisal juz list do mikolaja i codziennie sprawdza czy aby juz nie przyszedl :D

kurczaczek ten kalenarz to super pomysl :) Sama taki sprawilam babciom pod choinke w tamtym roku :D

applecrumble najwazniejsze, ze wszystko jest ok. Wypoczywaj sobie :)

karmelowa super, ze kolega wam wyprawke szykuje :)
 
reklama
heheh dziewczyny właśnie w radio zet mówili o fotoradarach. " Sąd orzekł, ze straż miejska ma prawo używać fotoradarów i karać kierowców". Ciekawe czy straże gminne też
Ooo... Widzę zmiany :p chyba trzeba iść na L4 haha :D

aeshte bardzo dobrze zrobiliscie, trzeba sobie w zyciu radzic, w ogole to mieli likwidowac juz straz miejska? tak mi sie cos obilo dawno temu o uszy?
No kiedyś coś mówili o likwidacji straży i dobrze by zrobili, bo oni nic pożytecznego i tak nie robią...


Hej, czy te suwaczki macie ustawione na datę miesiączki czy wg USG ? Ja se wzięłam datę z pierwszego USG bo nie mam co liczyć na datę miesiączki :p.
Ja mam wg OM, ale wg usg idzie mi tak samo więc bez różnicy w moim przypadku ;)

Karmelowa, zaśpiewaj Natanielowi od nas 100 lat i wyściskaj :) a cukierki poproszę pocztą :D
 
Do góry