reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Aesthete na pewno tak jest w fotoradarem ? Nam przyszło w wakacje ze straży gminnej. olaliśmy przychodziły wezwania aż w końcu pismo do m do pracy ze komornik pobierze z pensji... Więc chyba nie do końca tak jest... Chyba że ktoś chce się sądzić
Ja jestem trochę piratów drogowym ;) przerobiłam to ze strażą miejską i strażą gminną :) nic nie musiałam płacić, bo jak mi straż gminna zaczęła wysyłać różne pisma co się nie stanie jak nie zapłacę, to tylko zadzwoniłam, że ja się nie przyznałam do kierowania pojazdem ani nie wskazałam kierowcy, więc niech przekażą to policji i na tym się skończyło. Od straży miejskiej skończyło się na piśmie, że jak nie wskażę kierowcy to nałożą na mnie mandat 500 zł i tyle :) nic nałożone na mnie nie zostało ;) więc po prostu mówię o własnych doświadczeniach :)
 
reklama
Hej!

Saaga - Wszystko będzie dobrze zobaczysz, niczym się nie martw.
Annad - ja mam kartę rossmana i czasami są fajne promocje. Ogólnie za samą kartę masz rabat na wszystkie produkty rabat, a czasami są jakieś akcje. Ostatnio pampersy były tańsze. normalnie 50 zł a z kartą 35 zł więc się bardzo opłacało ;-)
Ewwe - gratuluję wizyty i trzymam kciuki za córeczkę ;-)
Aesthete - Dobrze wiedzieć z tymi fotoradarami jak jest ;-). Jak tyle jeździsz to już masz wprawę co i jak ;-)
Bąbelek - SUper, że Amelce mikołaj się podobał. A że w tym roku troszkę wcześniej, no cóż w końca musi do tylu dzieci dotrzeć, że u niektórych może być wcześniej ;-)

U nas dzisiaj leniwie, obiadu nie robię bo M w pracy do nocy, mała ma zupkę od babci to ja coś tam przekąszę i będzie bez gotowania ;-)
Dzisiaj jeszcze muszę poszukać w necie ofert na kalendarze z własnymi zdjęciami. Rok temu zrobiłam babciom i bardzo się podobał prezent i w tym roku też dostaną jako dodatek do prezentu ;-)

Miłego dnia
 
Hejka :-)

An_Ka tez tak podejrzewam, żedo końca grudnia wyprawkę będę mieć skompletowaną-muszę się troche powstrzymać, bo na Nowy rok mi nic nie zostanie do kupienia oprócz łóżeczka i wózka :-)

Kartę Rossnę mam i faktycznie z nią jest taniej, nawet na stronce Rossmana można sprawdzac ceny z kartą, za każdą transakcje naliczany jest rabat :-D Opłaca się też karta w superpharm, naprawdę polecam, kupony rabatowe bija na głowe normalne ceny, a niektóre produkty z kartą są nawet 30% tańsze. Ostatnio smoczki NUK taniej o 30% były :-):-)
 
Witam z samego rana!

Ciezko jest wstac i funkcjonowac jak sie nie da rady kawki wypic :D:D wczoraj znow bez wymiotow i bez mdlosci :D:D prosze niech juz tak zostanie :D:D

Maz sie przeziebil, kicha, ma katar, bole gardla i boje sie zeby mnie nie zarazil :(

Dzis w pracy do 3, pozniej drzemka, obiad, kapiel, ksiazka i spanie :) i tak leci dzien za dniem :)
A Wy jakie macie plany?
To może weź sobie jakieś witaminki, coś w rodzaju rutinoscorbinu, mnie też pomaga ten syrop *spam*, ale nie wiem czy u Ciebie będzie dostępny :/

Co do planów... Leżę i pachnę :) a tak na serio, to już posprzątałam kuchnię, zjadłam śniadanko, wzięłam leki, trochę oglądam tv i może jakieś filmy obejrzę :) a co do reszty dnia to jeszcze nie wiem co zrobić na obiad, ale mam w planach upiec ciasto francuskie x 2 i przełożyć kremem karpatkowym, bo M sobie zażyczył już parę dni temu :)

Jakie plany?W zasadzie żadnych.Miałam myć okna ,ale nie wiem czy zdążę,jadę do koleżanki oglądać ciuszki dla maleństwa.Nie wiem jak to załatwimy,bo jeszcze płci nie znam.Po 12 latach dziecko ,więc czuję się jak pierworódka.Wszystko muszę kupić i bardzo mnie to "podnieca".

ojej :) już na samą myśl o ciuszkach micha mi się cieszy, jeszcze po wczorajszej wizycie, jak wiem, że wszystko jest oki, to już tak zupełnie mogę się temu oddać, takim przyszłościowym celom, co by tu kupić i wg... :) teraz to już chyba nic nie może nam wszystkim zaszkodzić i wszystkie dotrwamy do końca. Też tak myślicie? Funia zazdroszczę Ci :) też bym coś pooglądała, może kupiła... ale z tym poczekam jakoś do marca :) owocnego oglądania! :)

Witam i ja

u mnie tez nudy coraz gorzej mi się wstaje rano a jutro musze wstać wcześniej bo na roraty rano chcemy isc

ja mam zakaz kochania się bo mam podobno bardzo nisko lozysko i mogą pojawić się plamienia :szok:

dajcie mi jakiś pomysl na zabawy z dziecmi w czwartek będę tu miała gromadke 8 dziewczynek i musze im jakies konkursy wymyslec

ale jestem zla mam kredyt hipoteczny w getinonline i wchodzę na konto a tam pobrane 30zl za niedotrzymanie deklaracji wplat jak zakladalam konto inny bank nie chciał nam udzielić kredytu to była mowa o 1000zl wiec tak wplacalam a teraz się okazało ze 1204zl
jak tylko będzie możliwość to przeniosę kredyt do innego banku bo ten od początku w kulki leci

hmmm.... z zabaw to pasują np, jakieś wycinanki, rysunki, może jak każda z dziewczynek widzi Świętego Mikołaja, czy choinkę, możesz im też jakąś bajkę puścić, której np nie oglądały, albo którą lubią :) no innych pomysłów nie mam :/

Witanko

Ja wczoraj popołudniu miałam dziwne kłucia, bóle poprawej stronie w podbrzuszu. Jak tylko się podnosiłam czy ruszałam to odrazu mnie łapało. Trochę poleżałam wieczorem i dziś już na szczęśćie ok ;)

Wczoraj Amelka wniebowizęta Mikołajek w przedszkolu :-) Siedziała u Mikołaja a kolanach , rozmawiała z nim - a myślałam,że będzie się bała. Po czym wieczorem powiedziała, że skoro mikołaj już chodzi z prezentami to ona mu mleko i ciasteczko przygotuje - może przyjdzie w nocy . I co było zrobić musiał przyjść :tak:
Więc Mikołaj w tym roku przysedł wyjątkowo szybko ;-)


Aesthete na pewno tak jest w fotoradarem ? Nam przyszło w wakacje ze straży gminnej. olaliśmy przychodziły wezwania aż w końcu pismo do m do pracy ze komornik pobierze z pensji... Więc chyba nie do końca tak jest... Chyba że ktoś chce się sądzić

No to fajnie, że Mała zobaczyła się z Mikołajem :) a jak już ciasteczka były i mleko no to koniecznie musiał też przyjść Mikołaj do domku :) he he he

Aesthete
jesteś the best :) ja na mandatach się nie znam więc nie pomogę :/
 
heheh dziewczyny właśnie w radio zet mówili o fotoradarach. " Sąd orzekł, ze straż miejska ma prawo używać fotoradarów i karać kierowców". Ciekawe czy straże gminne też
 
tak myślę i myślę Iwona, w co się mogą bawić kilkuletnie dziewczynki:/ u nas, kiedy do Janka przychodziły dzieciaki, najczęściej grały w planszówki. mamy tego pełno, bo sami lubimy grać. a jak im się nie chciało to graliśmy w kalambury. możesz zrobić ten konkurs z dopasowaniem ogona osiołkowi. to są dziewczynki więc może narysuj im lalki na kartonie, tzn bloku technicznym i daj papiery kolorowe, materiały jakieś i takie tam i niech sobie strój projektują. albo niech robią kartki świąteczne.
 
Hej dziewczyny ;-)



tak na szybko: nie mam problemów z popuszczaniem:-p ale jak sobie kichnę tak porządnie to mnie wszystko w środku ciągnie i czasami to po prostu boję się o wpadkę:-p


co do zabaw to dziewczyny są bardziej wymagające od chłopców:-p kalambury z bajkami dobre są, mogą siebie nawzajem czesać jak się zgodzą, możesz wcześniej przygotować masę na jakieś ciastka, a dziewczynki niech tylko rozwałkują i wykroją kształty, Ty wrzucisz do piekarnika, a one w międzyczasie mogą właśnie wyklejać coś, ten pomysł z projektowaniem ubrań na rysunku tu pasuje;-)


wczorajsza wizyta u endokrynologa ok, szczegóły w wątku wizytowym:happy2:



na obiad będą placki ziemniaczane mmmmmm :-D mam przygotować ziemniaki, a przyszła teściowa powiedziała, że jak wróci to posmaży :-D
 
reklama
Bajka dziekuje, zazywam multiwitamine i pije herbatke albo ciepla wode z cytryna, miodem i sokiem malinowym, zobaczymy, moze mnie ominie :/

aeshte bardzo dobrze zrobiliscie, trzeba sobie w zyciu radzic, w ogole to mieli likwidowac juz straz miejska? tak mi sie cos obilo dawno temu o uszy?

Iwona mysle, ze Makao ma racje i kalambury beda swietna zabawa dla dzieciakow, ja mysle w co ja sie bawilam jak bylam malutka.. to wlasnie kalambury, familiade (przygotowalismy tablice z bloku technicznego i w ogole mega byly przygotowania :D) albo wyciagnie jablka z miski z woda samymi zebami bez pomocy uzycia rak.. nie wiem co jeszcze, nie pamietam :)

Babelek to fajnie, ze Amelce sie podobalo :) dla takiego dziecka to spotkanie ze swietym Mikolajem jest przezyciem :)

Kurczaczek ja rok temu tez dalam Babci taki kalendarz i az sie poplakala ze szczescia :) fajny pomysl :)

Struss najlepsze swiateczne sprzatanie to wlasnie przy takich swiatecznych piosenkach :D szybciej wtedy idzie :D

A ja w pracy, zajadam mandarynki i mysle co zrobic na obiad :):) plackow mi sie nie chce robic, nawte nie mam ochoty, wiec rzucajcie wiecej pomyslow :)
 
Do góry