reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam :happy2:
wczoraj cały dzień tak mnie ciągnął brzuch bardzo bolało ale nie panikowałam stwierdziłam że po prostu rośnie co wy o tym myślicie?? czułam jakby mnie ktoś za niego złapał i ciągnął do przodu:dry:
jeszcze wczoraj mojemu M przyszło zdjęcie z fotoradaru wrrrr:wściekła/y: najgorsze jest to że to od straży miejskiej jakiś podstawiony ukryty był co za chamstwo stawiać takie nieoznakowane skarbonki na pieniądze na szczęście jechał o 20kmszybciej ale i tak 200zł w dupie:-(
bajka07 ja czuję czasami taki rybi ogonek jakby mnie smyrnął:tak: jak leże już i zasypiam to wtedy najbardziej:-D ale ciągle czekam na mocniejsze znaki:tak:


Mia 30 ja uwielbiam kawę i muszę słabą rano wypić piję z ekspresu z mlekiem więc myślę że ok pytałam lekarza powiedział że jak mam ochotę to nie za mocna nie zaszkodzi. a kurier to jakiś kretyn:no:
monikaaaj na szczęście jeszcze mnie to nie spotkało ale wiem że są zabiegi jak jest to bardzo dokuczliwe:tak:
saaga
będzie dobrze ja mam wizytę dopiero 16 ehh
 
reklama
jeszcze wczoraj mojemu M przyszło zdjęcie z fotoradaru wrrrr:wściekła/y: najgorsze jest to że to od straży miejskiej jakiś podstawiony ukryty był co za chamstwo stawiać takie nieoznakowane skarbonki na pieniądze na szczęście jechał o 20kmszybciej ale i tak 200zł w dupie:-(
Ze straży miejskiej i straży gminnej nie musicie przyjmować mandatu z fotoradaru ;) oni powinni to przekazać policji i dopiero policja może swastyki ścigać :) a z reguły tego nie robią, bo jak przekażą sprawę policji, to kasa trafia do państwa a nie gminy czy miasta ;) więc możecie to olać a oni mogą was cmoknąć w pupę :D
 
Czy Wy tez budzicie się z niesymetrycznym brzuchem?
ja śpię na lewym boku i po przebudzeniu mam kluske po lewej stronie brzucha, wygląda jakby mi się w nocy Dziecię tam sturlało :D
albo uczyło sie stawac na wyprostowanych nóżkach :)
pierwszy raz zauważyłam to wczoraj dziś było tak samo

dodam, że jak na razie n ie odczuwam, żadnych kopniaków czy innych ruchów Maleństwa

Pozdrawiam
 
ale jestem zla mam kredyt hipoteczny w getinonline i wchodzę na konto a tam pobrane 30zl za niedotrzymanie deklaracji wplat jak zakladalam konto inny bank nie chciał nam udzielić kredytu to była mowa o 1000zl wiec tak wplacalam a teraz się okazało ze 1204zl
jak tylko będzie możliwość to przeniosę kredyt do innego banku bo ten od początku w kulki leci
 
No mi też tak wysłali i olałam :) będą potem wam pisma wysyłać, że jak nie wskażecie kto kierował, to dodatkowa kara itp, a ***** prawda :) poczytaj na necie o tym :D oni na serio mało mogą :)
 
mi_lva nie wiem jak jest w pl ale jak maz kiedyś w hiszpanii dostal mandat za zle parkowanie od ich strazy miejskiej i poszedł zaplacic to go wyśmiali ze dopiero jak się 10uzbiera to trzeba zaplacic
 
hej dziewczynki,

mi_lva nam też niedawno przyszedł mandat na 300zl ale niestety od policji więc zapłacić trzeba, bo zablokują konto!
po wczorajszym spacerze na Snieżnik stwierdzam, że moja forma leży i kwiczy:( kurcze aż się boję co to będzie za 2 miesiące albo po porodzie:-(
 
Witanko

Ja wczoraj popołudniu miałam dziwne kłucia, bóle poprawej stronie w podbrzuszu. Jak tylko się podnosiłam czy ruszałam to odrazu mnie łapało. Trochę poleżałam wieczorem i dziś już na szczęśćie ok ;)

Wczoraj Amelka wniebowizęta Mikołajek w przedszkolu :-) Siedziała u Mikołaja a kolanach , rozmawiała z nim - a myślałam,że będzie się bała. Po czym wieczorem powiedziała, że skoro mikołaj już chodzi z prezentami to ona mu mleko i ciasteczko przygotuje - może przyjdzie w nocy . I co było zrobić musiał przyjść :tak:
Więc Mikołaj w tym roku przysedł wyjątkowo szybko ;-)


Aesthete na pewno tak jest w fotoradarem ? Nam przyszło w wakacje ze straży gminnej. olaliśmy przychodziły wezwania aż w końcu pismo do m do pracy ze komornik pobierze z pensji... Więc chyba nie do końca tak jest... Chyba że ktoś chce się sądzić
 
reklama
poczytałam o tym wysmarujemy im pismo aby podali dokładne informacje kto robił to zdj z jakiego radaru itp takie pierdoły tak włąśnie polacają i im wtedy nie chce się tego sprawdzać i olewają sprawę spróbujemy szkoda mi 200 zł wywalić w błoto:dry:
 
Do góry