reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
czesc:)
Wpadam na chwilkę, jakos się zorganizować nie mogę i czasu brak mi ostatnio na wszystko:)
Na pewno Was nie nadrobię ale mam nadzieję że u Was i Waszych maleństw ok:)

U nas genetyczne w listopadzie wyszło ook:) trwało długo bo się dzidzia odwróćić nie chciała, i lezaa do na tyłem:) wyglądałą jak obrażona:) w końcu przybrałą może nie najlepszą ale w miarę dobrą pozycję do badań:) Między nóżkami nic nie ma :D więc trzymam kciuki za córę:))

Ogólnie męczą mnie skurcze macicy i martwię się czy z szyjką wsio ok, a wizyta za dwa tyg dopiero:/ poobserwuję się i bede w razie co dzwonić do gin, niech poradzi coś.

Trzymajcie się:)) dobrej nocki brzuchatki kochane:*
 
A ja przed chwila kichnełam i sie normalnie posikałam :D Zaczełam sie śmiac sama z siebie, ale nie wiem czy było by mi do smiechu jakbym była w sklepie albo na miescie a nie sama w domku:p
Chyba trzeba zaczać ćwiczyc te mieśnie kegla :D tez wam sie zdarzyło cos takiego?:D

nie mam :)

Bajka ja bede miec przewijak jako osobny mebel w salonie, nie taki na lozeczko. To dlatego, ze np bede siedziec z dzidzia w salonie i trzeba bedzie pieluszke zmienic to mam przewijak na miejscu a nie musze latac na gore do sypialni gdzie bedzie lozeczko.. A na gorze to bede przewijac na lozku. Dla mnie osobiscie tak bedzie wygodniej.
QUOTE]

dobra myśl z tym przewijakiem :) u nas dom na jednym poziomie i raczej się zdecyduję na przewijak na łóżeczku. W sumie maluszek będzie spał z nami w pokoju, a tam raczej duzo miejsca nie ma... :/ ale u Was to co innego :)

ja jutro wizyta z rana bede na kompie dopiero wieczorem wiec zycze milego wieczoru i udanego jutrzejszego dnia;-), mam jakies zle przeczucia jak nigdy...

Sagaa ja też dziś miałam złe przeczucia, że coś nie tak, że ja to już nie wiem czy córka czy synek i że to w ogóle się nie czuję jakbym była w ciąży, a brzuch już widać i to nawet bardzo... ale jak poszłam do lekarza to wyszłam z uśmiechem na twarzy :) 3mam kciuki :) na 100% będzie dobrze!!!

Dziewczyny mam do Was pytanko... od jakiegoś czasu mam takie bóle w prawym boku, tak mnie kłuje, można to porównać do kolki. Najgorzej jak chcę wstać, się wyprostować, wtedy jest masakra. Miała tak któraś z Was? Co to może być? :/

hmm... dziś na wizycie mój lekarz mi pokazał (przy badaniu palcem), że teraz zrobi coś niekomfortowego i po prawej stronie i po lewej coś TAM podniosł jakby do góry i potem nacisnął drugą ręką i mnie strasznie zakuło, tak samo jak w momencie kiedy mam jakąś inną pozę, jak siedzę, czasem jak leżę. Powiedział, że to wiązadła i żeby się położyć na tym boku, po którym odczuwam taki ból. Mam nadzieję, że pomogłam :)
Ech, to się porobiło... Nic to i tak jest kupa szczęścia, czy z siusiakiem, czy bez ;-)
Nie gadam do brzuchola, czasem tylko tulę. Mój M natomiast ma jakiś większy problem (?) Nie dotyka, unika kontaktu. Mam nadzieję, że to chwilowe. Może pierwsza reakcja na uwypuklony brzuch?

mój M też się boi, bo słyszał że za dużo nie wolno dotykać...

czesc:)
Wpadam na chwilkę, jakos się zorganizować nie mogę i czasu brak mi ostatnio na wszystko:)
Na pewno Was nie nadrobię ale mam nadzieję że u Was i Waszych maleństw ok:)

U nas genetyczne w listopadzie wyszło ook:) trwało długo bo się dzidzia odwróćić nie chciała, i lezaa do na tyłem:) wyglądałą jak obrażona:) w końcu przybrałą może nie najlepszą ale w miarę dobrą pozycję do badań:) Między nóżkami nic nie ma :D więc trzymam kciuki za córę:))

Ogólnie męczą mnie skurcze macicy i martwię się czy z szyjką wsio ok, a wizyta za dwa tyg dopiero:/ poobserwuję się i bede w razie co dzwonić do gin, niech poradzi coś.

Trzymajcie się:)) dobrej nocki brzuchatki kochane:*
3mamy kciuki za córę i za wizytę :)
 
Ależ produkujecie... a ja jako wyrodna forumowiczka dawno już nie czytałam forum... nie wiem czy zdołam Was nadrobić. Ogólnie cieszę się, że jest już grudzień, choć wściekam się na mojego małża, bo on nie potrafi ze mną normalnie ustalić co kupujemy zu jako prezenty pod choinkę. On jak co roku napalił się na lego- i jakiś zestaw jej pewno kupi. A ja zaraz pewno poklikam na allegro "kup" i tyle.
w tym roku ja robię wigilię dla nas i moich rodziców, po której my z zu i małżem pojedziemy spokojnie do teściów. Mam dość kłótni w domu moich rodziców i cierpiętnictwa mojej mamy, która jest taaaaka zmęczona a musiała wigilię zrobić. więc w tym roku będzie u nas- NA MOICH ZASADACH.
No.
9- go grudnia mam wizytę. już się nie mogę doczekać:)
będą też wyniki moich badań- przyznam, iż jestem trochę zdenerwowana, bo wiadomo- różne rzeczy się w życiu robiło- niekoniecznie rozsądne;(
a poza tym to już rozpisałam listę dań na wigilię, składniki jakie trzeba kupić, oraz to, które dania można zrobić wcześniej i zamrozić. na szczęście przed wigilią jest weekend- może mój małż mi trochę pomoże..
 
Witam z samego rana!

Ciezko jest wstac i funkcjonowac jak sie nie da rady kawki wypic :D:D wczoraj znow bez wymiotow i bez mdlosci :D:D prosze niech juz tak zostanie :D:D

Maz sie przeziebil, kicha, ma katar, bole gardla i boje sie zeby mnie nie zarazil :(

Dzis w pracy do 3, pozniej drzemka, obiad, kapiel, ksiazka i spanie :) i tak leci dzien za dniem :)
A Wy jakie macie plany?
 
Jakie plany?W zasadzie żadnych.Miałam myć okna ,ale nie wiem czy zdążę,jadę do koleżanki oglądać ciuszki dla maleństwa.Nie wiem jak to załatwimy,bo jeszcze płci nie znam.Po 12 latach dziecko ,więc czuję się jak pierworódka.Wszystko muszę kupić i bardzo mnie to "podnieca".
 
Witam i ja

u mnie tez nudy coraz gorzej mi się wstaje rano a jutro musze wstać wcześniej bo na roraty rano chcemy isc

ja mam zakaz kochania się bo mam podobno bardzo nisko lozysko i mogą pojawić się plamienia :szok:

dajcie mi jakiś pomysl na zabawy z dziecmi w czwartek będę tu miała gromadke 8 dziewczynek i musze im jakies konkursy wymyslec
 
Hej dziewuszki, witam wtorkowo.

Czuję się tak ło:p Zaraz chyba pójdę spać na trochę. dzisiaj mają mi przyjść ubranka z allegro kurierem. nie mogę się doczekać.

aesthete ja mam wizytę dopiero w piątek ale bez usg, a usg 11.12 dopiero. za to 3d:p
annad ja mam tę kartę rossmana. nie korzystam z tych zniżek, bo ciągle jej zapominam, ale tam chyba jest 5% zniżki na rzeczy dzidziusiowe. nic się za uczestnictwo w tym programie nie płaci, więc raczej się opłaca.
 
Witam.
Ja juz w pracy. Jak dobrze, ze juz mamy grudzien :)
Choinke i ozdoby na nia zamowilam i tylko czekac az przyjda :D
Chyba czas juz przyszedl nad zastanowieniem sie nad prezentami albo znowu bede wszystko na ostatnia chwile kupowac.

A wy juz powoli przygotowujecie sie do swiat?

gwiazdeczka tym razem Ty krocej w pracy :D
 
reklama
Lena wlasnie nie jestem :(, bo ja pracuje na dwie zmiany jeden tydzien 6 rano do 2 a drugi tydzien 10 rano do 6 wieczorem. Dzis koncze 3 bo w piatek chce wyjsc wczesniej :).

Co do swiat to ja zaczynam od swiatecznego sprzatania w ratach. Kuchnia wysprzatana a wczoraj umylam dokladnie dwie polki z ksiazkami w salonie :D powolutku i dokladnie i bedzie. Szybko sie mecze, pomyslec, ze przed ciaza swiateczne i wiosenne porzadki robilam w jeden dzien :D Ale mam motywacje bo im szybciej posprzatam tym szybciej bedziemy ubierac choinke :D
 
Do góry