reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Z kichaniem też mam problem ,czy tego nie da się załatwić po porodzie?Wiem o ćwiczeniach ,ale może jakiś zabieg?Śmiejcie się ,bo śmiech to zdrowie ,najwyżej ściskajcie nogi......
 
reklama
wyszłam z gabinetu i się popłakałam. nie dlatego, że synek, tylko dlatego, że już się nastawiłam na dziewczynkę. a tu taka niespodzianka. no i teraz lipa, bo nie wiem jakim imieniem mówić do brzuszka i w ogóle tak mi jakoś buuu. na szczęście 11.12 idziemy na usg 3d i powinniśmy się ostatecznie dowiedzieć. no i oczywiście wpadłam w jakąś histerię w sobotę, bo miał być Lucjan, jeśli chłopiec. I jak sobie uświadomiłam, że z Lutka mi ludzie będą Lucusia robić, to normalnie jak jakaś wariatka wpadłam w czarną rozpacz. Żal mi było M., bo to imię jego dziadka, ale nie i już. I jak na razie awaryjne jest Józek. Zobaczymy jak dalej. A do usg po prostu zwariuję chyba.

Miłego poniedziałku dziewczynki:)

Ech, to się porobiło... Nic to i tak jest kupa szczęścia, czy z siusiakiem, czy bez ;-)
Nie gadam do brzuchola, czasem tylko tulę. Mój M natomiast ma jakiś większy problem (?) Nie dotyka, unika kontaktu. Mam nadzieję, że to chwilowe. Może pierwsza reakcja na uwypuklony brzuch?

O dzięki za info co do glukozy- czeka mnie widać mało przyjemna posiadówka w przychodni :dry:
Ja już po obiedzie- rosół dziś zjadłam, więc zapewne za 2 godzinki już w lodówce będę siedzieć za czymś do jedzenia:-D
Właśnie kupiłam z fb przewijak za 20zł :-) W sklepie widziałam za takie za 70zł więc uważam że jak na nieużywany to dobry zakup, i motyw uniwersalny:-D

Jak tak dalej pójdzie, to skompletujesz wyprawkę do końca roku!
Ja mam body - szt. 1; Wisi w sypialni w centralnym punkcie i jest pierwszą rzeczą, którą widzę po przebudzeniu

A ja przed chwila kichnełam i sie normalnie posikałam :D Zaczełam sie śmiac sama z siebie, ale nie wiem czy było by mi do smiechu jakbym była w sklepie albo na miescie a nie sama w domku:p
Chyba trzeba zaczać ćwiczyc te mieśnie kegla :D tez wam sie zdarzyło cos takiego?:D

NIE :rofl: :rofl: :rofl:

Dziewczyny mam do Was pytanko... od jakiegoś czasu mam takie bóle w prawym boku, tak mnie kłuje, można to porównać do kolki. Najgorzej jak chcę wstać, się wyprostować, wtedy jest masakra. Miała tak któraś z Was? Co to może być? :/

Ja mam kłucia, raz w lewym, raz w prawym boku. Szczególnie nocą lub po przebudzeniu, jak chcę się szybko przerzucić na drugi bok. Gin powiedział, że to normalne - wiązadła/ więzadła?

A ja rozleniwiona do granic przyzwoitości po 4 dniowym weekendzie :-D Hotel też nieprzyzwoicie cudny :cool2:
Przez 3 dni spaliśmy, jedliśmy, leżeliśmy, kochaliśmy się i znowu jedliśmy. No dobra, był też spacer na plaży
:-D Naturalnie moja firma nie dała o sobie zapomnieć - awaria serwerów. No nic - jutro będę się na nich wqrwiać.
Lenistwa ciąg dalszy, bo w plecach czuję te 600 km drogi.
 
mam jakies zle przeczucia jak nigdy...
czemu masz zle przeczucia? Co się dzieje? Ja tak mam przed każdym usg, że usłyszę, że serduszko nie bije :/ ale to tylko głupie schizy, na pewno wszystko jest ok :*

A ja przed chwila kichnełam i sie normalnie posikałam :D Zaczełam sie śmiac sama z siebie, ale nie wiem czy było by mi do smiechu jakbym była w sklepie albo na miescie a nie sama w domku:p
Chyba trzeba zaczać ćwiczyc te mieśnie kegla :D tez wam sie zdarzyło cos takiego?:D
Ja tak mam po kąpieli w wannie :/ jak wstaję już i chcę się wytrzeć... Tak jakby ciepła woda rozluźniała mi mięśnie o_O a mięśni kegla chyba nie mogę ćwiczyć bardziej, bo nawet M czasami narzeka że za mocno w trakcie seksu zaciskam. Więc potem bym mu coś jeszcze urwała :D

An_Ka, to mój nie może patrzeć na mój pępek :) bo mi wywaliło brzuszek i pępek mam wypukły ;) jak się kochamy to muszę być w koszulce żeby go nie widział :D
udanego wypoczynku wam życzę :)

Makao, poki co większa liczba lekarzy twierdzi że dziewczynka, więc jeszcze się nie martw ;) jutro koniecznie daj znać od razu po wizycie :)
 
saaga-nie świruj;-)wszystko będzie o.k;-)ja też się zawsze denerwuje przed wizytą, w ogóle to czesto sie denerwuje,czy wszystko o.k?a do wizyty jeszcze tak długo..19.12 dopiero mam:eek:
 
Dziewczyny nie martwcie sie! Juz najgorsze za nami, teraz juz male szanse ze cos bedzie nie tak ;). Jesli chodzi o sikanie to uwazam ze regularne cwiczenia wzmacniajace cale cialo pomoga. Ale ja teoretyczka jestem swietna a zawsze mam wymowke ;). Mi sie wydaje ze moglam cos dzis poczuc tylko pytanie czy to nie jelita :p. Bo chwile potem bylo w wyzszym miejscu brzucha juz na pewno jelita a to to nie wiem... Podbrzusze po prawej stronie, tyle wiem :p. Ehe ktoras pisala ze nie czuje przez gore tluszczu to ja mam to samo :p. Ale nie odpisze personalnie bo z komorki pisze i byloby ciezko mi :p. Takze moj brzuch wyjsciowy to juz ciaza :D. Nawet z ponad pol roku temu mnie o to podejrzewano (moze mialam kilo, dwa wiecej). A teraz mam nadzieje ze tluszcz zamieni sie w ciaze :D. Pomarzyc mozna :D. Ale trafilam na watek z nadwaga dziewczyn raz i mowily ze w czasie ciazy nawet schudly czy tam jakos tak. No ale to trzeba by sie lepiej odzywiac bo ja to raczej slabo.
 
cześć Kobitki,
probowałam ogarnąć wpisy ale zapamiętalam tylko orzechy w piwnicy :-/
trzeba będzie notatki robić kto i co, żeby wpis sie kupy trzymał.

co do zrąbanej atmosfery świątecznej , to powiem Wam , że u mnie w domu to juz tradycja. moj brat jest 11 lat po slubie i nigdy nie spędził wigilii z rodzicami , bo bratowa powiedziała, że wigilia jest po to żeby ją spędzać z rodziną...


eh, i nie pamiętam , która pisala o tym , że wg badania będzie córcia a marzyła o Lucjanku. ja będe tez schizowac jesli sie okaże , że mam w sobie dziewuszkę. wiem , że to glupie, nienormalne i wrecz nieetyczne ale to silniejsze ode mnie :-(

i co do kichania, tez czasem popuszczam ... tragedia. i jak chodziłam na zumbę i skakałam to zdazyło sie popuścic kropkę. moja mama z tego powodu miala kilka lat temu tasiemkowanie robione i mnie pewnie czeka to samo.

a poza tym nastrój taki, że bez kija nie podchodź. sama na siebue jestem zła. jestem zla na wszystkic i wszystko, chociaż zła to malo powiedziane. hormony buzują. z mężem ciche dni choc biedak nic nie zrobil i ja to wiem ale chodze jak jakas pierdzielnieta w glowe wściekła, obrazona osa. żałosne :no:
 
A ja rozleniwiona do granic przyzwoitości po 4 dniowym weekendzie :-D Hotel też nieprzyzwoicie cudny :cool2:
Przez 3 dni spaliśmy, jedliśmy, leżeliśmy, kochaliśmy się i znowu jedliśmy. No dobra, był też spacer na plaży
:-D Naturalnie moja firma nie dała o sobie zapomnieć - awaria serwerów. No nic - jutro będę się na nich wqrwiać.
Lenistwa ciąg dalszy, bo w plecach czuję te 600 km drogi.
[/QUOTE]


alez zazdroszczę, zaraz pierwszego stycznia chcemy jechac na narty ( tzn ja nie :-( ) i mam nadzieję , że gin nie będzie miał obiekcji. to będzie nasz ostatni wyjazd we dwójkę :-) czeka mnie ponad 500km trasy. zmiana klimatu i ciesnienia i tego sie boję. wiem, że szusowanie odpada, termy tez ale ciesze się juz na ten wyjazd choc jestem pełna obaw ...
 
reklama
Ojej jak ja wam zazdroszczę tych wyjazdów.
My chcieliśmy lecieć do teściów na swieta na wyspy, ale ja po tych moich płomieniach i lekarz powiedział ze on nie wyraża zgody... Wiec cóż lipa... :(
 
Do góry