reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

to skoro alxa juz zaproponowala zrobic nasza liste to ja jestem jak najbardziej za :)

pereleka- to czekam z niecierpliwoscia ja dzis mam u gina termin wiec wam po napisze co jak ;D hehe

jestem bardzo zadowolona z naszego majowego forum, jest bardzo mila atmosfer:)

dla wszystkich majoweczek milego dnia dzis zycze :)
 
reklama
Dziewczyny mega się wystraszyłam dopiero teraz poszłam do ubikacji wstałam później siku mi się nie chciało ide a patrze na majtach zlutki to normalne a gdzies dalej jakby zolte ciężko okrelic zapodałam lutke jak zawsze w srodku nic nie było oprócz lutki ani przy szyjce nie wiem wczoraj ubierałam na wieczor swieza bieliznę nie patrzyłam czy co tam mam najgorze, że dostałam bóli @:-(
 
perelka- nie martw sie mnie w nocy tak brzuch bolal jakbym miala zaraz @ dostac :( mowie ci straszne tylko latalam do WC sprawdzac czy nic nie ma :( dzieki Bogu niema :):):) nie martw sie a lutka jesz tylko dopochwoow? bo powiem ci ze bralam progesteron jak lekrza mi kazla dopochwowo i raz nie pomagal a dwa wszystko mi wyplywalo a teraz biore do ustnie i wszytsko okej mysle :)
wogole niby jak sie bierze prpgesterobn duze dwaki to nie mozna dostac @ bo blokuje a u mnie @ przyszla dwa razy po in vitro jak mialam :)

niemartw sie kochana ale moze zadzwon do lekrza i zapytaj czy to normalne co ? bo sie martwie
 
perelka - ja mam cały czas ból jak na @. Biore nospe, ale ani lutki ani duphastonu lekarz mi nie przepisał.
Nie martw sie, to nic groźnego. Taki śluz też.
 
o tak jest tu milutko:) Mnie nadal meczy bol okolozebowy.. co sadzicie o rtg zeba w ciazy>? podobna sa takie fartuchy co okrywaja brzuszek>??
 
niuniaa to kciuki za wizyte;-)nie chce tak dreczyc lekarza wiem, że on od tego jest ale niektóre rzeczy sa normalne ale ja się boje:-(Ja biore dopochwowa 2x2 ale az tak dużo ze mnie ni wylatuje
Straciatella codziennie bierzesz nospe?jaki sluz jest normalny?

Dla mnie najorsze czemu te objawy tak znikają:no:
 
perelka - Codziennie. Lekarz powiedział, ze moge. Biały, przeźroczysty, kremowy, gęsty, glutowaty :-p
Objawy szybko się zmieniają, nie martw sie ;-)
 
A ja miałam zabarwione majtki za przeproszeniem jak nieraz się człowiek dobrze nie potetrze oczywiście ja nie robiłam kupki, żeby nie było:zawstydzona/y:probowałam to zmyc ale ciężko schodzi:szok:
Mi chodzi oto że ja nie mam żadnych objawów jak miałam.

Dziewczyny tak myśle czy te bakterie nie maja na to wpływu też, że mnie boli musiałam wziaść nospe ja się staram jak najmniej jej brać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeju jak dużo dziewczynek się zapisało :)
Wszystkim serdecznie gratuluję i życze spokojnej i bezstesowej ciąży :)

U mnie niestety...chyba natura sama zdecydowała z dużym opoźnieniem dostałam @ i to zalewa mnie normalnie.
Ale w tym miesiąu mam zamiar się porzadnie postarać;) I może bedzie tak że też bedę mamusią majową ale z końca miesiąca? Mam wielką nadzieję.. :)

Bedę Was dopingować i trzymać kciuki
 
Do góry