reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

niuniaa - napewno napisze po powrocie od lekarza. tutaj w usa jest troche inaczej. z pierwszej ciazy nie pamietam zbyt wiele (prawie 7 lat temu), ale na pewno napisze jak wroce !!!

Ja jeszcze nikomu nie mowiam, ale moze jutro po wizycie u gin powiem rodzicom I tesciom.
Jeszcze nad tym dumam... :-p

A z symptomow najbardziej denerwuje mnie ten lekki bol w podbrzuszu, stresuje sie ze cos nie tak...chociaz wiem, ze to normalne...I metaliczny posmak w ustach...bleeeeee ;-)
 
reklama
Hej Dziewczyny:) Ja mam cale dnie mdlosci, potworny bol glowy, piersi i pobolewa mnie podbrzusze az laze i sprawdzam czy przypadkiem nie leci mi krew - łooo oszalec mozna.. niebawem mykam na Bete ...

A potem mam zamiar kupic golonke i zrobic duszona w warzywach;]

Moze macie jakis fajny sprawdzony przepis na dobra golonke??
 
MsMickey- gratulacje:-) Z taka betka to bliźniaki mogą byc:-D



Dla pozostałych mam oczywiście również gratulacje i spokojnej ciaży

Czesc dziewczyny :)
Udało się i nam po 5 miesiącach prób. Pierwszy test w 25dc był negatywny i już sadziłam, że znów się nie udało.
Zrobiłam test 26dc i juz od tamtej pory pozytywne, po dwóch dniach nawet w dzień o każdej porze :))

Cieszę się bardzo i gratuluję Wam fasolek. Mam nadzieję ze na tym forum przebrniemy przez nasza ciąże wspolnie (niunia witaj :))) )
Mój termin przypada na 3maja.
Mieszkam w Irlandii i tu niestety robi sie pieerwsze usg z 12 tyg, ale jutro pojde chociaz do lekarza zeby stwierdzil ciaze i wyslal na badania tsh i ft4 bo mam niedoczynnosc tarczycy i nie chce przegapic momentu kiedy trzeba bedzie podwyzszyc dawke leku.

Poza tym z natury niewielki biust czuje jakby mial eksplodowac i siegal do ziemi :p
A teraz napisze Wam cos smiesznego, budze sie rano kolo meza, otwieram oczy a on wlepiony w moj odkryty biust i pytam go: czy ty sie gapisz na moje piersi, a on taki rozmarzony: achhhaa. Mowie wam ale smieszne, ciekawe ile juz tak sie im przygladal :))

Mdlosci mam na zmiane, w 26dc cyklu bylo mi mega niedobrze, poki co czasem mnie scisnie w zoladku

Radziłabym zwiększyć już o 50 %. Mam niedoczynność i Hashimoto i moja endo cały czas mi kładła do głowy, ze jak tylko zobaczę II kreski to mam zwiększyć lek o 50%, nie czekając do wizyty.
Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale zapotrzebowanie organizmu rośnie natychmiast.
 
Dziewczyny nie straszcie ... każdy mi mówi o blizniakach ... o ja cię... dobrze, że jeden Dzieć już w domu, to do piątku wieczora jakoś czas zleci;-)
ale by był cyrk:-) choć ogólnie nie mam nic przeciwko tylko jak to ogarnąć: moja Gosia będzie miała ok 1.10 miesięcy. I dwójka jeszcze... :eek:

Z objawów: lekkie mdłości i permanentne zmęczenie. Dziecko budzące się co dwie godziny z płaczem na zęby nie pomaga... ;)
 
Cześć dziewczyny,

No i super, że jest nas już tyle :-) I wszystkie z terminem na początek maja.

MsMickey - duża ta beta! U mnie było wczoraj ponad 9000 mUI/ml i wszystkie dziewczyny na forum przepowiedziały bliźniaki :-) A z twoją betą, to już w ogóle. Piątka jak nic!:tak:

perelka - no nareszcie ;-) jak sie czujesz??


Ja jutro wizyta.. pewnie też na USG nic nie będzie widać. No ale bedę pewna, że lekarz mnie zobaczył.
Muszę porobić badania - całe mnóstwo.. Ah, znowu od nowa cała przygoda z ciążą :-)
 
Cześć dziewczyny też chciała bym się do was dołączyć. Ostatni@ miałam 31 lipca a owulacje 14 sierpnia. Wczoraj w dniu @ wyszły mi rano dwie blade kreski a wieczorem już mocne. Mam wielka nadzieje że tym razem się uda choć boje sie za każdym razem jak mam isć do toalety. W nocy i rano wymiotowałam i mam mdłości tylko nie jestem pewna czy to ciąża czy cos innego jest winowajcą. Nie wiem na kiedy mam sie rejestrować do gina w którym tygodniu wy idziecie? Ja jestem teraz w 4ti 1d. A termin by mi wychodził na 5/6 maja.
 
ok poczytałam i wszystko już o Was wiem...
nie straszcie nam koleżanki bliźniakami bo się załamie :D z trójką dzieci w domu to wesoło by było <3

Ktoś już tu wspomniał o liście Naszych majówek?

Jeśli Wam się podoba ten pomysł ja mogę się zająć tym :)
 
Cześć dziewczyny też chciała bym się do was dołączyć. Ostatni@ miałam 31 lipca a owulacje 14 sierpnia. Wczoraj w dniu @ wyszły mi rano dwie blade kreski a wieczorem już mocne. Mam wielka nadzieje że tym razem się uda choć boje sie za każdym razem jak mam isć do toalety. W nocy i rano wymiotowałam i mam mdłości tylko nie jestem pewna czy to ciąża czy cos innego jest winowajcą. Nie wiem na kiedy mam sie rejestrować do gina w którym tygodniu wy idziecie? Ja jestem teraz w 4ti 1d. A termin by mi wychodził na 5/6 maja.



Ja jestem w prawie tym samaym momence - ostania miesiaczka 30 lipca,.bylam wczoraj u lekarza - zlecil badania podstawowe i poki co kazala przyjsc z wynikami za 2 tygodnie:) wiec w sumie zalezy od Ciebie co uwazasz ja chcialam codstac na podtsawowe badania bo wiedzilam ,ze usg nie bedzie robione bo za wczesnie ..

Powodzenia:) i Witam:))
 
reklama
niuniaa moja mama ma rehabilitacje dopiero jak będzie jechała to weźmie mi :)

Straciatella fizycznie ok za to psychicznie klapa :( nie czuje dzisiaj żadnych objawów jak byłam zmęczona oczy bolały przeszło to samo piersi nie bolą już czemu te objawy tak znikają mnie tylko najgorsze myśli krążą :( dobra nie zanudzam Wam tutaj
A za Ciebie jutro trzymam kciuki na wizycie przyność same dobre nowiny :)

witam nowe mamusie szczęśliwej ciąży :)
 
Do góry