reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hehe u mnie nikt niechhce zapeszac ale dzis powiedzialam tesciowej ze @ mi sie spoznia :D a ona ze ja w ciazy a ja nic sie nie odezwalam wiec wszystko dla niej jasne :d ale poczekam do drugiego usg az bedzie bic serduszko to moze powiem , zreszta kiedys i tak zauwaza :p

i cos zajadam sie od paru dni marchewkami takiego mam smaka:D
 
reklama
Czesc dziewczyny :)
Udało się i nam po 5 miesiącach prób. Pierwszy test w 25dc był negatywny i już sadziłam, że znów się nie udało.
Zrobiłam test 26dc i juz od tamtej pory pozytywne, po dwóch dniach nawet w dzień o każdej porze :))

Cieszę się bardzo i gratuluję Wam fasolek. Mam nadzieję ze na tym forum przebrniemy przez nasza ciąże wspolnie (niunia witaj :))) )
Mój termin przypada na 3maja.
Mieszkam w Irlandii i tu niestety robi sie pieerwsze usg z 12 tyg, ale jutro pojde chociaz do lekarza zeby stwierdzil ciaze i wyslal na badania tsh i ft4 bo mam niedoczynnosc tarczycy i nie chce przegapic momentu kiedy trzeba bedzie podwyzszyc dawke leku.

Poza tym z natury niewielki biust czuje jakby mial eksplodowac i siegal do ziemi :p
A teraz napisze Wam cos smiesznego, budze sie rano kolo meza, otwieram oczy a on wlepiony w moj odkryty biust i pytam go: czy ty sie gapisz na moje piersi, a on taki rozmarzony: achhhaa. Mowie wam ale smieszne, ciekawe ile juz tak sie im przygladal :))

Mdlosci mam na zmiane, w 26dc cyklu bylo mi mega niedobrze, poki co czasem mnie scisnie w zoladku
 
hej witaj:d ja mieszkam w niemczech wiec widze ze sie po europie odnajdujemy :D hehehe ciesze sie ze Ci sie udalo w koncu , mi w 3 cyklu sie udalo to mamy w sumie wszystkie razem na dniach terminy:D moze dostalabym niespodzianke na urodziny bo mam na koniec kwietnia:D hehe
 
Chyba do Was dołącze mam obawy bo w tym roku też miałam być majówką:-:)-(
Ja ostatnia @ miałam 18 lipiec, ale owulacja dopiero 23dc jak patrze na te wasz bety wysokie to oczy mi debieja ale nie trzeba się tym sugerować tlyko jak sobie to przemówić :confused:
Mnie bolą trochę piersi sa pełniejsze no i zmeczona jestem oczy mnie bola jakbym piasek miała w nich póki co biegunki się upokoiły, a zapomniałabym że apetyt mam niemiłosierny to chyba tyle.
Czekam ze suwaczkiem tak się tego boje nawet sobie nie wyobrazacie, że każdy zanik bólu piersi myśle pewnie będzie koniec:-(
Ja wczoraj miałam wizyte mój gin robił ginekologiczne, żeby widział powiękzona macice i widział już delikatna plamke, która ciężko dostrzec jest wysoko umiejscowiona.
 
perelka 86- tez mialam pozna owulacje bo jakos 19 dnia cyklu:) niemartw sie ja bety jeszcze nie robilam :) jutro ide do ginekologa i zobaczymy co powie :) nie bedzie zaden koniec i nawet o tym nie mysl kochana , jestesmy z toba i wszytskie bedziemy rodzic w pieknym maju , piekne zdrowe dzidzie wszystkie i to bez wyjatkow !!!! wiec glowa do gory i nie martw sie , kiedy kolejna wizyta ?:)
 
niuniaa 9.09 dwa dni przed rocznicą ślubu;-)Mama miała odbrac mi z wczoraj bete, ale nie zdażyła i wzięła tylko wyniki morfologii moczu elektrolitów TSG i glukozy.
 
perelka - i jak wyniki? wszytsko okej mam nadzieje :) no ja jutro do lekarza i bede miec napewno USG ale nie wiem chy bedzie widac juz moja niunie a chcialabym :)

nana7ma-witaj kochana ? na kiedy termin? jak dlugo sie staralas?
 
reklama
moze blizniaki :D co ? ja bety nie robilam jeszcze to nie wiem :D ja ostatnia @ miala 24.07 ale mialam pozna owulacje a zagniezdzenie bylo tydzien temu dopiero wiec nie wiem :D jak to u mnie , jutro moze cos sie dowiem :D
 
Do góry