reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

zrobilam kolejny test (ale nie z porannego moczu tylko teraz) wstawiam fotki dla porowniania :)

1. Bylo:
Zobacz załącznik 579789


2.Jest:

test4.jpg

a za godzinke po wyniki z Bety...
 

Załączniki

  • test4.jpg
    test4.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 60
reklama
stazi - ciążą jak nic :-) gratuluje!!

Zapraszam do podawania danych do tabelki, lub same się wpiszcie ;-) Będziemy uzupełniać na bieżąco.

L.p.
Nick
OM
Termin porodu wg OM
Termin porodu wg USG
Płeć
Imię dziecka
1.
Straciatella26.07.201303.05.2013
2.stazi24
3.
Szuszunia
4.perelka86
5.martuskubus
6.alxa19.07.2013
02.05.2013
7.niuniaa24.07.2013
8.nana7ma
9.MsMickey30.07.2013







 
Ostatnia edycja:
Ja OM 18.07.2013 tylko teraz nie wiem bo daty mam różne przez to, że owulacja teraz w 23 dc wyjątkowo bo zawsze miałam 17- 18 dc.
Alxa a robiłaś może bete już?

Straciatella
ile tej nospy bierzesz na dzień?
 
ja ostatnia miesiaczke mialam 30 lipca - a owulacje wlasciwie to nie bardzo wiem.. mozliwe ,ze 10 sierpnia a byc moze 14.. wiec tego nie powiem..,

Termin porodu wedlug ostaniej miesiaczki to 5 maj - usg dopiero za 2 tyg,

Ps. Mam Wyniki Bety:D 222 z groszem:)) to chyba dobrze bylo 73:)
 
reklama
hej ja juz po wizycie poszlam zameldowalam sie, wypelnilam folmularze oddalm mocz i poszlam do pani doktor :) zrobila usg a tam szok !!!!!! dwa zardki ale serduszka jeszcze nie bija !!!!! jestem przeszczesliwa !!!!!
 
Do góry