reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Gwiazdczka - uważaj bo może się okaże, ze zamiast 1 masz 2 w brzuszku ? :-D

Ewelinka ja już wymiękam żeby w całym msiącu dzięcko było zdrowe ok 5 dni :( Mateusz chodzi do przedszkola?
 
reklama
gin ze snu był w 100% facetem ;-) widziałam, więc wiem :-p ach, nawet wspominając ten sen ;-) czuję, że się czerwienię :zawstydzona/y:


śledzie w zalewie można ;-) ja świadomie jadłam sushi :sorry: oczywiście wyrzuty ogromne, ale miałam taaaaaką ochotę :sorry:

45 minut brzmi lepiej niż 2 godziny ;-)
 
ewelinka dużo zdrówka dla synka :) I zostań z nami bo na pewno nikt tego nie zrobił złośliwie nie odpisując na Twoje posty...
czasem jest to nie do nadrobienia i zdarza się że się omija po kilka postów :zawstydzona/y:
Niestety z samochodami tak jest jedna rzecz się popsuje, i przy okazji wyjdzie druga i trzecia...
Sama wiem, bo nasz gofer przeżył generalny remont silnika i suma sumarum jak auto kupiliśmy za 4,500 to drugie 4,500 władowaliśmy... :(
Głowa do góry dom przodu i wszystko będzie ok :-)

lena Skąd mamy pomysły na obiad? heh wiesz ja wariuję w domu na l4 więc przynajmniej mogę eksperymentować w kuchni nie patrząc na zegarek xD
Jak pracowałam, to zawsze na szybkensa zupka, na szybko coś drugiego i tyle... :p


jeszcze coś miałam napisać i zapomniałam ;|
 
Dziewczyny ciężko jest mi nadrobić FB i BB jednocześnie, produkcja jest pokaźna :)


Ewelinka2106 - ja jeszcze dzieci nie mam, więc co do nich to się nie udzielam, ale zawsze jest jakieś rozwiązanie. No a antybiotyk to nie jest przyjemna sprawa, zwłaszcza kiedy bierze go dziecko. Życzę zdrówka! Jak zostaniesz z nim w domu, to może odpoczniesz? tylko żebyś potem nie miała przekichane w szkole

Przepraszam ale się nie odniosę do każdej bo tyle nadrukowałyście że nie dam rady.
Napisałam na wizytowym wątku co i jak. Ogólnie pobyt w szpitalu wspominam dobrze bo byłam na położniczym bo gdzie indziej nie było miejsca:) I mogłam sobie na bobaski patrzeć ile sie da:) Więc super:)
W ogóle to wam powiem że jak ja byłam to była cesarka za cesarką a naturalnych to na palcach jednej ręki można policzyć no masakra. I dzieci nie za dłużę wczoraj się 6 urodziła to największe 3550 chyba było a tak to same 2 z kawałkiem. W ogóle przyjęli babkę już rodzącą pijaną i już dziecko zaczęło wychodzić główka na wierzchu a ona nogi zacisnęła i o mało dziecka nie udusiła!!!! Z wyników miała ponad 2 promile a dzidzia non stop płacze a ona nie umie dziecka uspokoić bo jest ponoć na głodzie alkoholowo nikotynowym dziecko i to jest normalne że pomimo że dziecko najedzone to i tak płacze a ono sie wręcz cały czas darło:( Ja nie wiem że te matki są takie nie odpowiedzialne że aż przykro sie robi i w ogóle chce sie płakać jak sie takie coś widzi:(

jaaa.... co za babsko... nie... dla mnie to jest chyba za dużo... tacy ludzie nie powinni mieć dzieci.

Witam

Teraz to nie wiadomo gdzie pisać... Czy tytaj czy na FB

Ewelinka mam nadzieję ,że jednak się nie obrazisz i z nami zostajesz! Jest nas tak strasznie dużo, że mega ciężko jest odpisać na wszyskie wątkie, tematy... ech
Współczuje wydatków z samochodem
Zdrówka dla Mateusza!!! Postaram się może podawać mu jakieś witaminki i probiotyk po antybiotyku. Jednak zawsze osłabia organizm.

Ja nie moge już patrzeć jak moja Amelka się męczy :( od piątku jest chora i zamiast lepiej to gorzej , tylko się położy to tak zaczyna kaszleć, że aż sie dusi , żadne syropki nie pomagają, ihalacje też słabo :-(
Idę dzisiaj z nią znowu do lekarza bo już jestem taka bezsilna - oczywiście ja też zdechła -walcze jak mogę , ale zaczęłam kaszleć :-(


Szkola- nie wiedziałam że byłas w szpitalu , zaraz muszę podoczytywać. Masakra z tą pijana matką! Pewnie dzieciaczek będzie miał dużo problemy zdrowotne przez taka ......... brak słów cenzuralnych!
zdrówka też dla Was!

mdłości ja nadal mam ;-) wczoraj przed snem prawie zwymiotowałam, aż się spociłam przy staraniu zatrzymania wszystkiego w żołądku :-D rzadziej mnie męczą, ale niestety są obecne ;-) ale najważniejsze, że rzadziej :tak:


sen :-D ale miałam sen!
śniło mi się, że miałam romans z moim ginekologiem :laugh2::-D i bardzo mi ten romans odpowiadał :-D ukrywałam przed ślubnym ;-) tylko nie wiem, z którym byłam w ciąży :-D
jesoooo, to chyba nie był gejowski sen? bo ja do kobiety chodzę, a nie do faceta :-D :laugh2::laugh2::-D


skurcze Braxtona-Hicksa??

a to dopiero sen :) mi się śniło, że znowu trafiłam do szpitala i że krwawiłam, a w gabinecie lekarskim zamiast fotela samolotu to w ogóle jakaś sala gimnastyczna była z materacami i tam miałam się położyć. Koszmar :/
co do porodu to nie wiem jak bym chciała, byleby nie bolało, było szybko i dzieciątko było zdrowe. Mój przy porodzie by nie wytrzymał chyba, jest taki wrażliwy, nie pasuje mi to do niego... Co do ciuszków, wózkow itd. to my też się wstrzymamy jeszcze po nowym roku, może w marcu coś będziemy kombinować. Jak na razie to ja mam jeszcze lęki, że coś może się stać i wolę się nie wychylać za wcześnie. Znów schizuję przed poniedziałkiem. Chociaż jak biorę duphaston to chyba powinno być oki? Co do wymiotów i mdłości, to mnie to nie dotyczy. Ale we wtorek miałam taką sytuację, że szybko wstałam z krzesła i strasznie mnie zemdliło i taki prąd gorąca przeze mnie przepłynął, myślałam że będę wymiotować i mdleć na raz, w życiu tak nie miałam. To normalne?
dziewczyny bardzo już macie widoczne brzuszki? Mnie się wydaje że jednego dnia mam większy, a drugiego mniejszy i tak na zmiane.
 
Witam

ale naprodukowalyscie a ja nie jestem w zadnej grupie na fb :-( a mam kilka dziewczyn w znajomych

pojechałam dzisiaj na wizyte miałam mieć jutro ale nie wyrobiłabym się bo majka ma jutro pasowanie na starszaka trening i jeszcze będę musiala po meza jechać
wizyta bez usg slyszalam bicie serduszka podobno szyjka mi się skraca nie mogę się kochac no ale w moim przypadku to i tak rzadko kochaliśmy się wiec nie ma problemu
z dobrych wiadomości przytylam od ostatniej wizyty tylko 1kg wiec dopiero 5kg do przodu oby tak dalej

no i dostałam dzisiaj paczke z bebilonu z plyta dla maluszka
 
Aśku tak o te skurcze mi chodzi :-)
A co do śledzia to ja w każdej postaci-oprócz słonych takich- matjasów, ale koreczki szamam, smażone też a teraz polue na ikrę śledzia bo uwilebiam smażoną :) koreczki kwaśne-to nie jest surowa ryba ona jest w zalewie która ścina białko-jakby już po obróbce, tylko nie cieplnej.
Nie wiedziałam że owoców morza sie nie powinno-a 3 tyg temujadłam kalmary smażone, garstkę i to po razpierwszy w życiu... oj...


smażone moga byc ! za mna to krewety w czosnku chodzą i chodzą. a surowe rybki i owoce to lubia się szybko spsuc i moga tam groźne bakterie sie pojawić. ale nie ma co panikowac i schizować.
 
a jeszcze pytałam o ruchy powiedział ze za wcześniej ale jak na druga ciaza no to możliwe ze mogę czuc

z polozna znowu rozmawiałam na temat jedzenie bo balam się znowu ta waga mowilam ze jem dużo owocow tzn mandarynki i jabłka powiedziała ze w mandarynkach jest dużo weglowodanow a to wlasnie węglowodany powinnismy ograniczyć ze jak się czuje glod to zjeść jakies warzywo lub orzechy powinno się jesc od 2 do 3 owocow na dzień
 
reklama
Dziewczyny, a odczuwałyście takie jakby "kłucie" jakby hmmm w ściance pochwy ? :confused:
Bo mnie tak czasem coś dźgnie, nie bardzo mocno ale jednak...
u lekarza byłam w czwartek i zbadał mnie, i powiedział że wszystko tam ok.
No jeszcze mi jakiejś nadżerki brakuje czy jakiegoś innego badziewia :-(
 
Do góry