reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Bajka współczuję z całego serca. Kochana najważniejsze, żebyś zrobiła wszystko zgodnie z własnym sumieniem. Jesteś dużą dziewczynką i nie musisz się tłumaczyć. Jestem z Ciebie dumna, że stanęłaś w obronie szwagra. Matko a gdzie to miłosierdzie wigilijne i co to za dzielenie ludzi wg wiary. Wrrrrr.Misiek mój jest wierzący i ja to szanuję, ja jestem agnostyczką i M. Też to szanuje. Dla każdego z nas Wigilia ma inny wymiar, dla mnie bardziej tradycyjny. Ot co.
 
reklama
Dzień dobry kobietki :) u nas od samego rana pruszy śnieg :) ale chyba sie jeszcze nie utrzyma bo na plusie za 2 stopnie bedzie.. w nocy ciężka noc, budziłam się co chwile i sprawdzałam która godzina żeby do pracy się nie spoźnić :( wczoraj z K wybraliśmy się na pizzę i po zjedzonej kolacji tak mmnie zemdliło że myślałam że nie zdąże do kibelka uff.. pojedzone :(

W tym tygodniu siostra przychodzi do nas nocowac ze szwagrem bo do nich na mieszkanie zwala się przyszywany dziadek szwagra, ale to długa historia... :) muszę im pokój przygotować bo tam już pewnie zarsta kurzem :p

Bajka - zgadzam się z Makao, dobrze zrobiłaś stawiając w obronie szwagra też bym tak zrobiła, wigilia czas pojednania z tego co się orientuje. Trzymaj się kochana :)
 
Witam!
Kolejny tydzień czas zacząć. Weekend stanowczo zbyt szybko zleciał :p
Grudzień już tuż tuż. Super, bo już nie mogę się doczekać świąt i choinki :)
 
Witam i ja

masakra na dworze bylam wlasnie z pieskiem snieg do tego wiatrzysko ze nie ma jak oddychać
na ostatnia chwile opony w samochodzie maz zmienil bo w sobote

Bajka dobrze zrobilas stawajac po stronie szwagra

u nas na swieta tez często jest sprzeczka ale to bardziej wlasnie kto gdzie je kolacje my co roku się zmieniamy raz u mojej mamy raz u tesciow i tak się zmieniam z siostra żeby mama nie była sama ale np. moja druga siostra co roku je u swoich tesciow a do mamy przyjdą na chwilke w drugi dzień swiat
w tym roku wlasnie jej powiedziałam ze dlaczego nigdy do mamy na kolacje wigilijna nie ida to powiedziała ze mama jej nigdy nie zaprasza a ja do niej ze mnie mama tez nie zaprasza po prostu mowie ze będziemy i jedzenie przywoze wiec i ona tak może zrobić
 
hej, hej :-)
rano skrobanko ;-) ale ale - Asia to przewidziała :tak: wczoraj wieczorem gnałam do marketu po odśnieżacz do szyb ;-) rano tylko psik, psik i jedziemy ;-) śniegu u nas brak, nawet nie zapowiadają ;-) moje ziemie są raczej łaskawe ;-)

cisza i spokój ;-) burak dzisiaj nie napastował mnie ;-) muszę z dyrkiem porozmawiać jak wróci, a nie wiem kiedy wróci, bo już od tego tygodnia zaczynają się barbórki, karczmy piwne ... skończą imprezowanie w okolicach ... no jakoś po nowym roku ;-) :-D
comber w tym roku u mnie odpada ;-)
a muszę porozmawiać... w nocy spać nie mogę, bo denerwuję się tym burakiem ... rano wstać nie mogę, bo w nocy nie spałam :sorry: tylko czy to coś da? takiego buraka już się nie zmieni ...


co do wigilii ... jak żył mój tata, to u moich rodziców wigilia była wcześniej ;-) a u teściów później ;-) mój tata nie chciał jeździć do teściów, bo bał się 10 piętra :-D więc się dzieliliśmy ;-) jedna kolacja, 20 km i druga kolacja ;-) od dwóch lat mamy jedną kolację, u teściów... mama przyjeżdża, spędzamy ją w 13 osób ... niestety bez mojego taty :-(
 
witam zimowo:-) dobrze że rano ubrałam opaskę na głowę bo chyba by mi uszy odpadły:szok:

Bajka podjęłaś dobrą decyzję że wstawiłaś się za szwagrem trzeba myśleć o wszystkich a nie czy jest wierzący czy nie ciekawa jestem jakby się ludzie zachowali jakby faktycznie ktoś zapukał do drzwi w noc wigilijną np jakiś nie za czysty bezdomny puste nakrycie się zostawia ale jak by już to było w praktyce:sorry:

wczoraj oglądałam Masterchefa i się popłakałam jak ten koleś też płakał że odpadł a M sie ze mnie śmiał:-p

taaak barburki się zbliżają ale coż z tego jak mój M pracuje w Czechach i u nich czegoś takiego nie ma no Czesi dostają ale Polacy zapierniczać święta nie święta :wściekła/y:
 
Ehh cos czuje, ze ciezki ten dzien w pracy bedzie:-p
Jakos nie mam ochoty na siedzeniu tutaj dzisiaj. Ale za to jutro mam wolne i jedziemy na zakupy:-) Musze sobie buty i nowy stanik kupic, bo ten juz za maly mam:zawstydzona/y: No i jeszcze musze poszukac czegos na piatek, bo mamy po pracy impreze dla pracownikow w jakims klubie.

Macie w ogole jakies plany na tegorocznego sylwestra?

skorupka ja w tym roku pewnie zatesknie za sniegiem, bo w Irlandii na swieta go nie bedzie :D A w Norwegii jak mieszkalismy to po pas po szyje :D
 
reklama
Do góry