reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mi_lva to fantastycznie :))))) ale czujesz sama czy jak przyłożysz dłoń ?

pampuszek Ja też właśnie tak odczuwam...niby miała być taka poprawa :p a tu guzik jakieś nycie mi dochodzi heh
 
reklama
Witam wszystkich w ten paskudny deszczowy dzień;-)
Zanim doczytam co tam u was mam pytanko czy którejś z Was wypływa coś z piersi?? Mam od wczoraj plamy na bluzce i piżamie ale jak patrze na piersi a są niby suche i sama nie wiem??
I jeszcze mi brzuch od piątku dziwnie twardnieje co jakiś czas i nie wiem do wizyty jeszcze 2 tygodnie. Zwariuje do maja:zawstydzona/y:
 
Witajcie,

Nie nadrobie Was na pewno ale troche poczytam...tak mi Was brakowalo te kilak dni ale maz mial wolne i dzisiaj poszedl do pracy. Od jutra ma znowu wolne.
Hmm u mnie to w sumei bez zmian. W czwartek bylam u ginekologa. Mialam isc dopiero 28 ale nie moglam wytrzymac i musialam o pare rzeczy zapytac ,wiec poszlismy. Oczywiscie bez terminu:D Jako jego pacjentka moge isc kiedy chce i mnie nie wygoni.
Wszystko oki. Dzidzia rosnie. Tym razem mi zdjecia nie dal. Powiedzial,ze moze bedzie chlopak..i wyobrazcie sobie jaka zrobilam sie zla :( az mi glupio poznie jbylo:( Wszyscy mi mowili,ze dziewczynka na 100 % i teraz lekarz powiedzial 'mooooozeeeee' chlopak.
Ah durna baba ze mnie. Najwazniejsze aby dzidzia zdrowa byla,a ja sobie wymyslam:(
Kazdego dnia mam mdlosci. Wymioty i prawie wymioty kazdego dnia. Dzisiaj tak wymiotowalam,ze przelyk mnie palil a w buzi gorzko:(
Na szczescie lekarz mi polecil Vomex, takie czopki przeciwko mdlosciom i wymiotom. Te czopki otumaniaja. Robie sie obojetna i spiaca. Jednak je oszczedzam. Kupilam je po to aby ulatwic sobie wizyte u dentysty. Gin mi powiedzial,ze znieczulenie nei zaszkodzi dziecku i mam leczyc zeby a nawet wyrwac jak jest potrzeba. Gdyby nie te czopki,to nie dalabym rady u stomatologa:(.

Takze 3majcie kciuki ,bo o 13 mam wizyte:) Moze mij utro juz wyrwie zab. Chcialabym miec to za soba.
 
No to doczytałam:)
Iwona zazdroszczę Ci tej imprezy:) My za tydzień może razem zrobimy sobie jakąś kolacyjkę i tyle:happy:
Ja też odczuwam strach o dzidzie i czy tam u niej wszystko ok i czy nic jej nie brakuje i w ogóle no ale co zrobić???

Szkoda że u nas nie ma takich spotkań a najbliżej to Wrocław ale to trochę daleko jednak:( A szkoda
Ja dziś na obiad robię królika w warzywach i śmietanie z ziemniakami i buraczkami:)
A jeśli chodzi o chorych facetów to znam to mój też ma syndrom umierania przy bólu gardła i katerze nawet:p
 
Witam :)

ale się z samego rana wkurzyłam, tak jak już kiedyś pisałam robimy remont w mieszkaniu, na szczęście najgorsze i najgłośniejsze rzeczy zostały już wykonane. No ale naszej sąsiadce (młoda, koło 30-tki) przeszkadza, że ktoś gwiżdże u nas i, że słychać nawet jak rozmawiamy... myślałam, że padnę... przylazła dzisiaj rano i zaczęła robić wywody... To są młodzi ludzie, ale chyba nikt do nich nie przychodzi, wszystko dookoła im przeszkadza, bo sama nam opowiadała, że już nie raz interweniowali u innych sąsiadów!! Cieszyłam się, że będziemy mięli młodych sąsiadów, a tu d*pa :-D Ale już mam przygotowaną wiązankę na kolejny raz, ale liczę na to, że się opamiętają!

Poza tym wszystko w porządku :-)
 
zmiana planów obiadowych :-D lasagne nie robię ;-) dostaliśmy bigos :-D kwaśniutki, mniam ;-) do tego kwaśniutka ogórkowa ;-) mniam, mniam ;-) biedni ci moi chłopcy ;-)

MIA :-D była dziewczynka, jest chłopak ;-) a co się urodzi zobaczymy w maju :-p

Zanim doczytam co tam u was mam pytanko czy którejś z Was wypływa coś z piersi?? Mam od wczoraj plamy na bluzce i piżamie ale jak patrze na piersi a są niby suche i sama nie wiem??
czyżby już laktacja rozpoczęła się?

Aśku - zazdroszczę szezlongu :D zawsze chciałam mieć, i mam nadzieję że na jakimś tam swoim w przyszłości będę miałą :D
wielce powiedziane, a chodziło o szezlong z narożnika ;-) :-p
 
A ja od wczoraj czytam ksiazke o karmieniu piersia:) Piersią spoko - Malwina Okrzesik Okrzesik Janusz - Lubimy Czytać. Jest super napisana:)Nie nudzi;-)
Asku masz racje :D dowiemy sie w maju:)

Co do jedzenia to zmieniam nawyki zywieniowe. Od jutra wszystko delikatne bez udziwnien. Moze mi sie polepszy.

Martynia olej sasiadow,bo oni i tak nie moga Ci nic zrobic. A jak sa jeb...ci to ich problem. Moi tez nie sa jacys zajebisci. Dookola niemcy,a na dole rosjanin i nie raz byli u nas,ze cos za glosno albo ze parasol jest za blisko fasady i porysuje, albo segregacja smieci itp itd A najlepsze latem jak siedzimy na tarasie godz 21:56 :'' Kochani sasiedzi zbliza sie 22 , a to oznacza ciesze nocna.Dziekuje''

szkola 13 laktacja? Ja na moich zauwazam takie cos biale szczegolnie podczas kapieli ale mysle,ze piersi sie zmieniaja wkoncu ciaza:D
 
Witam :)

ale się z samego rana wkurzyłam, tak jak już kiedyś pisałam robimy remont w mieszkaniu, na szczęście najgorsze i najgłośniejsze rzeczy zostały już wykonane. No ale naszej sąsiadce (młoda, koło 30-tki) przeszkadza, że ktoś gwiżdże u nas i, że słychać nawet jak rozmawiamy... myślałam, że padnę... przylazła dzisiaj rano i zaczęła robić wywody... To są młodzi ludzie, ale chyba nikt do nich nie przychodzi, wszystko dookoła im przeszkadza, bo sama nam opowiadała, że już nie raz interweniowali u innych sąsiadów!! Cieszyłam się, że będziemy mięli młodych sąsiadów, a tu d*pa :-D Ale już mam przygotowaną wiązankę na kolejny raz, ale liczę na to, że się opamiętają!

Poza tym wszystko w porządku :-)

Jak ja Cie rozumiem, u mnie było to samo. Ale cisza nocna trwa od 22 do 6 rano, wiec mieli sąsiedzi problem. Mój M kładł panele razem z kolega, a ze oni maja nietypowy system pracy to zdarzało im sie w niedziele od 7 rano włączać pile ale ja mam to gdzieś. Niby blok 10- letni, sąsiedzi niewiele od nas starsi lub w naszym wieku a problemy robią takie ze czasem to opowieści z krypty. Zwłaszcza jednego sąsiada mamy strasznie problemowego. Ale specjalnie dla niego na ścianie która oddziela nasze mieszkania zamontowalismy kino domowe z całym zestawem głośników i subuferem hehe

Co do warsztatów "Po prostu położna" to tez nas zapisalam, nie wiem jeszcze jak M pracuje, ale najwyżej pójdę sama.
Mysle ze moze byc ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
U nas na szczescie poki co (odpukac) spokoj z sasiadami, a mieszkamy w tym miejscu od kwietnia. Jedynie ostatnio slysze trenowanie koled na pianinie, ale na szczescie w rozsadnych godzinach, wiec da sie przezyc ;) kurcze juz za miesiac wigilia, jak ten czas szybko leci. Wlasnie dzisiaj moj M mowi, ze trzeba niedlugo o jakichs prezentach pomyslec, a ja na to, ze kupie bluzke z nadrukowanym prezentem na brzuchu i niech sie w tym roku tym zadowola ;)
 
reklama
na grupie wrzuciłam listę e-booków ;-)
listę booków "do wypożyczenia" proszę przesłać na priw wraz z adresem mailowym ;-)
 
Do góry