reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Czeeeść :))
Dziękuję Wam bardzo za wyjaśnienie mi sekretów połogu :p, Jestem spokojniejsza troszkę :p. Chociaż nie chciałabym żeby mnie tak rozerwało jak koleżankę (nie pamietam która z Was pisała), ale może jak będę się tam masować jakąś oliwą czy ćwiczyć Kegla i co tam jeszcze robić to da radę bez takich rewelacji... Zauważyłam dziś że moja mama nie ma roztępów na brzuchu, więc może też mi się uda bez tego jakoś obyć :p.

A ja muszę chyba skończyć ze zwyczajem biegania na autobusy itd. bo taki sprincik co prawda nie sprawia że się źle czuję, ale muszę złapać oddech, a nie chcę żeby to było jakieś niebezpieczne ;). I do tego przestać dźwigać rzeczy z tego co mówicie :p. Juz teraz jak wchodzę na 4 piętro to przystaję specjalnie żeby nie czuć tego bicia serca mocnego.

Ehh, czy ktoraś z Was po kawie też ma takie mocne bicie serca ? Takie mega kofeinowe pobudzenie ? Nie miałam tak nigdy wcześniej (chyba że naprawdę dużo wypiłam), a bardzo lubię kawę, i zastanawiam się jak smakuje bezkofeinowa... któraś próbowała ? :D

Co do zębów na NFZ, to działa tak że dla każdego to jest czy specjalna oferta dla kobiet ciężarnych ? :p Zastanawiam się troszkę nad tym, ale oczywiście się boję jak cholera, bo moja paszcza dawno nie widziała dentysty :p.

Powiem że dzisiejszy dzień był do dupy, ale wieczór już spokojny i odpoczywam sobie nie myśląc już o niczym. A tak to stresy, stresy, stresy, jedne lepsze od drugich -_-.

W ogóle dziś trochę czuję brzuszek (lekki ból, czasami lekkie kłucie). Nie wiem czy to stres czy coś mi tam rośnie :p
 
reklama
Pampuszek-spróbuj bezkofeinowej,ja osobiście pije tylko inke w ciąży,ale ta zwykła rozpuszczalna bezkofeinowa smakuje ponoć tak samo jak normalna,moja ciężarna koleżanka pije i poleca;-)kofeina w ciąży niewskazana.
 
brandyy no to i ja będę poszukiwać :) uwielbiam książki na faktach ;-)

gwiazdeczka88
a ja rozmrażam, miksuje, dodaję jogurt naturalny z cukrem i polewam mmm bajka, chociaż najlepsze to są takie zmiksowane i zamrożone z lata :)
Plecki też mnie bolą od jakiegoś tygodnia...wtedy proszę o masaż :-) nie ma wyjścia :)

Anetkaaa haha i bardzo dobrze niech się troszkę postresuje :tak: wszystkie są cwane jeśli chodzi o kasę :)

KPe007
ja też dzisiaj tak rozmyślałam sobie jak to będzie potem, zaraz święta potem po świętach , nast święta i już :))))) a jaki wielkolud będę heh baryłka normalnie ...ehhh rozmarzyłam się ;-) A tymi kg nie przejmuj się ,ważne żeby maleństwa były zdrowe :)

Aśku
nie możesz jakiemuś draniowi dawać tyle satysfakcji i się denerwować, jesteś w stanie błogosławionym i nie możesz się denerwować. Poza tym to Ty teraz powinnaś rządzić :-p

Pampuszek Ja piłam dużo, fusiarę i dosyć mocną bez cukru i mleka, a teraz... ciężko mi było odstawić na samym początku/ taka panika mnie dopadła :) W chwili obecnej popijam z mlekiem i słabą " lurkę" feee :) co fusiara to fusiara ajjjj brakuje mi tego czarnego syfku :-)

A ogólnie miałam smaka dzisiaj na jajka w majonezie z cebulką mmm , chociaż wiedziałam co mnie czeka...mój organizm niestety nie bardzo trawi tego o to cudeńka :-) potem strasznie się męczę i tu nie chodzi o ciążę :) no ale raz na jakiś czas :-) Dzień minął i to bez większych komplikacji, ciekawe jaka będzie noc ;-)
 
Bajka on gotować potrafi i dużo rzeczy potrafi tylko to jest leń do kwadratu. Walczę z tym jak tylko mogę tylko teraz jak jestem rozchwiana emocjonalnie to wydaje mi się że to walka z wiatrakami:)

Wiem o co Ci chodzi :) ja też ostatnio mam zmienny nastrój, nawet powiedziałabym że bardzo zmienny... Ale teraz to walka sama ze sobą :) ja też kurcze lubie jak jest ładnie w domu i ze ścierką latam, ale po paru miesiącach sprzątania samej w domu, w którym mieszkają 3 osoby powiedziałam DOŚĆ, ale na prawdę lubię porządek i jak mnie czasem tak natchnie to cały dom wysprzątam w ciągu jednego dnia, ale tak jak napisałam wcześniej - trzeba się oszczędzać. Znalazałam złoty środek - mam jedno pomieszczenie, które pucuję raz na tydzień, ale to tak dokładnie i nikt mi w nim nie pomaga i nie chciałabym żeby pomagał - to jest łazienka :) to moje królestwo :) i tak jak sobie tam posprzątam tak będę miała i nikomu nic do tego :) a z kuchnią to już pisałam jak jest, reszta pokoi - samoobsługa - każdy sprząta po sobie :) ustal sobie grafik (jak już się baaardzo zdenerwujesz) i go przestrzegajcie :) a jak męża pochwalisz, to też mu będzie miło :) pod warunkiem, że coś zrobi sam :) dam Ci jeszcze jedną radę (bo mam w domu dwóch niedouczonych braci, w tym męża), lepiej na samym początku pokazać M jak, którą czynność powinien robić, żeby było mu łatwo i przede wszystkim szybko, ale jednocześnie dokładnie :)
A Ty w tym czasie będziesz mogła położyć się na chwilę i odpocząć, albo spokojnie napić się herbatki :)
jest jedno ALE - MUSISZ PRZESTAĆ SAMA SPRZĄTAĆ I ROBIĆ WSZYSTKO W DOMU SAMA! :)powodzenia Kochana :)
a że umie ugotować - to pięknie :) to posprzątać też pięknie posprząta :) a żeby nie był leniem możesz zawsze go jakoś zaszantażować, albo wynagrodzić :)

Ehh, czy ktoraś z Was po kawie też ma takie mocne bicie serca ? Takie mega kofeinowe pobudzenie ? Nie miałam tak nigdy wcześniej (chyba że naprawdę dużo wypiłam), a bardzo lubię kawę, i zastanawiam się jak smakuje bezkofeinowa... któraś próbowała ? :D

W ogóle dziś trochę czuję brzuszek (lekki ból, czasami lekkie kłucie). Nie wiem czy to stres czy coś mi tam rośnie :p

Ja piję INKĘ i dobrze mi z tym :) dodaję syropu orzechowego do kawy i jest pyyszna :) a bicia serca miałam zanim zaszłam w ciążę, zawsze wtedy kiedy za mało zjadłam i do tego napiłam się kawy z samego rana. Przestałam pić kawę rankiem. Dopiero po 12.00 :)

Może trochę stresu, zależy czy miałaś jakiś powód się czymś stresować, a myslę, że swoją drogą to każda z nas ma inne odczucia i pewnie każda z nas inaczej przechodzi ten stan, ale jak kłuje tzn., że ma co kłuć :) Maluszek pewnie rośnie :) nie przejmuj się :)

A właśnie dziewczyny, jak to jest z tymi ruchami? Jak je odczuwacie? Mogłybyście napisać? Wczoraj wieczorem jak już leżałam w łóżku na wznak to poczułam coś dziwnego, nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, ale nie wiem czy to był jakiś mały kopniak czy poruszenie, czy tylko moja wyobraźnia. W sumie to chyba jeszcze za wcześnie żebym poczuła ruchy. Choć moja mama ponoć bardzo szybko czuła wszystkie ciąże, a było ich 4 :) w tym 5 dzieci :)
pewnie już wszystkie śpicie... Dobranoc :)
 
Dziewczyny ja jestem załamana mimo, że leże dużo biore ta nospe i asmag czuje i tak twardsze nie cały czas ale jest a to może wpływać na szyjke niestety, która mam już krótka wykańczam się psychicznie jutro chyba dzwonie do gina co robić w dodatku znów zaczęłam czuć parcie na pecherze:szok:Co do tych twardnień to śmiesznie zmieniają pozycje więc ja troszkę głupieje na badaniu gin nie mówił nigdy ze jest twardsza ale może akurat wtedy nie była. Jeszcze słyszałam o leku cordafen.
Skąd się to cholerstwo za przeproszeniem bierze.U mnie nie wystaje żadna buła jak któraś z Was tutaj pisała
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki:)

ja z rana zawiozłam M. do pracy a na 9 muszę się w szkole pojawić bo mnie w końcu wyrzucą. do tej pory znajomi wpisywali mnie na listę. ale tak się złożyło, że dwa przedmioty mieliśmy z tą samą babeczką. a z nią bez problemu się dogadałam. jej córka niedawno urodziła więc była łaskawa. a dziś rozpoczyna się nowy przedmiot więc muszę być. mam nadzieję, że się wykładowca nade mną zlituje i koło 13 wypuści do domu. ja jeszcze "studiumuję" BHP i w czerwcu (o mamo, jak ja to zrobię) mam egzamin państwowy.

perełka, zadzwoń do gina faktycznie jeśli się denerwujesz, ale może tak ma być u Ciebie. może taka Twoja uroda. a jeśli szyjka faktycznie się skraca to będzie pessar i też będzie dobrze. ściskam Cię mocno:)

a my wczoraj robiliśmy to mięsko gotowane w zalewie. mniam mniam:DDD kupiliśmy w Carrefour prawie 6 kilo karkówki i M. wczoraj ją dzielił. zamrażalnik wypełniony:) matko jak mi się nie chce do szkoły://////////////
 
hej dziewczynki,

ja wczoraj miałam wyjątkowo udany wieczór najpierw zakupy potem kino a na koniec pyszna kolacja:)
dziś jedziemy poszaleć do Wrocławia na zakupki a jutro na roczek i mam takie pytanko do Was co kupić siostrzeńcowi, który ma już wszystko?

Makao współczuje, ja bym nie dała rady wytrzymać dobrze, że studia mam już za sobą:)
Perełka nie stresuj się, wszytsko będzie dobrze, nie myśl ciągle o tym bo się bardziej nakręcasz!
 
witam z rana dość pochmurnego i mglistego niestety

byliśmy wczoraj na Igrzyskach Śmierci uuuu super bardzo mi się podobało ale nie wiedziałam że będzie jeszcze jedna cześć i tak się skończyło z niedosytem oglądania;-) wogóle to jest książka muszę ją dorwać :-)
przed seansem M zabrał mnie do PizzaHut on wie co brzuszki lubią najbardziej:-D
gwiazdeczka88 mnie wczoraj tak bolały bałam się że to nerki ale przeszło po paru godzinach kupiłam sobie nospę na wszeli wypadek
Pampuszek ja piję rana słabą z ekspresu nic mi się nie dzieje więc na razie pije:sorry:
 
reklama
Do góry