reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam sie i ja:)
co do zębów w ciąży to ja na szczęście nie mam tego problemu bo troche ponad rok temu zdjełam aparat i teraz mam często wizyty kontrolne i mi również sprawdza czy ubytków jakiś nie ma.
Zaliczyliśmy dzisiaj 2 godzinny spacer po plaży, później smażona rybka przy porcie i drzemka w hotelu:) Ludwik jest wyczerpany i cały czas śpi:D
Jutro ja mam masaż dla kobiet w ciąży, mąż balijski a w sobotę ja mam 40 min masaż stóp a mąż Lomi Lomi. Rano w sobote idziemy jeszcze do zoo i fokarium. Pełen relaks i chillout.

Piszcie wiadomości z nowymi terminami wizyt. Mimo, że piszę z tabletu to zaraz spróbuję zaktualizować tabelkę:)))
 
struss dałaś mi nadzieję na lepsze jutro z tym dentystą...zobaczymy jak to u Mnie będzie. Wyszukane zapisane a jutro będę dzwonić, mam nadzieje ze bedę miała tyle szczęścia co Ty :*
 
zosiasamosia ja się kiedys tam zarejestrowałam i czekam cały czas ąz pojawią sie próbki do zamówienia bo widzę, że to od nich w szpitalach są te różowe i niebieskie pudełka, może się doczekam:-) super, że położna Cie tak obdarowała na wizycie:-) ja na przedostatniej wizycie dostałam skarpetki, sudokrem, próbki płynów do higieny intymnej i czasopisma o dzieciach. Z tej stronki mozna sobie darmowy poradnik ściągnąć w wersji PDF :-D


Ja mam jakiegoś doła i stresa przed dentystą :baffled: Spijam mleko i zajadam grapefruita, a potem idęczytac po raz 10000000 Harrego Pottera i Zakon Feniksa- tak na rozluźnienie :-)
 
martuska507 nie nooo rewelacja :) pełen relax :) plaża, świeże powietrze i smaczna rybka :) chociaż nie przepadam ( chyba że dobrej nie jadłam ;-) ) wooow 40 min masażu stóp, nie wiem czy bym wytrzymała, mam łaskotki :zawstydzona/y: odpoczywaj na maxa i czerp siły z tego pięknego wyjazdu
 
Cześć dziewczyny. U nas dziś kiepski dzien. Wstajac rano z łóżka zakręciło mi sie w głowie aż do wymiotów :/ nigdy czegoś takiego nie miałam. Leżałam cały dzien, za każdym przekreceniem głowy i podniesieniem sie znów żołądek w gardle i karuzela. Chodziłam wzdłuż ścian. Na domiar złego zaplamilam wieczorem krwią. Niewiele ale ten krwiak dalej daje i sobie znać ze wciąż jest. Do tego doszedł twardy brzuch wiec dzwoniłam do ginki, ale fenoterol wycofali, zamiennika na to nie ma. :/ juz nie wiem jak mam leżeć, żeby nic sie nie działo. Nieszczęścia u nas chodzą stadami!
 
Cześć dziewczyny. U nas dziś kiepski dzien. Wstajac rano z łóżka zakręciło mi sie w głowie aż do wymiotów :/ nigdy czegoś takiego nie miałam. Leżałam cały dzien, za każdym przekreceniem głowy i podniesieniem sie znów żołądek w gardle i karuzela. Chodziłam wzdłuż ścian. Na domiar złego zaplamilam wieczorem krwią. Niewiele ale ten krwiak dalej daje i sobie znać ze wciąż jest. Do tego doszedł twardy brzuch wiec dzwoniłam do ginki, ale fenoterol wycofali, zamiennika na to nie ma. :/ juz nie wiem jak mam leżeć, żeby nic sie nie działo. Nieszczęścia u nas chodzą stadami!

moim zdaniem jak będziesz się nadal fatalnie czuła to powinnaś jechać na IP. Jakieś leki muszą Ci pomóc. Nie możesz się tak męczyć. Dużo zdrówka!!!
 
pat&mom o kurcze to nie jest za ciekawie...nie zwlekaj skarbie tylko jedź ... a co Ci Twoja ginka powiedziała oprócz tego że wycofali??? Twardy brzuch to chyba nie jest dobrze i dodatkowo krew...Ja bym pojechała...przynajmniej będziesz spokojniejsza :* Dzisiaj jakiś trefny dzień Ja też słabo się czuje
 
reklama
Po ostatnim pobycie w szpitalu wzbraniam sie tego jak ognia:/ na głupie usg musiałabym przeleżeć do poniedziałku. Przeleże do jutra, krwawienie było niewielkie, a brzuch po nospie powoli ustępuje to juz nasz taki standard krwiakowy :/
 
Do góry