reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

aesthete to mój mąż tak przy laptopie zasypia :D Bierze go do łóżka i ogląda pół nocy :/
no mi kiedyś to nie przeszkadzało, bo miałam tak kamienny sen, że wojna mogła się koło mnie toczyć :p ale teraz to strasznie źle sypiam :/

Janek ostatnio wrócił ze szkoły (czwarta klasa, temat rozmnażanie:p) i mówi do mojego M. "słuchaj, a tak w ogóle to jak wy sobie to dziecko zrobiliście?" M. "eee, ale mam Ci wytłumaczyć?" Janek "nieeeeee, wiem, że mieliście stosunek płciowy w (hahahahahaha) pochwinę. wiesz co, to chore:p" I po edukacji seksualnej:pPP
no nie mogę, HAHAHAHA, leżę i kwiczę :-D:-D:-D

Zbyt dużo wyłudzeń to mało powiedziane! W Internecie można było znaleźć firmy które "pomagają ciężarnym". Ciezarna sie zgłaszała, oni za nią wszystkie formalności załatwiali, zakładali działalność, mówili co i jak za "drobną opłata". I dlatego sie zus w końcu za to zabrał.
oo... to o tym nie wiedziałam.

w ogóle wczoraj leciał super wizjer i mówię do M, że tak łatwo można wykorzystać luki w prawie i łatwo się wzbogacić, a my jak durnie uczciwie harujemy :p i żebyśmy wymyślili jakiś nielegalny-legalny proceder :D bo wszystkim badziorom teraz na sucho wszystko uchodzi:p

haha, u mnie na mieście nie ma ani home&you, zary home ani duki, ani flo. Trzeba kopsnac się do torunia bo u mnie tylko pepco i wszystko za 5zl !
a flo to chyba już nigdzie nie ma :) u nas jak zamykali, to mi powiedzieli że w całej Polsce zamykają i że teraz empik będzie ich produkty sprzedawać :)

Pocwiczylam 35 min... Próbowałam zjeść płatki na mleku ale mój organizm odmówił...
i co w końcu ćwiczyłaś? :) my dzisiaj mieliśmy jechać na basen, ale M z łóżka wstał o 13:00 :confused2:

acha, no i przyszły mi te dresy alladynki, te które kilka z was już sobie zamawiało. super są:)) jestem zachwycona:D
cieszę się, że mogłam pomóc :D fajnie teraz gościowi sprzedaż dresów ruszy na allegro :D ja muszę chyba jeszcze jedną parę sobie kupić :p


ale na allegro.pl widziałam masło z USA można kupić i chyba się skuszę :-D
a jak się nazywa to masło z USA? :) z chęcią przetestuję, bo my tylko nutellę jemy ;)

brownagula, ja raz miałam sytuację, że gościu na wieczornym spacerze mnie zaczepił... wypytywał gdzie mieszkam, czy codziennie wychodzę o tej samej porze, co by się stało jakby mi psa zabrał... no chyba przez 10min odczepić się nie mogłam. jak odwrócił głowę to wzięłam psa na ręce i uciekłam do domu. M jak to usłyszał to poszedł ze mną go szukać. Powiedział że na wieczorne spacery mi pit bulla kupi :p no i od tej pory on chodzi wieczorami z psem :)



co do sąsiadów to ogólnie wszyscy są spoko poza sąsiadką, która mieszka akurat pod nami. na parapetówie to nawet straż miejską do nas wezwała... na szczęście strażnicy bardziej wyrozumiali od niej :/ strasznie się z nią kłócę, raz jej powiedziałam że jak jej sąsiedzi przeszkadzają, to niech sobie dom w lecie postawi to będzie mieć ciszę i spokój, Bo ona nawet o 15:00 potrafi do mnie przyjść że za głośno muzyki słucham. Ale o niej to bym musiała dłużej pisać, a nie mam nawet chęci :/

od wczoraj strasznie mnie podbrzusze boli, jak na okres, a wydaje mi się, że chyba powinno boleć coraz mniej? na szczęście dziś wizyta u gina więc zapytam :)

a teraz smaka wam zrobię :D zobaczcie moje drugie śniadanie z dzisiaj :D
DSC_0422.jpg

no nic, lecę zrobić obiadek i się szykować na wizytę :) miłego popołudnia :*
 

Załączniki

  • DSC_0422.jpg
    DSC_0422.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 32
reklama
heheh Brownagula jakbym miala takiego "sąsiada" to moj pies jednak by był z tych - co to się na klatce załatwiają:D Bo dalej jak na klatkę bym pewnie nie wyszła:))

Co do FLO to tak empik teraz przejął markę:) pracuję w sieci sklepów które z flo były "rodzeństwem":)

Mnie nadal masakrycznie muli. Obiad niech se mąż kupi:/ złą żona dziś jestem, ale nie mogę otwierac lodówki, normalnie tak mi śmierdzi że szok, do tego nie umiem gotować na leżąco;/
 
No tak czasem przez "kochanych" sąsiadów człowiek ma ochotę się wyprowadzić...;/
Moja mama to nerwowy rocznik, bardzo ją wkurzało że sąsiadowi coś się ze spłuczką dzieje i bardzo "buczy" jak się spuszcza wodę... to waliła szczotką w ścianę za każdym razem aż kobicie płytki poodpadały :baffled:
a później się dziwiła że ma złe układy z sąsiadami...
raz awanturę zrobiła sąsiadce z góry, bo miała koty i panele-wiecie jak to słychać jak małe futrzaki się ganiają po panelach :D i awanturę zrobiła że ona ma prawo do spokoju w mieszkaniu, bo płaci czynsz! I że ma zgłosi włascicielowi bo ona jest chora i musi mieć spokój!:baffled:
jezuuu... litości...

ja zgrzytów z sąsiadami nie mam :D jedynie jeden czasem za bardzo imprezuje w środku tygodnia, ale młody wiecie... :D
Mąż raz żartem do niego żeby się do maja wyszalał bo jak żona urodzi to będziesz niańczył jak obudzisz ;p
 
Ja tez sobie 15 minutowa przerwe zrobilam, ale zaraz mi konczy.
Oczywiscie nie wytrzymalam jak zwykle i polecialam do automatu po Snickersa :D

aesthete u mnie tez wlasnie problem ze spaniem i czesto nie moge przez ten komputer zasnac albo budze sie o 1-2 i drze sie zeby sciszyl.. ale nawet jak sciszy to mi przeszkadza. U mnie na drugie sniadanie tez dzisiaj byly owoc ale nie tak bogato jak u Ciebie :D
 
aesthete z tym śniadaniem to mnie wkurzyłaś, też chcęęęęęęęę :-)
A te bóle brzucha podobno mają się nasilić, mnie też tak jak na okres czasami boli, ale jak Ciebie mocno rwie to skonsultuj z lekarzem.
 
Co do FLO to tak empik teraz przejął markę:) pracuję w sieci sklepów które z flo były "rodzeństwem":)
;/

A zamiast FLO nie powstało cos takiego jak "PT," ? Cos mi sie tak wydaje. Maja stronę internetowa i salony właśnie chyba na miejscu flo i asortyment w tej tematyce. :)
Oprócz tego polecam jeszcze mnóstwo z Ikei do kupienia na Allegro.
 
EDL z tego co mi się wydaje:) nie pamietam za dobrze:)

Z ikeą na all trzeba uwazac zeby się na cwaniaczków nie wbić co to na przesyłkach zarabiają masakrycznie. ja na szczescie ikea mam pod nosem:)
 
aeshette to ja od wczoraj zajadam się mandarynkami :D
wczoraj pół kilo wtrąbiłam sama, dziś już kupiłam 1,250 :D
coś wspaniałego :D :D :D
ale Ci dobrze że dziś masz wizytę :))))
Ja w sumie do soboty na to Pogoriane darmowe :D :D

I piję sobie maślankę o smaku straciatelli :)
I zaraz się biorę za te kopytka, dziś zrobię ze smażonym boczusiem :p
Na jutro będą raz-dwa bo przecież przed 10 do Katowic:-D
 
a ja już po dentyście na szczęście nic nie bolało i nie musiałam znieczulenia brać:)jeszcze tylko jedną plombe wymienie i spokój:)
ja dziś na obiad zapiekankę z kurczaka zrobiłam:)
 
reklama
Co do mandarynek ,to ja też zajadam kilogramami(dziwne ,wolałam czekoladę)Dentysta też na mnie czeka,ale nie mam pietra,większego mam przed wizytą u ginekologa.(dla mnie koszmar!!!!!!!!!!!!!)Trzymajcie się zdrowo.
 
Do góry