reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Aesthete, mam nadzieję, że bez nacinania działa się obejdzie. Jedna próba już była w sobotę. Dentysta rozchwiał mi ząb, ale nie poradził sobie z wyrwaniem. Trwało to godzinę. Dlatego musi to wyrwać chirurg szczękowy. Znieczulenie dla kobiet w ciąży jest inne, czysta forma i podawać można, a nawet trzeba.A muszę ją wyrwać, żeby uniknąć zapalenia okostnej.
Jedną ósemkę miałam wyrywaną 2 lata temu i wspominam to bardzo dobrze. Dwie sekundy i po krzyku. A na drugi dzień byłam już w pracy.
 
reklama
ASKU- tez lubię sobie iść na motoarene. Ale kiedyś apator był inny. Czasami strach bo jest coraz więcej zadymiarzy. przychodzą kibole byle zadyme zrobić a nawet nie wiedzą kto jeździ.Jak byłam mała to na żużel chodziliśmy całą rodzina a teraz balabym sie.

co do marszu to wstyd i wiocha na cały świat. Wszędzie święta narodowe są wesołe a u nas najlepiej jakby żałoba trwała cały rok. Najpierw msza, potem smuty i rozróby. Ci kibole w kominiarkach cały rok czekają na taką okazję. Dla mnie to faszysci i tyle. nie mają nic wspólnego z polska flaga, patriotyzmem i hasłami które nieśli. Dziwię się że w ogóle pozwolenie zostało wydane na marsz, przecież wszystko bylo do przewidzenia.
 
trochę było do nadrobienia

my popołudnie spedzilismy poza domem oczywiście sport :-) tym razem mezus gral w pilke na hali
smialam się ze proszę teraz o syna i żeby lalki lubial bo dzisiaj awantura była maja chciała ogladac pilke ale kobieca a maz swoja:-)

ale dziewczyny jesteście uzdolnione ja to wogole antytalent jestem

u mnie ciasta i torty piecze maz na grudzień chce maji zrobić tort boisko piłkarskie już zamowil lukier i pilkarzyki ciekawe czy mu wyjdzie

meza już oczywiście zawiozłam do pracy majka już spi zasnela w samochodzie a ja wlaczam sobie serialik

Straciatella obiecala się odezwac ale dalej cisza
 
Aesthete, mam nadzieję, że bez nacinania działa się obejdzie. Jedna próba już była w sobotę. Dentysta rozchwiał mi ząb, ale nie poradził sobie z wyrwaniem. Trwało to godzinę. Dlatego musi to wyrwać chirurg szczękowy. Znieczulenie dla kobiet w ciąży jest inne, czysta forma i podawać można, a nawet trzeba.A muszę ją wyrwać, żeby uniknąć zapalenia okostnej.
Jedną ósemkę miałam wyrywaną 2 lata temu i wspominam to bardzo dobrze. Dwie sekundy i po krzyku. A na drugi dzień byłam już w pracy.

oj bidulka, współczuję tych ósemek i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko. Ja się pozbyłam już wszystkich 4 przed ciążą... dwie były już wyrośnięte, te górne, ale dolne niestety rosły mi sobie poziomo, w kierunku na korzeń siódemki... super sprawa! godzina na fotelu, myślałam, że mi żuchwa wypadnie, w końcu się udało, po siedem szwów na stronę miałam i miesiąc się goiło...

Pampuszek witam serdecznie! :)

Aeshete dzięki Ci za te ćwiczonka, świetne są! znalazłam na ipla:

Fitmama - Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - Fitness - PROGRAMY - ipla.tv

od jutra się za nie zabieram, może nie całe 60 min, ale tyle, żeby się rozruszać... :)

brzuch przestał boleć, dzięki Bogu, bo już myślałam, że będę musiała coś z tym zrobić, a święto dzisiaj i M w pracy...
 
Lawendowy_sen współczuje tej ósemki, ja swoją rok temu wyrywalam i bujalam sie z nią do marca.

Pampuszek witamy w naszym gronie.

Ja z kolei zazdroszczę Wam tego lenistwa, my ciagle remont od 2 tyg ale dziś na szczęście chłopaki skończyli juz te panele i płytki w przedpokoju teraz sprzątanie. Dziś od 6 rano siedzialam z dzieckiem koleżanki bo ona w pracy, pojechałam ledwie żywa. Dobrze ze mały troche spał to ja razem z nim. Pózniej jak wróciłam trzeba było wziąsc sie za sprzątanie tego co chłopaki nawyprawiali bo oni poszli sobie do pracy. Mowię Wam sprzątanie po malowaniu jest okropne i jeszcze teraz bola mnie plecy, co prawda lekarz mówił ze mogą bolec m-dzy 16-18 tyg i wlasnie tak jest. Wlasnie weszlam do. Wanny i leze a tu M dzwoni zeby po niego przyjechać, No masakra, kiedy ja w końcu odpoczne i sie wyspie?!
 
witam
Nie jestem wtanie odpisać każdej z Was:( Dzisiaj praktycznie cały dzień głowa mnie bolała dodatkowo jeszcze lekka biegunka wszystko gotowane dzisiaj, ale jelita dalej dają o sobie znak mam nadzieje że szybko minie bo tak sie nie da:(
Dostałam wiadomość od nanccy że jest w szpitalu miała bóle brzucha w czwartek pojechała z maleństwem ok ona się odwodniła przez wymioty al dostała chyba zastrzyki i ok już jest dodatkowo też bieguna ją meczyła.
Oprócz tego dużo dzisiaj płakałam przez szwagierkę dużo pisania szkoda gadać..

nadzieja ja tez się boje, ale czy cos zmienimy chyba nie...

nana kciuki...

No to czekamy na wieści od Straciatelli...

ptysia przepiękne te rzeczy są :)

struss gratulacje wizyty szkoda, że maluszek załonił się pępowiną...

ewwe oj jak ja cie rozumiem bo to samo mam :( i jak się tego pozbyć? tego nakrecania?

lawendowy sen kolejna zdolniacha :)

pampuszek witaj.

lena super wózeczek tez mnie sie podobają takie style :)
 
witacie:)
troszku Was nadrobiłam, nie śpię już od godzinki i czytam co naprodukowałyście ;-)
Wczoraj oglądałam z chłopem horror, ale jakoś na mnie nie podziałał...
Poza tym ostatnio czekam na śnieg :-D Tym bardziej że tej zimy nie będę sterczeć na przystankach więc wiecie :)
Siedzieliśmy sobie kiedyś z R na pizzy, i na przeciwko już się świeciły lampki, a jeszcze muzyczka była taka nastrajająca w pizzerii, że ubździłam sobie że jak spadnie śnieg to na pewno przejdą mi mdłości i wymioty bo coś ani im się śni ustąpić...:crazy:
A dzisiaj wreszcie do ulubionej piekarni po chlebek, i sprawy urzędowe...
Czy tylko ja tak nie lubię załatwiania urzędowych i bankowych rzeczy??? :crazy:
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :)
Dopijam jeszcze herbatę przed pracą i uciekam na autobus.


gwiazdeczka wyprowadziliśmy się z Norwegii, bo ja i mój mąż nie potrafiliśmy się tam odnaleźć. To nie jest kraj dla mnie :p


browngula chyba nikt tego nie lubi:-D
 
Brownagula ja tez spac nie moge od 5 juz jestem po sniadaniu. I tez nie lubie zalatwiac spraw po urzedach.
Ale dzisiaj mam wizyte i jak bedzie wszystko w pozadku to pojde na jakies zakupy. Najbardziej jestem zadowolona bo mam dalej -7 kg wiec mam nadzieje ze nie bedzie tak zle na koniec.
My wczoraj lezelismy i nic nam sie nie chcialo obejzelismy Sepa.
Straciatella miala sie odezwac wczoraj i dalej cisza.
 
reklama
cześć,
ja od 7 na nogach. córa się ubiera, oglądając kacze opowieści. o 8 do przedszkola. ja jeszcze potem po chleb i wędlinę, no i może do mojej przychodni na pobranie krwi na badanie glukozy.
 
Do góry