reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Kurde upatrzyłam sobie wózeczek z dodatkami na allegro i chy nie spoczne póki go nie kupię:-DJest nawet możliwość wysłania go na wyspę:tak:
Wózki dziecięce 4w1 Matti 13kg wys 0zł + GRATISY (3669948500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewwe "Walking Dead", uwielbiam go :D Mój hicior. Zdrówka :*


gwaizdeczka fajnie masz, że rodzinka na miejscu. Też tak miałam jak wszyscy razem w Norwegii mieszkaliśmy, ale teraz nie mamy tak dobrze :( Teściowa mieszka jakieś 100 km od nas, ale rozważa wcześniejsze przejście na emeryturę i przeprowadzkę bliżej nas by nam pomóc z maleństwem jak będe wracać do pracy :)


lawendowy_sen widzę, że mamy kolejną zdolną forumowiczkę :)


Pampuszek witaj i napisz nam coś więcej o sobie :) Ile masz lat? To Twoje pierwsze maleństwo?
 
NadZieja no u mnie ta pierwsza pozamaciczna to była jajowodowa wlasnie, ale tam juz nawet sladu po jajowodzie nie było jak mnie do operacji wzieli, bo zarósł tym krwiakiem między innymi, więc ja jestem posiadaczką prawego tylko jajowodu:) ale zeby bylo lepiej kolejna ciaza pozamaciczna byla z lewego jajnika:) tak obecna ciąża tak samo :)

Pampuszek witaj:) Rozgość się:)

Lena powiem Ci że pierwsze słyszę o tym serialu ale mnie zaciekawilas i pewnie zerknę sobie i kto wie? do maja tak duzo czasu że może i ja pooglądam?:)) A wózek bardzo fajny i cenę ma dobrą:) jakbym miala miec córę to kupilam bym ten czarno różowy w groszki:))
 
Ostatnia edycja:
Mam 22 lata i to moje pierwsze :) przyznam trochę niespodziewane ale na pewno nie niechciane :). Tak powoli włączając się do konwersacji - ktoś coś pisał o sporcie - ostatnio niestety nie mam motywacji, ale ogólnie mam zamiar ćwiczyć różne specjalne ćwiczenia dla ciężarnych z youtuba, dziś chyba jest dobry dzień by zacząć :). Jogę już wcześniej praktykowałam, więc też na pewno będzie obecna, i inne ćwiczenia wzmacniające mięśnie i wydolność organizmu :)
 
Ptysia - Ale super torty ;-) Nie można oczu nacieszyć ;-)
Ewwe - Dobrze że rozwiałaś swoje zmartwienia i super że z dzidzią ok ;-)
Lawendowysen - Ale śliczności ;-) Same srtystki mamy ;-)
Pampuszek - Witaj!

Mała uśpiona. Ja zaraz idę relaksować się w wannie i chyba spróbuję upiec kajzerki ;-)
jakoś na pieczenie mnie ostatnio wzięło ;-)

Dobranoc majóweczki ;-)
 
ewwe to już 4 sezon leci :) Mnie wciągnął choć powiem Ci, że z początku byłam specyficznie nastawiona do takiej tematyki, ale nie żałuję, że zaczęłam oglądać :) Na Foxie też ten serial leci tylko, że najnowszy sezon. Naprawdę polecam :) Powiem Ci, że faktycznie jak na to wszystko to cena jest nieduża. Do tego można sobie coś w gratisie wybrać :)


Pampuszek to ja niewiele strsza jestem :) Mam 24 lata z tym, że to moja druga ciąża i też nieplanowana :D
 
reklama
O, to fajnie, bo myślałam że będę raczej jakimś wyjątkiem, chociaż z drugiej strony to 15 lat to już nie mam ;)
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie! Od razu mi milej :)
Lena: ja jeszcze nie mam dużego rozeznania w wózkach, jedynie to co znalazłam, to ten Twój jest chyba jeden z lżejszych i cena też dobra :) ale chyba ten materiał nie jest jakiś najlepszy sądząc po zdjęciach - tak specyficznie się świeci. Ja na razie wiem że szukam wózka nie pstrokatego - raczej jednokolorowego lub w delikatne wzory. Ale co będzie, to się okaże, może się od kogoś odkupi, więc na razie gorączkowo nie szukam :)
 
Do góry