reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Wasila uroczo :-D

co do pampersów to na początku chciałam kupować "na zapas" ale jak już pierwsza sztuka nie przypasuje to co ja zrobię...
Czasem tanie pieluszki dużo lepsze od drogich Pampersów ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja siostrzenica jest alergikiem i nosiła te z biedronki i nigdy jej nic nie było, więc są dobre, a z pampersa jakoś nigdy jej nie pasowały
 
witajcie mamuśki,
nie ma to jak być w domku, szkoda tylko, że znów ze spaniem mam problem:(
ktoś pytał o krem ja używam tołpy na brzuszek lub olejku kokosowego lub argan, a do twarzy kosmetyki la roche posay:)
co do wydzieliny to ja jestem cały czas "mokra":-Dale to w zupełności normalne i nie masz się ewwe czym martwić:)
czy u Was za oknem też taka słota?;(
 
słoty nie ma ale jest ponuro a trzeba się zbierać za sprzątanie mam zamiar dziś wymyć lodówkę bo musi być idealnie czysta każdy niemiły zapach z lodówki wprowadza mnie w mdłości:baffled:

ze mnie też leci masakra bez wkładek ani rusz
 
ja dziś też sprzątam ale teraz "ciche sprzątanie" bo mąż śpi po nocy i nie chce go obudzić :-)
Dziś znowu robię na obiadek panierowaną rybę, tak mi posmakowała wczoraj ...
i do tego suróweczka z kiszonej kapustki,jabłuszka i marcheweczki :) iście piątkowy obiadek:-)
I barszczyk ukraiński:)
I będę robić bułeczki mleczne(takie jak są w biedronce, robione są podobno o niebo lepsze) :-D

Wy piszecie że macie problem ze śluzem, a u mnie to istna sahara ostatnio...:(
Myślałam że się zegnę wpół, nawet jak byłam w czwartek u lekarza i mnie badał czy wszystko tam ok... :eek:

A u mnie tak szaro-buro w sumie ciepło ale trochę słonka by mogło wyjść :-)
 
Brownagula ale rodzinka, nic tylko współczuć! A 30 kg to ja wazylam gdzieś do 4-5 klasy podstawowki... Lekarz nie zwraca uwagi, że dziecko otyle? Jak widzę takie małe grubasy to szlag mnie trafia, bo dziecko już całe życie będzie miało problem z wagą przez głupotę rodziców.
Wasila jak zdarzają Ci się takie omdlenia to może zrezygnuj na razie z prowadzenia? Nie ma co ryzykować.

Ja na razie "superrad" nie słyszałam, ale od dwóch koleżanek, które są mamami chętnie słucham co im się przydało, z czego korzystają itd.
 
Witam :)
Synek mnie już o 8 rano wyciągnął z łóżka więc nici z długiego spania :p
Ale to dobrze, bo i tak muszę dzisiaj posprzątać i dom ogarnąć.


kurzczaczek o mamo, ale chałka :D Przepysznie wygląda :D


browngula współczuję bólu zęba.


wichurka mi na szczęście nikt takich "dobrych" rad nie udziela :p Ale wyobrażam sobie jak Cię to wkurza! Też bym się wkurzyła.


Kasia witaj :)


Wasila dobrze, że ten wypadek nie groźny u Ciebie. Mi ciągle gorąco nie jest, ale zdarzają mi się takie fale gorąca.

stazi zazdroszcze tego wypadu do kina. Mój mąż niestety cały weekend pracuje:( A na co się wybieracie?
 
reklama
Hej Dziewczyny!!

Wczoraj rano narzekalam na nagly brak objawow.. Nie na dlugo.. Jak tylko wrocilam z pracy do domu tak padlam i przespalam 4 godziny, obudzilam sie tylko dlatego zeby meza z pracy odebrac. Pozniej bylam taka zmeczona ze wstanie z kanapy i pojscie siku bylo wyczynem godnym wejscia na Giewont.. Jakims cudem sie wykapalam i naszlo mnie na wymioty i rzyganko mialam doobree :no: myslalam ze mi zoladek wyskoczy :no:. Juz taka wykonczona poszlam spac...

A dzisiaj.. no lepiej bo nie jestem taka wykonczona :-) ale nadal mnie mdli :-( i mysle sobie jaka ja glupia po co narzekalam jak mi dobrze bylo :-:)zawstydzona/y:.. Ale moze przejdzie niedlugo...

Poniewaz mam wiecej sil to pocwicze troche, wstawilam pranko i jak mi sie bedzie chcialo to lazienke posprzatam. Moj wspanialy maz posprzatal wszystko inne :-) a on dzis w pracy do 16 :-( a ja bede sie lenic i dochodzic dalej do siebie.


O obiedzie nie mysle bo na mysl o jedzeniu mnie mdli..

Pojde na spacer moze pogoda dosc dobra (nie pada deszcz) a swieze powietrze na pewno dobrze m zrobi :-) ale pierwsze co to joga i prysznic..

Milego dnia :-)
 
Do góry