reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Oglądałam ! Ta kuchnia była piękna :) w ogóle dziwie im sie ze z takiej ładnej piwnicy chcą sie wynosić. Zapisałam na przyszłość zdjęcie, będę mieć jakiś pomysl na własny dom :)
a skąd wzięłaś zdjęcie? :D możesz mi wysłać? :D a te panele co mieli to M mi mówił że kosztują 190zł za metr :O masakra :p
 
reklama
Martuska ja mam 14 listopada USG :-). Ja sie czulam dobrze przez ostatnie kilka dni, nawet piersi juz mnie tak nie bola i nie mdli mnie. Az do wczoraj kiedy po kapieli wyszlam z wanny i ni z tego ni z owego zwymiotowalam :no: ale juz czuje sie duzo lepiej (znowu) i obym juz nie miala taki przygod. A juz najbardziej obym nie miala ich w pracy! ;-)


A wlasnie ma ktoras z Was wade wzroku? Jak ze szklami kontaktowymi mozna nosic do konca? I jak z porodem naturalnym slyszlam gdzies ze moze znacznie pogorszyc wade wzroku.

Ja też mam wadę i nosiłam soczewki do końca. Natomiast do cc założyłam okulary, żeby małą zobaczyć ;-)

Witam Was dziewuszki:))

Ja tez trochę lepiej się czuję ale miewam lepsze dni, i po nich znów przychodzą gorsze:) np dziś poki co czuję się ok, choć od jakiegoś tygodnia strasznie mnie głowa boli:/

Co do wady wzroku, to ja mam. Bardzo dużą, która była wskazaniem do pierwszej cesarki. Lekarze okulisci niby mowili że to mit, że poród nie ma wpływu na oczy, ale gwarancji zaden nie chciał dać na potwierdzenie swoich słów, natomiast zaswiadczenie do cc, dostałam w zamian w poł minuty. A musialam miec z dwóch niezależnych punktów okulistycznych. Ja nosiłam soczewki do końca ciąży, baaaa ja nawet cesarkę miałam w soczewkach:) nikt mnie nie pytał, a ja się nie wyrywałam zeby im o tym powiedziec. Bałam się ze kazą mi wyjąć i wtedy bym nie zauwazyła czubka nosa, a gdzie tam synka dopiero. Mam okulary, ale szczerze ich nienawidzę. i nie zakładam. Nigdy.

miłego dnia;)

Nie wiedziałam właśnie czy przy cc można mieć soczewki, na drugą pójdę w soczewkach ;-). A okularów też nie lubię, ale czasami jak siedze cały dzień w domu to chodze w okularach

hej kobietki :-)
jestem uszczęśliwiona po wizycie u gin:-) jeszcze nie widzieliśmy kto to ale ma wszystkie paluszki :tak: we wtorek umówiłam się na prenatalne i chyba zmienię lekarza.. jak to się mów nie chwal dnia przed zachodem słońca i przechwaliłam gin:-p K zadowolony pierwszy raz widziała jak mały skacze i wierzga :-)

ja tez mam wadę wzroku jestem krótkowidzem, ale mi moja gin nic nie mówiła..

Super gratuluję

ja mam dziś zły dzień. mam złe przeczucia. już się nie czuję w ciąży dziś. mam wrażenie, że we wtorek na wizycie okaże się, że już po wszystkim:(

Będzie dobrze zobaczysz ;-)


perelka86 - mi sie robi to samo- i to kazdej nocy mnie budzi ostatnio- i zawsze chce mi sie sikac.. jak sie wysikam przechodzi po jakism czasie a jak nie pojde to boli poki sie nie wysikam.. wiec moze ma to jakis zwiazek...

Ja tez mam wade wzroku - i obecnie musze isc do okulisty bo zniszczyly mi sie okulary a chcialabym teraz soczewki- i tak rozmyslam jak to jest nosic soczewki- wszyscy mi mowia ,ze na poczatku nie zbyt milo ,ze trzeba sie przyzwyczaic... a u Was jak to wygladalo ? przeszkadzaly Wam na poczatku Dziewczyny? a teraz czujecie ,ze je macie ??

Ja tylko jak miałam pierwszy raz soczewki to czułam się dziwnie, a później już ich nie czułam.

hej dziewczęta,
dziękuję za miłe słowa, jutro wychodzimy do domku w końcu!!!
a ja jak w domu nie mgłam spac tak tu w szpitalu spałabym cały czas!

Super w domku to w domku

Kurczaczek- zazdroscze, że Twoje dziecko potrafi spać tak długo. Moja codziennie wstaje o 6, wczoraj poszła później spać ale pobudka jak zwykle.

.

U nas wstawanie jest fazami. Zazwyczaj śpi do 7 w łóżeczku u siebie. Jak wstanie wcześniej biorę ją do siebie i wtedy jeszcze zaśnie. Ale miała takie tygodnie że wstawała o 5 i nie było przebacz

a oglądacie bitwę o dom? wczoraj kuchnie robili i ta para co normalnie zrobiła sobie mieszkanie w piwnicy, wg mnie miała najpiękniejszą kuchnię! boziuuu... w niej bym mogła gotować całymi dniami :) zakochałam się w niej :D

JA tez oglądałam i też ich kuchnia podobała mi się najbardziej. Ogólnie nie lubię aneksów, ale ich był super. Też bym mogła mieś taki ;-)
 
aesthete o to nie wiedzialam, ze na ipli sie da. Ja tez wszystko ogladam online :p Ale na wiekszosci polskich stronach z zagranicy nie moge ogladac.
 
Kurczaczek, mi się właśnie aneksy podobają :) a ich to przebił wszystkie :D jeszcze tyyyle blatu roboczego :O ja u siebie w kuchni teraz nie mam tyle blatu, no i kuchnię mamy taką jak zrobili poprzedni właściciele... a chciałabym taką kuchnię z prawdziwego zdarzenia ;) ich mi się tak spodobała że na tvnplayerze przewijam ten odcinek żeby podziwiać :D

Lena, no ja też nie wiedziałam ale jak tvn wypuścił nowego tvnplayera to się właśnie ludzie oburzali, że nie mogą oglądać za granicą, a na ipli mogą :D

edit:
znalazłam zdjęcia tej kuchni, te które nie widziały same zobaczcie jakie cudo :D
http://bitwaodom.tvn.pl/mieszkania,2251,n/mieszkanie-magda-i-pawel-mikolajczykowie,100064.html
 
Ostatnia edycja:
Aśku- o wlasnie z tej firmy mi kolezanka polecala - Ja mam niewielka wade i niewielki astygmatyzm - ale jeszcze nigy nie bylam na dobrze soczewek juz przy okularach mialam jazdy bo co okulista to mi inna wade robil - i zauwazylam ,ze czesc lekarzy ma metode - dac slabsze szkla by oko pracowalo- ale ja wowczas w aucie nic nie widze zbyt daleko.. znaczy widze w rozmazaniu.. mam wade okolo -1 chociaz dawno nie badalam i nie wiem jaka mam dzis- no coz musze sie koeniecznie wybrac.. feelmanie maja promocje ,ze za 50 zl masz soczewki i plun na start- na 2 tyg ,, ale badanie robi tam technik a nie lekarz.. i baba tak nie mila ,ze nawet nie mialam ochoty tam wracac.. wiec chyba sie szarpne 50 zl na normlaego okuliste i niech robi cuda - ale zaluje ,ze nie mam kogos z polecenia;/

A i Astygmatyzm mam maly to moze zalapie sie pod zwykel soczewki bo tez juz slyszalam ,ze czasem takie moga byc.. - no nic trzeba sie w koncu gdzie zapisac i isc...
 
Stazi ja też mam mały astygmatyzm ;-) ale w zwykłych soczewkach nic nie widzę ;-) muszę mieć dla astygmatyków ;-) badała mnie pani technik i pani doktor ... obie źle mi podobierały soczewki ;-) obecnie wyrzuciłam ostatnią parę, więc w następne wakacje znajdę sobie specjalistę lepszego ;-)
jeśli głowa ciebie boli po noszeniu okularów, to sygnał o złym doborze szkieł ;-) oko faktycznie powinno bardziej pracować na słabszych, ale to różnie bywa ;-)

KAROLA mi ginka kazała robić, bo ma kiepski sprzęt w swoim gabinecie i poleciła mi swojego kolegę ;-) u nas badanie prenatalne kosztuje 400 zł ;-)


jeszcze chwila i do domku :-D
jesooo, jaka ja głodna jestem :eek: od godziny burczy mi strasznie ;-) i jeszcze przed chwilą mama zadzwoniła, że u teściów zostawiła mi bigos :laugh2: i już się ślinię jak głupia ;-) może jutro będzie bigosik :tak: dla mnie i dla juniora ;-)

plan na popołudnie - poszukiwanie prezentu dla 6latki :sorry: jutro Antek idzie do jednej ze swoich narzeczonych ;-) uwielbiam szukać prezentów dla dziewczyn :wściekła/y: pewnie do wieczora mi zejdzie ;-)
 
Od rana tyle sakrobalyscie ale nadrobilam
lotosno właśnie zadko latamy rok temu byliśmy u moich rodzicow teraz tesciow zaprosilam ale tesciowa to fladra i wole by nie przylayywala duzo by o niej pisać ale nie chce taj publicznie
Dziewczyny moze poprosic osobę ktora zajmoje sie lista majowe o dopisania płci dziecka?co o tym sadzicie.
Tyle o jedzeniu piszecie ze tez kopytek bym zjadla dziś będę robila golabki na jutro.za to wybywamy dzis do indyjskiej restaueacji
 
reklama
Asku o to ostatnio moj synek tez byl na urodzinach u kolezanki. Matko, jaka mialam frajde wybierac prezent dla niej :) Bo tak to wiecznie samochody, samoloty, auta... :p
 
Do góry