reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ej wiecie co ja ostatnio tak przy głupocie włączyłam chyba Puls i patrze a tu Zbuntowany masakra i zaczęłam oglądać jak mam tylko czas;-)
tak się cieszę bo otworzyli u nas w galerii mydlarnie z naturalnymi kosmetykami są przecudowne mydełka na wagę (kupilam takie cytrusowe mega energia aż chce się kąpać:-)) oleje balsamy świece no wszystko a ja tak uwielbiam takie naturalne cuda od dawna smaruję sie olejem zamiast kremu na noc i olejuję włosy coś czuję że zostawię u nich sporo kasy:zawstydzona/y:
 
reklama
Struss kurcze, zabiłaś mnie tym rutinoscorbinem - ja od zawsze jesień-zima-wiosna biorę jedną dziennie (albo rutinacea, jak jest w promocji), ale po tym co napisałaś to odstawię. Wydwało mi się, że wspominałam o tym gince i nic nie mówiła, ale może i nie powiedziałam. Odstawię do następnej wizyty.
 
a skąd wzięłaś zdjęcie? :D możesz mi wysłać? :D a te panele co mieli to M mi mówił że kosztują 190zł za metr :O masakra :p

Widzę już znalazłas zdjęcie ;p a paneli jest tyle firm i rodzajów, ze mozna znaleZc i tańsze zamienniki :) jeszcze jest opcja takich płytek o wzorze drewna
 
zosiasamosia ja też zawsze brałam i to po 3szt na raz, a jak tylko się dowiedziałam o ciąży czyli w 5tyg powiedziałm o tym gince i kazała mi odstawić, ale nie martw się, jakbyłaś na USG prenatalnym czy nawet na zwykłych wizytach u gina i z dzidzią wszytsko dobrze, przepływy krwi są dobre i wogóle wszystko gra to jest okej :-)

Ja za to się wkurzyłam tymi badaniami znowu, że niby refundowane a lekarze mi mówią że nie, ale w dupie z tym, bo zrobiłam dziś TSH znów i FT4 i wg tych ich norm dla ciężarnych sie mięszczę z TSH (mam 3,16) a FT4 wyszło mi 16,2 a norma jest 12,1-19,6... ok 20 zadzwonie do mojej gin i powiem jej o wynikach-ciekawe co powie? Jak myslicie-wszystko okej w takim wypadku z tarczycą?
 
Witam serdecznie ,najpierw parę słów o sobie.Mam 2* 18 lat,2 synów (Michał 14,Marcin11)Jestem rodowitym scyzorykiem(świętokrzyskie).Ciąża
w tym wieku to cud ,czekam na mój MAŁY CUD.Termin 5.05.2014,pozdrawiam,trzymam kciuki za nasze maleństwa.
 
dobrnelam do końca:-)

tez ogladalam zbuntowany anioł nawet mój maz ogladal później jak wyjechal do Hiszpanii to się smial ze mu się przydalo ogladac ze mna telenowele bo trochę slowek zapamietal :-)

jejki ale się boje jutrzejszej wizyty pytałam się lekarza ile będę placic to powiedział 120zl wiec tak jak normalna wizyta z usg
 
struss- ja na poczatku ciązy miałam TSH 2,74- za wysokie wg mojego gina, biore euthyrox25 i spadło do 1,64 ale i tak zalecił konsultację u endo. wizytę mam w grudniu. Najlepiej będzie jesli skonsultujesz się ze swoim lekarzem, bo kazdy mówi inaczej. Wg mojego norma TSH dla cięzarnych to max 2.
 
jeszcze wam chciałam polecić seriale ja oglądam na zalukaj.pl, ekino i tak jak ktoras pisala Plotkara, Hart of Dixie, Jej szerokość afrodyta
 
reklama
No własnie ja już konsultowałam swój wcześniejszy wynik tsh, bodajże 3.47 i zalecił mi zrobienie FT4 od którego ma zależeć czy będę musiała brac tabletki, jeżeli będzie w normie to nie będę musiała leczyć tarczycy a z tego co widzę to się mieszczę :-)

Witam nową majówkę:-)
 
Do góry