reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

dziewczyny, wy macie smaka na fast foody, a to są moje smaki :D
DSC_0338.jpg
moje drugie śniadanko :p ogólnie to owoce mogę kilogramami jeść :D

Lena, no za bajtla to też miałam właśnie fazę :D jak chyba każda dziewczyna w szkole :p
futurystka, no to super że wychodzisz do domu :) coś więcej wiadomo co z Twoim zdrowiem?
 

Załączniki

  • DSC_0338.jpg
    DSC_0338.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 61
reklama
ewwe, na pulsie leci :p odpaliłam i patrzę :D ale to nie jest pierwszy odcinek niestety :p
pamiętam jak miałam chyba 13 lat to to leciało :p i kiedyś tata mi dał karę, że nie mogłam oglądać zbuntowanego :p więc nie chodziłam rano do szkoły żeby powtórki oglądać :-D

Wyśmiejcie mnie, ale z przymusu lezenia tylko ta telenowEla mnie wciąga ;d oglądałam jako dziecko a teraz po kolei na youtubie zaczęłam od początku i jestem na 34 odcinku właśnie :D to jest nieśmiertelne! I akurat mam zajęcie do maja :d
 
czesc dziewczyny! U mnie duzo zajec,bo jutro rodzice przyjezdzaja. Doiero wrocilam do domu. Jestem styrana od rana. Zle mi strasznie, a tyle pracy przede mna. Chyba sie poloze na 15 minut moze mi przejdzie. Mdli mnie ciagle:( chore to. Wydaje i sie,ze to przez pogode. Jak pada deszcze,to ciagle zbiera mi sie na wymioty:( Oki wpadne pozniej ide sie polozyc ...
 
Martuśka -zazdroszczę, że słyszysz serduszko maleństwa na odzień:-)

Caroline- witaj, masz dzieci z 2letnią różnicą wieku. Córka była zazdrosna o brata?

Ewstra- ja podobnie jak Kurczaczek planuje- wózek z dostawką, pomysł z chustą niezły, może tez się skuszę. Moje dziecko jeszcze jeździ w wózku i myślę, że tak szybko nie zrezygnuje. Na wypady rodzinne też mam parasolkę wiec będzie spacer na dwa wozy. Zobaczymy w maju. Twoje dziecko marcowe tak jak moje. Będzie identyczna różnica wieku.

futurystka- dużo zdrówka

karmelowa- też coś czuje w brzuchu, łaskotanie a kopniaków nie mogę sie doczekać.

brownagula- moje spodnie już też ciasne, zdecydowanie szybciej rośnie mi brzuch niż w 1 ciąży:zawstydzona/y:

Kurczaczek- zazdroscze, że Twoje dziecko potrafi spać tak długo. Moja codziennie wstaje o 6, wczoraj poszła później spać ale pobudka jak zwykle.

gwiazdeczka - u mojej kolezanki wada wzroku była wskazaniem do cc

mi Iva- ja kolki nie miałam ale moja koleżanka z sali w szpitalu, mówiła ze boli gorzej niż poród, mysle ze nie zaszkodzi jesli powiesz lekarzowi. Ja miałam małowodzie, mówiłam mu o tym i stwierdził, że każda ciąża jest inna wiec nie mam się przejmować.

Makao- gdyby mnie ktos tak zastawił ja bym zadzoniła na policję, może by się pajac nauczył prawidłowego parkowania. Mój mąż pewnie, ze spuścił by powietrze z kół. :-)gratuluje decyzji kredytowej i zakupu drugiego mieszkania
aeshete- tez owoce u mnie sa nr 1, znasz albo przeczuwasz plec? wg mnie to na dziewczynke:-)Zbuntowany anioł- szok,chyba wszystkie nastolatki to ogladały

struss- kupuj dziewczyno, najlepsze zakupy to właśnie dla maleństwa, ja zawsze co dziecku kupuje, nawet jak ide z zamiarem kupna czegoś dla siebie, Octenisept swietna sprawa, przyda sie tez po porodzie


Kurcze tyle pisałyście o tym jedzeniu, że zrobiłam sie głodna. Padło na placki ziemniaczane.
 
No wlasnie zajadam lunch, popijajac herbatka wiec teraz mozecie o jedzeniu rozmawiac :D
To juz moj 3 posilek dzisiaj:-D A jeszcze zamierzam zjesc obiad, kolacje i deser, no ba:tak:

futurystka super, ze jutro juz wychodzisz :) Ja jak lezalam w szpitalu to tez calymi dniami spalam bo nic nie bylo lepszego do roboty :p

aesthete ja tez nie mam smaka na fast foody i nie pogardzilabym swiezymi i soczystymi owocami :D
Co do telenoweli to nie wiem czy ogladalas, ale troche pozniej wyszlo i lecialo na TVN "Cena marzen". Nawet moj brat sie wkrecil :D Cala rodzina to ogladalismy xD

Mia oj biedulko :( Poloz sie i odpocznij troche! Robota nie zajac.
 
no Wy dziewczyny o tym jedzeniu a ja tu na sucharach leże mój orzeszek to sie tam zasuszy normalnie!
jak wcześniej nie miałam ochoty na jedzenie to teraz zjadłabym wszystko na raz!
ja też właśnie ogladam Zbuntowanego bo co tu robic w tym szpitalu...
 
Ja tez zbuntowanego obejrzałam "od deski do deski" przypadł mi ten serial do gustu bo kreciłam wtedy z chłopakiem podobnym do Ivo i takie tam:)) nie powiem oglądam i się śmieję bo mnie ten serial rozśmiesza:) i przypomina stare dzieje:D

ja dzis objawów ciążowych zero, mam nadzieje ze wszystko jest ok, bo bylam wczoraj w pracy sprzatac po remoncie, i smierdziało farbami, klejami itp. I teraz trochę się martwię:/

Struss fajnie CI ze mialas wizytkę, i kupuj kochana do woli:)) od przybytku głowa nie boli:)

aesthete ja z owoców to moglabym w sumie tylko winogrona, jablka pochłaniałam w ciazy z synem kilogramami:) az mi się winem odbijało:D

Przeyszedł moj czytnik ebooków:D jest super:)
 
Wyśmiejcie mnie, ale z przymusu lezenia tylko ta telenowEla mnie wciąga ;d oglądałam jako dziecko a teraz po kolei na youtubie zaczęłam od początku i jestem na 34 odcinku właśnie :D to jest nieśmiertelne! I akurat mam zajęcie do maja :d
nikt się nie śmieje :p widzisz że chyba większość oglądała zbuntowanego :D
aeshete- tez owoce u mnie sa nr 1, znasz albo przeczuwasz plec? wg mnie to na dziewczynke:-)Zbuntowany anioł- szok,chyba wszystkie nastolatki to ogladały
wiesz, ja cały czas czułam że to syn :p a na prenatalnych powiedziała mi że na 60% dziewczynka ;) Straciatella mówiła że na jej oko też dziewczynka :p
zobaczymy za tydzień, może mój dr mi potwierdzi :D

aesthete ja tez nie mam smaka na fast foody i nie pogardzilabym swiezymi i soczystymi owocami :D
Co do telenoweli to nie wiem czy ogladalas, ale troche pozniej wyszlo i lecialo na TVN "Cena marzen". Nawet moj brat sie wkrecil :D Cala rodzina to ogladalismy xD
niestety innych telenowel nie oglądałam :p
za to jak jakiś czas temu byłam chora, ale tak bardzo, że z łóżka nie byłam w stanie wyjść, to na tvnplayerze i ipli zaczęłam oglądać seriale :p potrafiłam w jeden dzień cały sezon obejrzeć :p i tak obejrzałam hotel 52, przyjaciółki, prawo agaty, przepis na życie :p aż dziw, bo ja nigdy seriali nie oglądałam a tak się wkręciłam ;) teraz z M oglądamy "to nie koniec świata" :D mu to nawet podchodzi bo motyw piłki nożnej jest :p
 
reklama
To z wciagajacych seriali polecam obejrzeć PLOTKARE :) na iitv.info są wszystkie sezony :) a objawy ciążowe chyba faktycznie sie osłabiają w tym drugim trymestrze. Mdłości już mi tak nie dokuczają, apetyt mi wrócił. Nic tylko sie cieszyć i jeść !
Tęsknię tylko za gotowaniem obiadów a przez te krwiaki od września nawet czajnika z woda nie podnosiłam. Jak wstane na wiosnę to pewnie będę musiała od nowa w szafkach ustawiać bo tymczasem M zarządza w kuchni.
 
Do góry