reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

dzięki dziewczęta za miłe słowa no za dużo to ja i tak nie przytyłam do tej pory bo te niecałe 2kg do tej pory dziś rano na wadze poszły w zapomnienie i znów jestem płaska, no ale ważne, że dzidziuś jest zdrowy i silny po tatusiu tyle dobrego:)

no i zapomniałam dodać, że będzie synek:)
 
reklama
o matko i córko, wiem, że zasypuję Was moimi schizami ale baba w aptece poleciła mi na gardło strepsils z miodem i cytryną, w ciągu kilku dni zjadłam z 5 tabletek a teraz czytam że absolutnie nie ...
ja pindole psychicznie się wykończę

termin porodu mamy przepiękny ale trzeba przebrnąć przez jezień i zimę , do tego jeszcze standardowe dolegliwości i obawy. ja chyba w psychiatryku wyląduję :-)
 
aesthete dziękuje za przepis :) a powiedz mi jeszcze czy zagęszczasz czymś tą zupe?
nie, ewentualnie zabielam śmietaną ;)

no i zapomniałam dodać, że będzie synek:)
no to gratuluję synka!
a teraz wypoczywaj i się nie stresuj, będzie dobrze :)

o matko i córko, wiem, że zasypuję Was moimi schizami ale baba w aptece poleciła mi na gardło strepsils z miodem i cytryną, w ciągu kilku dni zjadłam z 5 tabletek a teraz czytam że absolutnie nie ...
ja pindole psychicznie się wykończę

termin porodu mamy przepiękny ale trzeba przebrnąć przez jezień i zimę , do tego jeszcze standardowe dolegliwości i obawy. ja chyba w psychiatryku wyląduję :-)
ponoć można tantum verde, czy jakoś tak ;)
 
kurczaczek mialam chuste babylonia tkana i bylam bardzo zadowolona nosiłam 2 tyg po porodzie możesz jeszcze kupić elastyczna łatwiej się mota ale starcza na krutszy okres dlatego polecam tkana

Siostra ma mi na gwiazdkę kupić chustę elastyczną to sobie sama najwyżej później dokupię tkaną jak dojdę do perfekcji z wiązaniem ;-)

Witajcie majóweczki :)

Melduję się cała i zdrowa :-D

Na gazie pyrkoce sobie fasolówka, bo sobie gadzisko zażyczyło. Pierwszy raz gotuje i jestem ciekawa co z tego wyjdzie :D


Jeśli chodzi o sny, to mojego nie przebijecie... Zaczęło się od tego, że brałam ślub w różowej sukni z mężem mojej kuzynki(!!!), była nawet noc poślubna .. potem pojechaliśmy do szpitala i moja przyjaciółka planowała na mnie morderstwo, bo nie wyszłam za mąż za lekarza...Skończyło się tak, że odebrałam jej pistolet i ganiałam po całym szpitalu jednocześnie strzelając, a moja różowa suknnia ślubna zabarwiona krwią furkotała dookoła...taaa..w żadnym senniku nie było podobnych haseł, żeby znaczenie odszukać :-D

Dziś cały dzień na zakupach, bo chciałam sobie kupić jakąś dzianinową tuniczkę...no i dupa :-/ Podobała mi się jedna z miliona oglądanych. Podobała mi się...do czasu, póki jej nie założyłam. No cóż..przyjdzie mi biegać w worku po ziemniakach ..

Za to poprawiłam sobie humor w lumpie :) za 2,40 kupiłam dla dzidzi dwa sweterki i bluzeczkę :) Gdybym znała płeć nakupowałabym więcej a tak to w bieli. Co prawda jeden sweterek bardziej dziewczyński, ale myślę, że półrocznemu smykowi psychiki tym nie zepsuje :D

Jestem na 99% pewna, że kluska zaczyna już dawać o sobie znać. Wieczorami, jak się mocno w siebie wsłucham to wyczuwam pyknięcia :)
Może jestem masochistką ale nie mogę się doczekać kiedy mi porządnie pęcherz skopie:-D

Pozdrowionka :)

Twoje sny są po prostu the best !!!
Ja też mam wrażenie że mnie dzidzia łaskocze, ale też ręki nie dam sobie uciąć

Dziewczyny właśnie przeszłam pierwszą prawdziwą ciążową uciążliwość.
Miałam taki silny kujący ból brzucha od podbrzusza do pępka. Wziełam nospę, poleżałam i przeszło.
A teraz czytam i piszą ze taki kujący ból jest normalny, ze to rozciąganie się macicy.
Ale miałam stracha:no:

Też miałam kilka razy takie kłucia. Ale ja mam też tak po wysiłku czasami tj. dźwiganiu małej

An_Ka no lekarze, że lipa na diecie ścisłej do końca ciąży, zabiegu żadnego zrobić nie mogą bo to zagraża dzidziusiowi;(
no i muszę się jakoś te 5 miesięcy przemęczyć, ale kiedy wyjdę do domku to nie wiem niestety:-(

Najważniejsze, że wszystko pod kontrolą i gratuluję synka ;-)
 
W ciąży na gardło jak najbardziej tantum verde albo są takie nowe pastylki *spam* ale ziolowe. No i cóż przy zakupach w aptece od razu trzeba mówić, że jest się w ciąży, niestety nie raz się spotkalam z tym że ktoś coż kupił a za chwilę odnosi bo w ciąży jets a jst na ulotce napisane że nie można.

Mnie niestety też brzuch pobolewa, właśnie najczęściej po noszeniu Natalki, Ale jestem już na zwolnieniu i mogę trochę poodpoczywać.

Karmelowa ja też nie mogę się doczekąc ruchów. Z Natalka poczułam w 17 tyg tak na %. Teraz mam nadzieję że to będzie szybciej.
 
Futurystka nie martw siě dietą, przynajmniej zdrowo bědziesz jeść co daje pewność ze maleństwo zdrowo podje, nie to co ja -chipsy czy słodycze bo taka zachcianka.
Gratuluje synka:o
Już chyba wiekszość z Was zna płeč? Ja jutro mam nadziejě sie dowiem a jak nie to za kolejne 3 tyg wizyta
 
W ciąży na gardło jak najbardziej tantum verde albo są takie nowe pastylki *spam* ale ziolowe. No i cóż przy zakupach w aptece od razu trzeba mówić, że jest się w ciąży, niestety nie raz się spotkalam z tym że ktoś coż kupił a za chwilę odnosi bo w ciąży jets a jst na ulotce napisane że nie można.

Mnie niestety też brzuch pobolewa, właśnie najczęściej po noszeniu Natalki, Ale jestem już na zwolnieniu i mogę trochę poodpoczywać.

Karmelowa ja też nie mogę się doczekąc ruchów. Z Natalka poczułam w 17 tyg tak na %. Teraz mam nadzieję że to będzie szybciej.


ja dziś kichnełam i mnie tak zakuło w dole brzucha , że myślałam , ze się od ściany odbiję.
a raz chciałam kichnac tak dyskretnie, ''w srodku'' i myślałam , że mi macice rozerwie...przestraszyłam się bardzo i od tamtej pory wole juz głosno psiknąc, a kichanie mam po tacie niestety nieeleganckie , coś w typie "WIECHUUUU''
 
No ja tez wlasnie staram sie kichac "na zewnatrz", bo przy duszeniu w sobie strasznie boli, a poza tym jest niezdrowe nawet jak sie mie jest w ciazy. Kichajmy od serca ;)
 
ja dziś kichnełam i mnie tak zakuło w dole brzucha , że myślałam , ze się od ściany odbiję.
a raz chciałam kichnac tak dyskretnie, ''w srodku'' i myślałam , że mi macice rozerwie...przestraszyłam się bardzo i od tamtej pory wole juz głosno psiknąc, a kichanie mam po tacie niestety nieeleganckie , coś w typie "WIECHUUUU''

Ja natomiast dzisiaj kichnęłam, elegancko bardzo. Kichnięcie zakończyło się rzygnięciem :szok:
 
reklama
Do góry