reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

saaga no o tej bulwie powiem na wizycie oby więcej tego nie było. A to parcie u dołu to ja już miałam i na szyjke to nie wpływało oby tak dalej. Tak to jest narzekałam, że brzuch mi nie daje znać to mam:sorry:
 
reklama
kurczaczek mialam chuste babylonia tkana i bylam bardzo zadowolona nosiłam 2 tyg po porodzie możesz jeszcze kupić elastyczna łatwiej się mota ale starcza na krutszy okres dlatego polecam tkana
 
Witajcie majóweczki :)

Melduję się cała i zdrowa :-D

Na gazie pyrkoce sobie fasolówka, bo sobie gadzisko zażyczyło. Pierwszy raz gotuje i jestem ciekawa co z tego wyjdzie :D


Jeśli chodzi o sny, to mojego nie przebijecie... Zaczęło się od tego, że brałam ślub w różowej sukni z mężem mojej kuzynki(!!!), była nawet noc poślubna .. potem pojechaliśmy do szpitala i moja przyjaciółka planowała na mnie morderstwo, bo nie wyszłam za mąż za lekarza...Skończyło się tak, że odebrałam jej pistolet i ganiałam po całym szpitalu jednocześnie strzelając, a moja różowa suknnia ślubna zabarwiona krwią furkotała dookoła...taaa..w żadnym senniku nie było podobnych haseł, żeby znaczenie odszukać :-D

Dziś cały dzień na zakupach, bo chciałam sobie kupić jakąś dzianinową tuniczkę...no i dupa :-/ Podobała mi się jedna z miliona oglądanych. Podobała mi się...do czasu, póki jej nie założyłam. No cóż..przyjdzie mi biegać w worku po ziemniakach ..

Za to poprawiłam sobie humor w lumpie :) za 2,40 kupiłam dla dzidzi dwa sweterki i bluzeczkę :) Gdybym znała płeć nakupowałabym więcej a tak to w bieli. Co prawda jeden sweterek bardziej dziewczyński, ale myślę, że półrocznemu smykowi psychiki tym nie zepsuje :D

Jestem na 99% pewna, że kluska zaczyna już dawać o sobie znać. Wieczorami, jak się mocno w siebie wsłucham to wyczuwam pyknięcia :)
Może jestem masochistką ale nie mogę się doczekać kiedy mi porządnie pęcherz skopie:-D

Pozdrowionka :)
 
aesthete o mamo zupa kalafiorowa :D Teraz to mi narobilas ochote. A powiedz mi jak ja robisz, bo ja nigdy kalafiorowej nie robilam..
To u mnie moj 4 letni synek tak ma :D Na obiad je tylko i wylacznie mieso. Na slodko nic nie zje, ani zup, ani ziemniakow..
a zupa kalafiorowa to akurat prosta jest :p gotujesz bulion, na mięsku albo kostkach, jak się zagotuje to wrzucasz różyczki kalafiora i ziemniaka w kostkę pokrojonego i gotujesz do miękkości. Doprawiasz solą, pieprzem, ja jeszcze daję vegety, maggi i czosnku granulowanego :)
są te mrożonki gotowe zupy, co wrzucasz właśnie do bulionu i gotujesz, ale z hortexa wzięłam kalafiorową to smakowała jak zwykła jarzynowa :eek:
mój siostrzeniec też mięsożerca :p jak pojechał z moimi rodzicami na wakacje i w hotelu podali chyba pierogi czy naleśniki to zdziwiony spojrzał na talerz i zapytał "to nie ma mięska?" :laugh2:

A jak będę musiała gdzieś jechać sama z dwójką to mam ambitny plan malucha w chuście nosić. Mam nadzieję, że uda mi się chustować ;-)
ja też mam zamiar kupić chustę :) koleżanki baaardzo mi zachwalają :) ale ponoć niewiele dobrych firm jest :)


Idę strugać ziemniaki na frytki :-) Wczoraj mnie naszło ale było już późno i nie chciało mi się robić. Dzisiaj z Mateuszem przez dzień mieliśmy zupkę pomidorową a teraz jak M wraca będą frytki do tego. Czy mu się to podoba czy nie :-p
ja wczoraj miałam fazę na frytki :D i bardzo się cieszę że mam frytkownicę :-D a M dostał jeszcze do frytek kotleta i surówkę :p


Jestem na 99% pewna, że kluska zaczyna już dawać o sobie znać. Wieczorami, jak się mocno w siebie wsłucham to wyczuwam pyknięcia :)
Może jestem masochistką ale nie mogę się doczekać kiedy mi porządnie pęcherz skopie:-D

Pozdrowionka :)
ja też mam takie wrażenie że już czuje bobasa :> jak się przewraca w brzuchu :p tzn takie dziwne uczucie, nigdy wcześniej takiego nie miałam :D
i kopniaków też się nie mogę doczekać :-D
 
hej dziewczęta,
nie nadrobię Was tyle żeście naprodukowały!!!ja leżę w szpitalu z tym zapaleniem pęcherzyka, jeszcze do tego żołądek też mam zbyt delikatny:( maskara takie tu nudy, nic jeść nie dają eh:(

Masakra, ale Ci się przytrafiło... :-(
Co lekarze mówią, co dalej?

Witajcie majóweczki :)


Jeśli chodzi o sny, to mojego nie przebijecie... Zaczęło się od tego, że brałam ślub w różowej sukni z mężem mojej kuzynki(!!!), była nawet noc poślubna .. potem pojechaliśmy do szpitala i moja przyjaciółka planowała na mnie morderstwo, bo nie wyszłam za mąż za lekarza...Skończyło się tak, że odebrałam jej pistolet i ganiałam po całym szpitalu jednocześnie strzelając, a moja różowa suknnia ślubna zabarwiona krwią furkotała dookoła...taaa..w żadnym senniku nie było podobnych haseł, żeby znaczenie odszukać :-D

Mistrzostwo :-) Nie do wiary co się dzieje w tych naszych ciążowych głowach dzieje :-D
W moich snach też się krew leje :szok:
 
Dziewczyny właśnie przeszłam pierwszą prawdziwą ciążową uciążliwość.
Miałam taki silny kujący ból brzucha od podbrzusza do pępka. Wziełam nospę, poleżałam i przeszło.
A teraz czytam i piszą ze taki kujący ból jest normalny, ze to rozciąganie się macicy.
Ale miałam stracha:no:
 
An_Ka no lekarze, że lipa na diecie ścisłej do końca ciąży, zabiegu żadnego zrobić nie mogą bo to zagraża dzidziusiowi;(
no i muszę się jakoś te 5 miesięcy przemęczyć, ale kiedy wyjdę do domku to nie wiem niestety:-(
 
Helołłłłłłłłłłl:) Ja dzisiaj jakaś poddenerwowana chodzę nie wiem czemu:) Chyba mam wściekliznę macicy:)
Futurystka współczuję, ale szukaj pozytywów diety. Nie przytyjesz zbytnio :) To tylko 5 miesięcy więc dasz radę no i życzę jak najszybszego powrotu do domku:)
Ewelinka ja od dłuższego czasu cierpię z powodu nieziemskich zaparć i wzdęć. Wieczorami to wyglądam jakbym w 8 miesiącu była:)
Ja nie wiem czy czuje robala bo mi się we flakach wszystko przewala no masakra po prostu. No i gazy okropne:-D
Snów też nie pamiętam, nie wiem może dlatego że śpię jak zabita:)
 
reklama
Właśnie zauważyłam, że ciężko mi się dopiąć w jakiekolwiek spodnie :p
Muszę się na zakupy wybrać i ciążowe sobie kupić.


Zaraz zabieram synka do kąpieli i trzeba się położyć.
Jeszcze 2 dni do weekendu :p

Co do ruchów to ja też odczuwam je powoli :) Myślę, że w drugiej ciąży jest łatwiej je rozpoznać, bo w pierwszej ciąży myliłam je z wzdęciami i bulgotaniem w brzuchu :D


kurczaczek no ja bym najchętniej wcześniej poszła, ale mi babka odradziła :p Więc muszę czekać i mam nadzieję, że dzidzia ładnie wtedy pokaże co tam ma między nóżkami :)


annad zdrówka :* a gadaniem ludzi się nie przejmuj!


futurystka zdrówka :* oby Cię szybko wypuścili. Ja też nie lubię szpitali :p


karmelowa faktycznie Twoje sny przebijają wszystkie inne :D ja też już się nie mogę pożądnych kopniaków doczekać :D Z synkiem najbardziej mi się podobało jak miał czkawkę :D Ubaw miałam po pachy!


aesthete dziękuje za przepis :) a powiedz mi jeszcze czy zagęszczasz czymś tą zupe?


ewelinka mnie też czasem taki nieprzyjemny kłujący ból dopada, że aż się ruszyc nie mogę :/ Na szczęście nie trwa długo.
 
Do góry