reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ja wyczytalam ze taki detektor usypia czujnosc matki
bo wlasnie czesto slyszy tetno swoje a mysli ze dziecka i w razie co nie raguje tak jak trzeba ;)
 
reklama
Szuszunia ja rowniez polecam OCTENISEPT Płyn 1000ml - Dermokosmetyki, suplementy diety, artykuły higieniczne, leki bez recepty

Ps. Pomaga On rowniez jak np. ma sie afty w buzi, na paskudzace sie pryszcze - rewelka;D a i jak tam na dole cos sie dzieje np cos typu- grzybica - przemywanie rowniez pomaga!! bo jest On grzybobojczy:D Oj naprawde ma wiele zastosowan - nie mialam nic lepszego w reku !!


Makao - My tez rozgladamy sie za czyms wiekszym- znaczy kombi najprawdopodobniej;) a I tez chcemy w bliskiej przyszlosci zmajstrowac kolejnego Bejbika;)

A Wogole Orientuje sie Ktoras Jak to wyglada jak sie zajdzie w ciaze na maciezynskim??? i np zdarzy sie tak ,ze sie nei zdarzy worcic do pracy?- przy rocznym jest to mozliwe;P i czy wtedy ma sie kolejny maciezynski czy jak?? - tak sobie rozmyslam jak to prawnie wygalda;P - choc watpie bym w ciagu 2 miesiecy od porodu znow byla w ciazy- ale nie zbadane sa wyroki..:p hehe

oO Ja tez bym juz chciala wiedziec kto mieszka - ale to pewnie dopiero na polowkowym czyli łee za 6 tyd dopiero;/

Wasila- Chodzisz do prywatnego Gina> ?? co Mu powiedzialas ,ze dostalas L4 bez problemu??

Ja w piatek ide na wizyte - i stwierdzilismy z M ,ze wporst sie zapytamy O to czy da mi L4 od stycznia - bo juz wtedy chcialabym byc w domu./. Jesli bedzie cos krecil nosem - to bede szukac innego Gina.., poki jeszcze czas..
 
czesc dziewczynki:)

Martuska a jaki sobie kupilas ten detektor? zazdroszczę, ale z kolei ja bym się chyba nie odważyła, bo pewnie nie umiala bym znależć i bym siała tylko panikę.

Mnie się dzisiaj sniło że poszlam na USG prenatalne, czekalam z lekarką kilka godzin bo zajęty był gabinet, jezuuuu ciągnął mi się ten sen jak flaki z olejem, a tu nie dało rady wejsc do tego gabinetu.

Ja dzis czuję się nawet ok, ale mdlosci są nadal. najlepiej czuję się zaraz po przebudzeniu, ale z biegiem czasu zaczyna mdlic niestety, i mialam wrazenie ze za przeproszenie się zrzygam na goscia w sklepi, co nie myty byl chyba z pol roku, smierdzial chyba brudnym dupskiem, szczochami i wszystkim co najgorsze. Az mroczki mialam przed oczami.

Z dziewczyn z Wawy i okolic pracuję jeszcze ja:/ codziennie do 16 i kazdy weekend od rana do nocy. Wiec jak cos to ja spotkac się mogę raczej na tygodniu i raczej w okolicach godziny 18 dopiero, bo na taka godzinę pewnie bym dala rade gdzies dojechac z mojego zadupia:)

u mnie dzis na obiad rybka, dotarla dzis do mnie dostawa swiezego dorsza:))))))) uwielbiam:))

nie wiem co ja tam jeszcze chciaam....skleroza:)

Milego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
Ja widzę jak junior reaguje na usg, jest niespokojny i chyba jednak cos mu nie pasuje w tym badaniu, wiec nie chciałabym go dodatkowo męczyć detektorem. Poza tym wpadałabym w panikę przy każdym dłuższym poszukiwania serducha. :)

A tak z innej beczki. Jak to jest z maluchem w sypialni rodziców? Czy któraś odbiegała od normy i od urodzenia miała wydzielony pokój dla malucha ? U mnie nie ma najmniejszej opcji żebym wstawiła łóżeczko do sypialni bo zwyczajnie nigdzie sie nie zmieści. Nasze Łóżko może stać tylko w jednym miejscu, a szafa jest na cała ścianę, wiec przemeblowanie tez nie wchodzi w grę ;/
 
fajny ten detektor:-)

pat&mom jeśli nie masz miejsca zapewne będzie wyglądało to tak że mały wyląduje u was w łóżku;-) to chodzi tylko i wyłącznie o wygodę że masz kawałeczek do łóżeczka od razu słyszysz jak płacze i takie tam ale jeśli nie macie miejsca to dasz rade chodzić do pokoiku obok:)

mi się marzy taki fotel bujany ale widziałam że są mega drogie :szok:
 
reklama
Do góry