reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witajcie popołudniowo!
ja dziś nie robię obiadu. Mąż idzie na obiad/ kolację z gośćmi, którzy przyjechali na jakieś negocjacje, Aleksander je w przedszkolu a ja nie mam apetytu. Na śniadanie zjadłam kanapki z pasztetem i chrzanem, bo tylko na to miałam chętkę; teraz wcinam kisiel. Na kolację zrobię risotto z tuńczykiem i starczy.
Wasila Ty dezorganizujesz pracę firmy? A co ja mam powiedzieć? We wrześniu zaczęłam pracę w nowym miejscu (po urlopie wychowawczym stwierdziłam, że czas na zmiany) a na początku października okazało się, że jestem w ciąży :szok: i od połowy października na L4, bo praca bardzo obciążająca psychicznie, stresująca a ja na każdy stres zaczęłam reagować uczuleniem:sorry: no i boję się, żeby ZUS się nie przyczepił, że tak szybko na zwolnieniu wylądowałam po podjęciu zatrudnienia. Wiecie, są tacy, którzy cierpią na spiskową teorię dziejów i u mnie w robocie też ich nie zabrakło :(

pat&mom Aleksander jak się urodził to spał w łóżeczku w naszej sypialni, potem urządziliśmy mu pokoik i było okey dopóki łóżeczka nie zastapilismy tapczanikiem. Teraz mamy Juniora co noc u siebie w łóżku, bo nawet jak uśnie u siebie, to i tak w nocy przychodzi do nas:sorry:
 
reklama
perełka - jeśli chodzi o duszności, to sama zauważyłaś, że nasilają się przy
wysiłku, ja mam tak samo, szczególnie, jak wychodzę po schodach, albo pod jakąś
górę..:crazy: Dzidziuś uciska na przeponę i jedne mamy odczuwają to bardziej, a
inne mniej. :-) Jeśli tylko nie masz pozostałych objawów, min sinienie
palców, to nie powinnaś się denerwować. :tak:
Moim zdaniem musiałabyś nie oddychać w ogóle przez jakiś dłuższy czas, żeby
doprowadzić do nie dotlenienia. Jeśli jednak nie dasz rady być spokojna
skontaktuj się z ginekologiem, on na
pewno rozwieje wszystkie Twoje
wątpliwości. :-)


mi_Iva - oj nawet nie wiesz jak zazdroszcze Ci wyjazdu do Spa. :-)


Iwonaimaja - super ciuszki, a sukienka, po prostu cudowna. :-)


Bajka - ja mam taki mocniejsze bóle trwające tylko przez chwile, jakby
ciągnięcie na dole i na górze, powtarzają się co kilka godzin. :-(


Kasiek - ja mam tak dziwnie, bo jeden
sutek mam wypukły, a drugi wklęsły.:-p


martuska - zazdroszcze wrażen. ;-)


Makao - ten wiszący jest świetny,;-) byłam ostatnio u koleżanki, która
miała coś takiego i bujanie się w nim
prawie mnie uśpiło. :-p


struss - skarpeteczki, rękawiczki, to jest to co rozczula mnie najbardziej,;-)
zaraz po nich są czapeczki.;-)
 
No dokladnie kochane ja juz bym chciala kompletowac rzeczy dla maluszka bo im wczesniej tym lepiej. Tym bardziej, ze nie mamy tu zadnej rodziny z malymi dziecmi wiec nie ma co liczyc na ubranka czy sprzety po kims :) Dlatego chcielibysmy powolutko juz kupowac tylko fajnie by bylo wlasnie znac plec :) Ehh a tu taki kawal do usg.

browngula powiem Ci, ze u mnie zdarzyla sie kilka razy ostatnio taka ostatnia jak u Ciebie. Ze robilo mi sie na przemian cieplo i zimno i omalo nie zemdlalam. Ale mysle, ze to raczej uroki ciazy :p Kotleciki z jajek? O nie slyszalam o nich wczesniej :)

nadzieja ja jak bylam w ciazy z synkiem to w I trymestrze bylo fajnie, a w II sie zaczelo dziac :p Mdlosci, wymioty...

szkola13 trzymam kciuki za wizyte i czekamy na relacje :)

kurczaczek ja tez sie wybieram na usg w grudniu przed samymi swietami :D I jak sie dowiem jaka plec to zamierzam zrobic rodzince niespodzianke na swieta :D

gwiazdeczka rozumie co czujesz. Ja tez marze o spaniu i lezeniu na kanapie, ale niestety :( Pracowac trzeba.

martuska mi tez poplynela lezka jak uslyszalam serduszko maluszka :) najpiekniejszy dzwiek na swiecie :)
 
witam
Oj mnie to się chyba nic nie sniło takiego, ale za to się wyspałam :)
Dziewczyny jak mąz szedł do pracy jak zwykle się wybudziłam i wiecie co po prawej stronie poniżej pępka miałam taka wielka bułe większą trochę od grefruta po jakimś czasie znikła hmm ciekawe co to było?
Ja obiad mam z wczoraj więc nie robie jedynie uprzątne trochę i ide zapalić w piecu bo chłodno.

martuska super uczucie musi byc :)tak samemu na spokojnie w domku wysłuchać :)

saaga kciuki za wizyte :)

strus fajne karpetusie dobrze przypomniałas mi że istnieje lumepks :D
 
Witajcie. :)


Ja dzisiaj już troszkę bardziej leniwa, dalej chce mi się spać, :confused2: a mam trochę
sprzątania. :crazy: Miałam taki koszmar, że obudziłam się z płaczem. Śniło mi się,
że był koniec świata i był taki statek (jak w 2012),:-( który zabierał tylko
kobiety i dzieci, musiałam zostawić mojego M,:-( oboje płakaliśmy...:-(
Rano jak wstałam nie mogłam się
przestawić na pozytywny tok myślenia.:szok:


Na śniadanko zjadłam dzisiaj kalafiora, a na obiad zjadłabym pierogi z owocami,:-p
poszukam w zamrażarce, może teściowa
ma pochowane. ;-)


Wyrzuciłam pół szafy ciuchów, które ewidentnie zrobiły się za ciasne,;-) od
razu zrobiło się przejrzyściej.:-p
 
Moda na detektory nastała? :D ?? myśłałam kiedys o tym, chyba bym cały Boży dzień siedziała i słuchała :rofl2:
Mallaika a co ja mam powiedzieć... przyjęłam się do nowej pracy 12 czerwca i 4 września przywaliłam l4 bo mnie nie dopuścili do pracy jak zgłosiłam fakt że ciąży :( a wcześniej pracowałam na umowę-zlecenie to już w ogóle niefajnie...
Ech i teraz się martwię co to będzie, bo też dwa miesiące po porodzie nie wrócę do pracy, a takiego maleństwa z babką jedną albo druga nie zostawię na cały dzień przecież ;|
Struss śliczne niedrapki ! szczególnie te w misie! :-) ja się dziś do lumpka wyberałam(bo wyprzedaż u mnie dziś 1zł/szt ;p) ale po akcji z omdleniem w piekarni zrezygnowałam...:(
A teraz łażę non stop bo i luźniejsze bluzeczki, i sweterki bo spodnie ciążówki to same wielkie mają ostatnio od 40 wzwyż ;/
A ja cieniutka xs-s noszę więc ciężko ;p

Mój obiad dziś "na raty" postałam w kuchni i zaraz mi się kręciło w głowie i musiałam do pokoju usiąść lub się położyć...
Jutro do gina na wizytę, będę musiała skonsultować co z tymi moimi dolegliwościami, bo ani im się śni przechodzić... ;(
 
Ostatnia edycja:
Hej! Wybaczcie, że nie nawiążę do tego co piszecie, ale chwilowo nie mam jak nadrobić. U mnie bez zmian, czuję się bardzo dobrze. Wczoraj dostałam przesyłkę z Johnsona - po 50 ml mleczko i płyn do mycia dla bobaska. I moja siostra kupiła mi takie miniaturowe ogrodniczki dla dzidzi, ale tak maleńkie, że nie wiem, czy w ogóle uda mi się je choć raz ubrać. Ale są po prostu przesłodkie :happy: Pozdrawiam Was ciepło!
Struss szalejesz kobieto z tymi zakupami :-)
 
Ostatnia edycja:
witam
Oj mnie to się chyba nic nie sniło takiego, ale za to się wyspałam :)
Dziewczyny jak mąz szedł do pracy jak zwykle się wybudziłam i wiecie co po prawej stronie poniżej pępka miałam taka wielka bułe większą trochę od grefruta po jakimś czasie znikła hmm ciekawe co to było?
Ja obiad mam z wczoraj więc nie robie jedynie uprzątne trochę i ide zapalić w piecu bo chłodno.

martuska super uczucie musi byc :)tak samemu na spokojnie w domku wysłuchać :)

saaga kciuki za wizyte :)

strus fajne karpetusie dobrze przypomniałas mi że istnieje lumepks :D

perełka taka wystająca gula to stawiająca się miednica może być. może zadzwoń do gina swojego i mu powiedz, co?
 
NANA7MAMA-moje chlopaki dwuowodniowe,dwukosmowkowe,czyli najbezpieczniejsza opcja:-) a jak u Ciebie? jejku,ale lenia mam dzis,nic mi sie nie chce,leze i neta przegladam..za oknem jesien okropna,deszcz,szaro i buro,wiec spacer sobie dzis chyba odpuszcze,ale musze sie z domu wynurzyc,bo w lodowce sie pusto robi,trzeba uzupelnic:-)
 
reklama
Perełka ja tak mialam z synkiem, to są skurcze macicy. Musisz koniecznie zgłosić to lekarzowi, poki co łykaj magnez i nospę. Ty odstawiasz teraz lutkę?? Moze jednak nie powinnas? ja po takich akcjach mialam zwiększonego dupka i dołożoną lutkę. I było lepiej. trzymam kciuki:*
 
Do góry