reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Martuska - jak znalazłaś nisko to na pewno musiał być twój dzidziol ;-)

Co do spotkania to już wiemy, że raczej w tygodniu. Teraz trzeba ustalić termin i miejsce. Proponuję gdzieś centrum żeby było sprawiedliwie ;-) Dawajcie dziewczyny jakieś propozycje.

U nas dzisiaj na obiad dla małej zupa krem z pomidorów a ja wszamałam porcję pierogów z jagodami ze śmietaną i cukrem ;-)
 
Makao a siedzialas w tej huśtawce? mnie się ona klaustrofobiczna wydaje, ma strasznie wąską przestrzeń koło głowy. Zastanawiałm się nad kupnem dla Boryska, ale finalnie zdecydowalam się na hamako huśtawkę Fotel AMAZONAS Brasil hamak huśtawka różne wzory (3685999672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (nasza jest troszkę mniejsza ) i poki co jestesmy wszyscy zachwyceni a najbardziej wlasnie Borysek, który ma swobodę w bujaniu, i przede wszystkim wygodę:)

wlasnie przyszedł zawias do lodówki:/ uczywiscie musialam się nim pobawić, i przycielam sobie rękę aż do krwi;(((
 
fajny ten detektor:-)

pat&mom jeśli nie masz miejsca zapewne będzie wyglądało to tak że mały wyląduje u was w łóżku;-) to chodzi tylko i wyłącznie o wygodę że masz kawałeczek do łóżeczka od razu słyszysz jak płacze i takie tam ale jeśli nie macie miejsca to dasz rade chodzić do pokoiku obok:)

mi się marzy taki fotel bujany ale widziałam że są mega drogie :szok:
Teraz mam taki twardy sen, ze burza nie jest w stanie mnie obudzić. Będę sie bała ze go uderze albo przygniote sobą. M nieraz dostał kopa albo z łokcia przez sen :D
 
Stazi- tak chodzę prywatnie, gin sam mi proponował na pierwszej wizycie (!), ale odmówiłam. Potem na kolejnej zapytałam, czy w przyszłości dostanę je bez problemu jeśli będę potrzebowała. Powiedział, że nie będzie problemu. W poprzedniej ciąży chodziłam do inego lekarza tez prywatnie i L4 dostałam, bo szyjka mi sie skracała, musiałam 2 miesiące leżeć. Ale moja znajoma u niego od początku była na zwolnieniu. Pytaj lekarza i szukaj ewentualnie innego. Przecież w pracy tez muszą się przygotować do Twojej nieobecności.

Gwiadeczka- wiadomo, że pieniadze są potzrebne ale zwolnienie dla ciężranej jest 100% płatne wiec może warto rozważyc. Japo prostu z tego przywileju skorzystałam. A w domu niekoniecznie leżę, bo mam pełną energii córeczkę i cieszę się, że mogę teraz jej poświecić cały swój czas.

Kurczaczek- podziwiam Cię, że robisz obiad oddzielnie dla siebie i dla małej. Nasza córcia jest to co my, ale staram się gotować z mniejszą ilością soli, bardziej zdrowo itp.
 
Pat&mom a taka dostawka do łózka dla maleństwa sie nie zmieści u Ciebie w sypialni Łóżeczka dostawne dla niemowląt niepowtarzalna okazja stworzenia bliskości pomiędzy dzieckiem a rodzicami
Zastanawiam się nad tym Octenisptem-jak pomaga też na dolegliwości tam na dole to jutro dopytam gina o to i kupię, bo mnie te infekcje skórne dobijają, a widzę że to cud miód płyn i jak nie wykorzystam go do maja to może się po porodzie przydać:-)
Wróciłam z zakupów i zahaczyłam o lumpka, kupiłam 2 pary skarpeteczek i 2 pary ochraniaczy na łapki dla noworodków, za 4szt-4zł
DSC_0185.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0185.jpg
    DSC_0185.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 38
Makao a siedzialas w tej huśtawce? mnie się ona klaustrofobiczna wydaje, ma strasznie wąską przestrzeń koło głowy. Zastanawiałm się nad kupnem dla Boryska, ale finalnie zdecydowalam się na hamako huśtawkę Fotel AMAZONAS Brasil hamak huśtawka różne wzory (3685999672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (nasza jest troszkę mniejsza ) i poki co jestesmy wszyscy zachwyceni a najbardziej wlasnie Borysek, który ma swobodę w bujaniu, i przede wszystkim wygodę:)

wlasnie przyszedł zawias do lodówki:/ uczywiscie musialam się nim pobawić, i przycielam sobie rękę aż do krwi;(((

świetna ta Wasza huśtawka ta biało-kremowa w pasy pasowałaby mi do mieszanka bardzo, bo u mnie białe meble, szare ściany:)

widziałam tamtą huśtawkę i nie zwróciłam uwagi, żeby była jakaś bardzo malutka. ale.... ta twoja propozycja jest jednak lepsza. No to muszę pokazać M.
 
struss - pomaga tez np na chore gardlo:p jak bakterie w nim szaleja to ja sobie bralam troszeczke w rozcienczniu z woda i plukalam co prawda przez godzine takie nieprzyjemne uczucie w gardle ale potem na drugi dzien jakby infekcja sie cofa:D co prawda nie ma twgo w jego zastosowaniu ale wyprobowlam za namowa dentystki:p hehe nie wiem co Gin Ci powie na ten plyn ale ja tam sotsuje go juz od jakis 3 lat i bardzo sobie chwale
 
struss, świetne te skarpeteczki:))) i cena jeszcze lepsza:)
stazija też zakupię pod katem infekcji intymnych, dzięki za podpowiedź:)
 
reklama
Pat&mom a taka dostawka do łózka dla maleństwa sie nie zmieści u Ciebie w sypialni Łóżeczka dostawne dla niemowląt niepowtarzalna okazja stworzenia bliskości pomiędzy dzieckiem a rodzicami
Zastanawiam się nad tym Octenisptem-jak pomaga też na dolegliwości tam na dole to jutro dopytam gina o to i kupię, bo mnie te infekcje skórne dobijają, a widzę że to cud miód płyn i jak nie wykorzystam go do maja to może się po porodzie przydać:-)
Wróciłam z zakupów i zahaczyłam o lumpka, kupiłam 2 pary skarpeteczek i 2 pary ochraniaczy na łapki dla noworodków, za 4szt-4zł
Zobacz załącznik 592355

Boskie ;-)
 
Do góry