reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

czesc dziewczynki:-) dawno nie pisalam,ale codziennie czytam..nie mam jakos weny do pisania.Tez bym sie chetnie wybrala do fryzjera,pomysle,moze sie skusze po wyplacie:-) cos mnie korci zeby sie na rudo przerobic:-) u mnie dzis na obiadek karkowka w sosie,kasza peczak i buraczki.Kurcze juz nie moge sie doczekac kiedy poczuje pierwsze ruchy,codziennie sie klade i probuje cos wyczuc,ale nic z tego..mowia,ze przy drugiej ciazy czuc predzej,a jeezcze przy blizniakach:eek::szok:
 
reklama
Jeśli chodzi o fryzjera to, ja muszę końce podciąć i w końcu zafarbować odrosty na pół głowy,:zawstydzona/y: siwiutka jestem na głowie, jak babuleńka,:-p a tak w ogóle to wybrałabym się do Spa, na zabiegi upiększjące...:-) Muszę czegoś poszukać..;-)
 
Martynia kupujemy kupujemy i się później chwalimy :-)
I ochamy i achamy jedna nad drugą jakie śliczności mamy ;p

oj bidulki wyczytałam że macie problemy z hemoroidami... u mnie odpukać "tam" ok ...
W sumie notoryczne bóle głowy, bezsenność, nudności i wymioty mi wystarczą...
Ostatnio zauważyłam że krwawią mi dziąsła jak myje zęby ;/ nie tak bardzo, ale jednak...
I się zastanawiam czy szałwią sobie nie płukać, albo czy nie kupić jakiegoś delikatnego płynu ziołowego żeby złagodzić...

I się cieszę że w ciąży nie miewamy miesiączek...:-) jednak mamusia natura miała głowę na karku...;-) jeszcze by tego brakowało żebyśmy cierpiały na bóle głowy, nudności, wymioty i hemoroidy i przez tydzień się zwijały z bólu...
aż sobie wyobraziłam siebie wymiotującą i na dodatek z okresem i boleściami... brrr;/;/;/

mi też krwawią dziąsła. tzn. krwawiły. kupiłam pastę sensodyne dla wrażliwych zębów i zamiast ruchów "wymiatających" robię "kółeczka" jak dziecko i pomogło
Podczytuję Was, ale jakoś nie umiem się wbić w rozmowę, może dlatego, że czasu brak i bywam sporadycznie na forum. W każdym razie - pozdrawiam serdecznie :-) :-)

dla Ciebie również pozdrowionka:)

acha, ja farbowałam włosy. nie wyobrażam sobie, żeby nie. ale też chodziło o to, żeby wentylacja była dobra:)
 
Dzien dobry Kobitki,
Ale dzis jest piekna pogoda, az sie chce zyc.
Chyba mi sily witalne wracaja, bo juz tak nie zalegam bezczynnie i nie czuje siet aka zmeczona.
Dzis pierwszy raz od poczatku ciazy obudzilam sie po 4 i nie moglam spac. Malo tego bylam ewidentnie glodna!!!! i musialam zjesc.

Co do mieszkan, to mi sie az chce wrocic do Warszawy, bo za te cene, co kupimy w Mediolanie mieszkanie mielisbysmy piekna wille albo jakis luskusowy apartament.
No, ale to nic. Placimy tutaj raczej za miasto.

Mia Twoj maz jest Polakiem? Ja wybralam imie Matteo, bo myslalam, ze bedzie latwe do zrozumienia w PL i lipa. Jak sie maly przedstawia, to wszyscy mowia do niego Mateusz, bo nie rozumieja, a on sie wscieka. I mowi,z e on nie jest Mateusz. I ciagle trzeba tlumaczyc, ze on jest Wlochem.
 
aesthete ok wezmę jak będzie spotkanie w Katowicach :)
Ja w ogóle tych typowo rossmanowskich rzeczy nie mogę :(
nawet raz kupiłam kremowy żel do kąpieli dla dzieci i tak mnie skóra swędziała po nim że ...:baffled:
Gratulacje, fajne mieszkanko fajne ...:) nie dziwię się że jesteś napalona :D
My mieliśmy kupić mieszkanko,w okolicach grudnia też na nowo otwartym osiedlu, ale że ja nie pracuję to ciężko;/
Jak małż dostanie umowę na stałe, to dostaniemy ale jedynie starczy na mieszkanko z rynku wtórnego, ale zawsze lepiej niż mieszkanie w wynajmowanym mieszkaniu czy o zgrozo... u teściów, lub mojej mamy :baffled: aż mnie zatelepało na sama myśl...
Bo moja teściowa to taka baba, że na samą myśl że mam tam na święta jechać już mam ciśnienie 200/500...
I miała ostatnio super ubaw z tego że mam całodniowe mdłości, i wymioty i bóle głowy i chciała na siłę wcisnąć mi herbatkę i sernik("i tak rzygasz i tak więc jaka to różnica") po prostu nie trawie tej baby !:crazy:
a jej pytanie w 7tc "czy już widać jaka płeć bo ona by WNUSIA chciała bo wnusię już ma" rozwaliło mnie na łopatki...


Zabobony... haha głupota... "jesz słone to będzie syn","jesz słodkie córka" ,"nie patrz na księżyc","nie patrz na kalectwo","uważaj na sznurki na pranie"," nie patrz przez vizjer"... itp...
heh najlepiej schowaj się pod kołdrą i nie wychodz, wszak to tylko 9 miesięcy...:D
to super, dziękuję :)
jak czytam o waszych teściowych to aż nie dowierzam :p myślałam że tak jest tylko w tych kawałach o teściowych ;) bo ja naprawdę - teściową mam zajebistą :) nie zamieniłabym jej na żadną inną :)


aesthete, martuśka.. jak ja kocham rzuty mieszkań i domków oglądać. tyle urządzania:))) ja swoje obecne kupiłam w marcu tego roku więc też się trochę naurządzałam. dziś zrobiłabym wszystko inaczej oczywiście:p

tak rozmawiałam wczoraj wieczorkiem z M. i chyba takie mieszkanko na parterze z ogródkiem byłoby dla nas też najlepsze. choć siedlisko chodzi za mną i chodzi:pP
no ja pół dnia spędzam patrząc na ten rzut i urządzając te mieszkanie w głowie :p


ewelinka to wiesz, jakie to okropne:( a co do łóżeczka, chciałam odkupić od straciatelli, bo wspominała, że ma białe do sprzedania, ale wciąż jej nie ma. więc szukam. myślę coraz częściej o tym łóżeczku rosnącym razem z dzieckiem Pani Gadżet - Prezentacja łóżka dla dzieci KOMPACT firmy ATB Meble - YouTube

z drugiej strony to 1500 zł, a znając życie znudzi mi się i pewnie będę chciała inne łóżeczko dla kilkulatka.
o kurczę, to łóżko jest rewelacyjne!

aesthete super mieszkanko my niedawno kupiliśmy mieszkanie w bloku jak na razie mieszka się superowo ale nie powiem że na starsze lata nie przeniesiemy sie gdzieś do domku ;-)
wczoraj wymyślaliśmy imiona :-)wy już coś macie?:-)
no my mieszkanie kupiliśmy 2 lata temu, też w bloku, ale na 4 piętrze bez windy i to mnie boli najbardziej. Bo było ok, ale jak sobie pomyślę, że mam wózek tachać z góry na dół to mi się słabo robi :baffled: fakt, że okolicę mamy super, ale mamy dwa pokoje, a jednak bym nie chciała rezygnować z sypialni ;) i dlatego rozglądamy się za większym :D

a imiona już dawno wybrane, ale to na wątku z imionami pisałam :)

my z moim K stwierdzilismy, że na dom się nie nadajemy - chyba zbyt leniwi jesteśmy :-p aktualnie czekamy na przekształcenie ziemi rolnej na budowlaną (już 4 rok :crazy:) i sprzedajemy działkę..

nie wiem która z dziewczyny pokazała dresy haremki z allegro ale jak je tylko zobaczyłam to ja kupiłam :-) są ekstra :-)
no my doszliśmy do takiego samemu wniosku, dlatego szukamy mieszkania z ogródkiem :p
to ja pokazywałam te spodnie, śmigam w nich prawie cały czas :D

Witam sie i ja. M. z Ludwikiem na porannym siku a ja jeszcze leze w lozeczku:) Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty u lekarza. Chyba tez sie skusze na te dresy. Mowicie ze dobre gatunkowo sa? Ja mam dzisiaj na obiad flaki od mamusi:)))) Pewnie za nim wykonczymy ten dom to rok minie albo i wiecej bo troche nam sie fundusze sypia. Mam gospodarstwo po dziadkach i ono jest sporo warte bo przy drodze krajowej, dom murowany, nowa elewacja, nowy dach i jak na poczatku bylo bardzo duze zainteresowanie tak teraz bardzo male. A nam ta kasa na eykonczenie jest potrzebna...
U nas bedzie Stas lub Alinka:)
wg mnie są dobre gatunkowo :D no ja polecam w każdym razie :)
kurczę, ale ja flaków nie lubię :p mama moja gotowała jeszcze jak dziadek żył, to jadł tylko on i ona ;) ja to z domu musiałam wyjść w trakcie gotowania, bo nawet zapachu nie umiałam znieść :p


Dziewczyny mozecie jeszcze raz wrzucic link do tego dresu? Nie moge znalezc :(
proszę :) CIĄŻOWE OCIEPLANE DRESY/HAREMKI - rozmiar S/M (3625941278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kurcze co do zmiany forum, to albo jestem mega niespostrzegawcza, albo moje się po prostu nie zmieniło:)
no właśnie ja też żadnych zmian nie zauważyłam :p

Myślicie, że mogę iść i to olać, czy lepiej znaleźć takiego który nie będzie się mądrzył i pofarbuje mi bez amoniaku - tylko pytanie jak to sprawdzić - nałoży farbę i tyle - skąd będę wiedzieć czy jest tam amoniak czy nie… Jestem załamana, bo mam już chyba 10cm SIWE odrosty… Co robić???
no ja to bym poszła do fryzjera, który uszanuje moją wolę :) ja na szczęście włosów nie farbuję, więc mnie ten problem przynajmniej nie dotyka :D

Aesthete - mieszkanie super i ogródek wypas ;-). A powiedz ile piętrowy będzie blok?? Koleżanka ma też mieszkanie na parterze na nowym osiedlu tylko jej blok 7 piętrowy. I jej po jakiś 2 latach bardzo popękały ściany od osiadania bloku (co podobno jest normalne na początku jak blok jest nowy). Dobre mieli to, że remont po 2 latach im pokrywał deweloper więc nie mieli kosztów z tym związanych.


Balsam z rossmana używałam w tamtej ciąży, ale niestety jakieś 2 tyg przed porodem zaczęły mi robić się rozstępy (tylko też miałam ogromny brzuchol :-(). Teraz na razie też używam tego balsamu a potem może kupię Mustellę.

U nas dzisiaj placki ziemniaczane - Aesthete narobiła wczoraj smaku ;-)

Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze ;-)

Straciatella - odezwij się.
blok ma mieć 3 piętra :) w sumie ma powstać mini osiedle - dwa bloki i w sumie 60 mieszkań, czyli tak kameralnie :) jeszcze fajnie, bo my byśmy mieli widok na ogródki działkowe, a w tym drugim bloku na ulicę :)

moja siostra też miała ogromny brzuch (130cm) i niestety nic na rozstępy nie pomogło ;/ teraz jej wisi skóra na brzuchu i już w kilku miejscach jej powiedzieli, że tylko plastyka brzucha wchodzi w grę... mam nadzieję że mnie to ominie :eek:
cieszę się, że tyle osób zainspirowałam tymi plackami :-D

Generalnie nikt ze swojego imienia chyba nie jest zadowolony :D Moje imię zawsze wydawało mi się takie długie, a najgorzej jak ktoś zdrobnił i mówił do mnie..Agniesia ... fuj!

a mąż się śmieje ze nawet jak będę cała w rozstępach i cellulicie to i tak będzie mnie kochał :D
ja to lubię moje imię :D Ania jestem :D

a mój mąż to chudzinki lubi :p więc zapuścić się nie mogę :D

Udka z piekarnika, mielone lub jakis gulasz:)))

Ja wlasnie skonczylam robic sobie manicure i pedicure. Zajelo mi to ze 2 h bo z moczeniem, wycinaniem skorek i scinaniem piet:). Teraz sa jak u bobaska:)
oo! udka z piekarnika! mniam mniam :D

ja to jestem zmuszana przez wszystkie kobiety w rodzinie do robienia paznokci, henny, regulacji itp :p więc sobie samej już mi się nie chce i chodzę do kosmetyczki :D ale moja koleżanka ma swój salon, więc od razu idę na ploty ;)



kurczę, ja dzisiaj się obudziłam o 6 i zasnąć nie mogłam. Do 8 się przewracałam z boku na bok, aż poszłam do salonu, zjadłam płatki z mlekiem, odpaliłam dzień dobry tvn i... zasnęłam :p i w sumie dopiero 1,5 godz temu się obudziłam :p

miłego dnia dziewczyny :)
 
Ale drukujecie,,,

Saga a 25 mg brałaś już przed ciążą czy w ciązy zaczęłaś? Endokrynolog kazał Ci zwiększyć dawkę czy gin?
Dzidziuś rośnie to i zapotrzebowanie na ten hormon rośnie, dlatego niedoczynność się powiększa, dobrze że masz zwiększoną dawkę. A jak wyniki FT3 i FT4? Bo to w sumie jest bardzo ważne.

Dziewczynki świetne te wasze mieszkania i domki :-)
Za mną od dawna chodzi ten domek Projekt Dom w agreście - ARCHON + Biuro Projektów- projekty domów Nie jestem tylko pewna czy garaż to dobry pomysł... i piwnicy też mi w nim brakuje a w niej osobnej pralni, spiżarni itd itp ;-)

Co do teściowej... Qrcze moja też jakas super nie jest, potrafi też zdenerwować prubując narzucać swoje zdanie (choć teraz już mniej, te kilka tys km swoje robi ;-) ) ale co do ciązy to ciągle mi mówi żebym się nie przemęczała itp, z córą w ciąży jak musiałam leżeć przez jakiś czas to zwalniała się z pracy i przychodziła mi herbatkę zrobić, jedzonko, podać to do łóżeczka itd itp :tak: wstawałam tylko do wc i na kąpiel ;-) Za to jak mała się urodziła to jakoś przestałyśmy się lubić :-D choć stosunki są w miarę poprawne.

Co do łóżeczka... My córci kupiliśmy łóżeczko glucka, model platan ciemy brąz z takimi misaimi rzeźnionymi po bokach Łóżeczko Platan z szufladą ciemny brąz sosna - Merlin.pl
też dalismy za nie ponad 1000 zł i zostało ono w PL... :baffled: Teraz aż coś mi się robi na myśl o kupnie kolejnego, nie wiem też ile kurier by wziął za przewóz tamtego i czy by się opłaciło to robić...


My imion jeszcze nie mamay, a odnosnie duchów to zobaczcie jakie ludzie mają poczucie humoru, program ukryta kamera, ja na miejscu tych ludzi bym na zawał umarła... Duch w windzie - YouTube

Mi_lva, Tadeusz, śliczne imię :tak:
Maruśka Alinka też cudowne!! :-)
My nadal myślimy nad imionami i pewnie decyzja szybko nie zapadnie :happy: Tomasz dla chłopca mi się podoba ale tak ma na imię mąż więc trochę nie bardzo...
Struss znajoma ma synka Ksawerego, mówi do niego Ksawi, Ksawek.


Powodzenia na dzisiejszych wizytach!!


Moja mama nie miała rozstępów, babcie też nie, ja też nie, a tydzień przed porodem popękał mi brzuch na dole... :baffled: Mimo drogich kremów itd itp. Gin powiedział mi że to kwestia diety...

O jaką ja mam od wczoraj ochotę na buraczki... :szok: Muszę dzisiaj kupić i jutro zrobię do obiadu... U mnie koniecznie muszą być z ziemniaczkami i sosiekiem jakimś... :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ale produkcja idzie! :o zazdroszczę wam tych odwiedzin u fryzjera czy u kosmetyczki :( przez to lezenie tak sie zapuszczam, ze tragedia. No ale co zrobić... Jak trzeba będzie leżeć do wiosny to znajdę takie usługi z dojazdem do domu :D całe szczęście przed ciaza wróciłam do swojego koloru i żadne odrosty mnie dotycZa. Co do naszego krwiaczka, moje lezenie go uspokoiło i już z niego nie wypływa nic. Liczę tylko na to, ze on z takich co sie wchłania, a nie opróżnia, bo ostatnia ciaza właśnie przy takim opróżnianiu sie zakończyła i to na podobnym etapie, wiec trochę sie boje. Ale myśle pozytywnie!
Jeśli mowa o obiedzie to ja wczoraj pochłonęłam dziesiątki kopytek od teściowej :) dokończyłam je na dzisiejsze śniadanie mniam!

Makao- łóżko genialne ! Aż zgłębie sobie zaraz temat ;)
 
u mnie wlasnie była ogorkowa pewnie będę miała na kilka dni bo przecież sama całego gara nie zjem

zaraz ide odebrać wyniki i po majke

mój piesek mi dzisiaj zrobil na zlosc za to ze nie wpuscilam go do łazienki jak się kapalam bo zawsze lezy pod kabina i czeka az wyjde to się wysikał w kuchni

tez bym musiala isc do fryzjera mam znajoma ma zakład chyba po wyplacie się wybiorę

mam tez pytanie jak mam L4 ale firma jest duza tzn ma dużo pracowników to L4 wyplaca mi ZUS czy pracodawca bo nie wiem czy czekac na listonosza czy na konto normalnie mi wpłynie wyplata
 
reklama
u mnie wlasnie była ogorkowa pewnie będę miała na kilka dni bo przecież sama całego gara nie zjem

zaraz ide odebrać wyniki i po majke

mój piesek mi dzisiaj zrobil na zlosc za to ze nie wpuscilam go do łazienki jak się kapalam bo zawsze lezy pod kabina i czeka az wyjde to się wysikał w kuchni

tez bym musiala isc do fryzjera mam znajoma ma zakład chyba po wyplacie się wybiorę

mam tez pytanie jak mam L4 ale firma jest duza tzn ma dużo pracowników to L4 wyplaca mi ZUS czy pracodawca bo nie wiem czy czekac na listonosza czy na konto normalnie mi wpłynie wyplata

Z tego co wiem firma która zatrudnia powyżej 20 pracownikow, wypłaca sama. Dopiero gdy zatrudniają poniżej 20 os. wypłaca ZUS. Jeśli sie mylę niech mnie któraś poprawi :)
 
Do góry