reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Czesc dziewczyny,

U mnie ciezki byl poranek. Mdlosci straszne ale na szczescie nie wymiotowalam. Pogoda jak zwykle do dupy:(
Mieszkania, domy macie super. Nam tez sie marzy,tym bardziej ze wychowalam sie w domu. Kocham przestrzen,ktorej mi brakuje. Za tydzien sprzedaje swoje mieszkanie w PL. Do drugiego roku zycia mieszkalam w lesie:) Moj dziadek byl lesniczym. Pieknie tam bylo. Teraz czekamy na odpowiedz od maklera w sprawie jednego mieszkania,ktore chcielibysmy wynajmowac. Fajnie,bo to obok miasta. Cisza spokoj. Tylko kosciol jest ewangelicki obok. Szkoda,ze nie katolicki.

Co do farbowania wlosow,to lekarz kategorycznie mi zabronil ale jest tyle naturalnych farb, henn itp ze z tym problemu nie powinno byc.

Za chwile wychodze z domu,bo umowilam sie z babeczka na regulacje brwi. Specjalnie zapuszczalam :D Ona nadaje nowy ksztalt. Zajmie jej to az 45 minut i jakies 60 zl :D Ale mamuska chce ladnie wygladac.

Jesli chodzi o imiona,to sami jeszcze nie wiemy. Chcemy takie miedzynarodowe. Tutaj kalecza nasze nazwisko a nie chce zeby z dziecka sie smialy albo nie potrafili inni wymowic.

Ja ogolnei wychodze z zalozenia,ze o tych imionach trzeba poczytac,bo powiem Wam szczerze,ze cos w nich jest :D

Milego dnia Aniolki!

Odezwe sie po powrocie:*
 
reklama
o kurcze:)) no to super:D na bank byłam pewna ze Ola to tylko zdrobnienie:))))

A mnie dzis obiad kupil maz w pracy:) kopytka z sosem i mięskiem i buraczkami, podobno pycha:) mam ogromną ochotę, ale boję się że do czasu az on wróci z pracy odmieni mi się i na mysl o kopytkach będzie mi niedobrze:/ ale moze nie... w kazdym razie najwazniejsze ze nie musze stac przy garach bo ostatnio średnia to dla mnie przyjemnosc:)
 
hej hej :tak:

wtorek ;-) w pracy obrobiona, więc mam już luzik ;-) tylko jeszcze papiery z biurka powpinać w segregatory i już totalny luz ;-)

mieszkanko - mamy na 3 p :tak: osiedle w wiosce przy ZG, do Zg mam aż 100 m ;-) dookoła lasy ;-) totalna cisza, spokój ;-) blokowisko rozrosło się, widać po braku miejsc postojowych, ale nie odczuwa się tego ;-) znaczy nadmiaru ludzi :-D więcej bloków po mojej stronie ulicy nie powinno być ;-) w najbliższych latach przynajmniej ;-)
mieszkanko mamy średniej wielkości 53 m, kuchnia przerzucona do dużego pokoju, dzięki temu mamy jeden pokój więcej ;-) nigdy nie traktowałam tego mieszkania jako docelowego :tak: raczej jako przejściowe, by nie mieszkać z rodzicami, by nie wynajmować ;-)
o domku nie myślę, jestem anty domek :-p lubię mieszkać w bloku ;-)

spać mi się chce :-D drugą kawę piję ;-) normalnie nie mogę się rozbudzić ...

co do obiadu ... pół nocy śnił mi się kurczak w sosie pieczarkowym z kuskusem :-D więc muszę to zrobić ;-) nie wiem czy się przyjmie ;-) we śnie bosko smakowało :-D aż obudziłam się z głodowym burczeniem :tak:
 
Dziewczyny aco do imion to czasami jakiś czas temu nie weszła taka ustawa , że można sobie nazwać dzieci imionam skróconymi jak np Janek,Jasiu, Franek, Ola, Zosia czy Grzesiu? :-)

To jest dobre i niedobre bo czasami podoba nam się imie np Franek a nie Franciszek , ale kiedyś w przyszlości nie wiem czy dorosły Jan będzie Zadowolony ze ma na imię Jasiu ? :-)
 
Lenka - wypoczywaj Kochana ;-)


Aeshete - piękne mieszkanko, oby moje marzenia się spełniły,
żeby mieć własny kąt.:-) Zazdroszczę i powodzenia.;-)


brownagula - nic nie wolno, bo przesądy,:-p ale jak już lezysz,
zeby "nie wywoływac wilka z lasu",:-p to znów pretensje, że
ciąża to nie choroba, nie dogodzisz. :-p


makao - ja też mam za sobą ciężką noc,:crazy: nie jestem jeszcze
taka wielka, a nie mogę sobie miejsca znaleźć, jak M rano
wstaje to jestem zadowolona,;-) bo dopiero wtedy po tarzaniu się
po całym łóżku, znajdę swoje miejsce.:laugh2: Aha i proszę o przepis
ma kurczaka w bananach.;-)


ewwe - świetny pomysł z tą kolyską,:-) ja muszę generalne
przemeblowanie zrobić, ale muszę ją gdzieś wcisnąć.:tak:

U mnie na obiad dzisiaj długo wyczekiwane gołąbki, razem z M powoli tworzymy. ;-) Noc nie przespana, czuje się tak jakbym za małe łóżko miała.:-p
Jeśli chodzi o imiona to będzie Tomasz (po dziadku), albo Oskar, a dziewczynka Maja, albo Lena. :tak:
Ja w ogóle muszę się wybrać na zakupy ciuchowe dla mnie, ;-) nie można w końcu wszędzie chodzić w dresach, albo leginsach.:-p.
Mieszkanko będziemy mieć, albo nad teściami (niezbyt podoba mi się ten pomysł):crazy:, albo trochę niżej na działce wybudujemy sobie mały domek,:-) wszystko zależy od rozwoju firmy męża.;-) Ja zdecydowanie wolę domek, nawet jeślibym miała całymi dniami babrać się w ziemi, czego nie znoszę, ale jestem gotowa na poświęcenie.:-D
 
Bąbelek mi się wydaje, że ta ustawa ma dopiero wejść w życie tak samo jak ta o nadawaniu imion "jakich się chce", ale faktycznie dorosły Jasiu mógłby źle się z tym czuć, że ma pieszczotliwe imię a pracuje jako prawnik lub kardiolog:-D
Mecenas Jasiu Kowalski- no jakoś mi to nie pasuje...
 
Podczytuję Was, ale jakoś nie umiem się wbić w rozmowę, może dlatego, że czasu brak i bywam sporadycznie na forum. W każdym razie - pozdrawiam serdecznie :-) :-)
 
Udka z piekarnika, mielone lub jakis gulasz:)))

Ja wlasnie skonczylam robic sobie manicure i pedicure. Zajelo mi to ze 2 h bo z moczeniem, wycinaniem skorek i scinaniem piet:). Teraz sa jak u bobaska:)
 
reklama
ooo też muszę zająć się paznokciami może w weekend zrobie sobie spa:-)

dzis na obiad mam kluski z mięsem już się zaraz będą gotowały mniam:-)

moje imię też nigdy mi sie nie podobało- Justyna takie nijakie ale mam za to siostrę Olę i Ewę bardzo ładne imiona:-)
a do imienia Tadeusz mam sentyment bo tak nazywał się mój zmarły chrzestny i jako dorosły mężczyzna Tadeusz brzmi pięknie jak dla mnie a Tadziu no sama słodycz heh
 
Do góry