reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hejka także... u nas tez wieje sstrasznie...rano do pracy nie chce się wstawac ;/ ale jeszcze trochę :)

co do farbowania włosów..ja byłam u fryzjera i normalnie farbowałam włosy..w pierwszej ciąży tez normalnie farbowałam.. mój lekarz powiedział ze mama tez musi ladnie wygladac i się dobrze czuc wiec jak najbardziej wizyta u fryzjera wskazana :-D:-D
 
reklama
Martynia kupujemy kupujemy i się później chwalimy :-)
I ochamy i achamy jedna nad drugą jakie śliczności mamy ;p

oj bidulki wyczytałam że macie problemy z hemoroidami... u mnie odpukać "tam" ok ...
W sumie notoryczne bóle głowy, bezsenność, nudności i wymioty mi wystarczą...
Ostatnio zauważyłam że krwawią mi dziąsła jak myje zęby ;/ nie tak bardzo, ale jednak...
I się zastanawiam czy szałwią sobie nie płukać, albo czy nie kupić jakiegoś delikatnego płynu ziołowego żeby złagodzić...

I się cieszę że w ciąży nie miewamy miesiączek...:-) jednak mamusia natura miała głowę na karku...;-) jeszcze by tego brakowało żebyśmy cierpiały na bóle głowy, nudności, wymioty i hemoroidy i przez tydzień się zwijały z bólu...
aż sobie wyobraziłam siebie wymiotującą i na dodatek z okresem i boleściami... brrr;/;/;/
 
Hej dziewczyny!

Dzisiaj głowa nie boli to można żyć ;-)

Aesthete - mieszkanie super i ogródek wypas ;-). A powiedz ile piętrowy będzie blok?? Koleżanka ma też mieszkanie na parterze na nowym osiedlu tylko jej blok 7 piętrowy. I jej po jakiś 2 latach bardzo popękały ściany od osiadania bloku (co podobno jest normalne na początku jak blok jest nowy). Dobre mieli to, że remont po 2 latach im pokrywał deweloper więc nie mieli kosztów z tym związanych.

martuska - twoj domek też wypas ;-).

Co do hemoroidów to na szczęście mnie ominęły w tamtej ciąży i liczę na to i teraz.

Balsam z rossmana używałam w tamtej ciąży, ale niestety jakieś 2 tyg przed porodem zaczęły mi robić się rozstępy (tylko też miałam ogromny brzuchol :-(). Teraz na razie też używam tego balsamu a potem może kupię Mustellę.

U nas dzisiaj placki ziemniaczane - Aesthete narobiła wczoraj smaku ;-)

Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze ;-)

Straciatella - odezwij się.
 
Hejka:-)

O widzę, że cudowne imiona wybrałyście, my nadal myślimy, bo co wpadamy na super pomysł to okazuje się że ciężko zdrobnić, np chcieliśmy imię Ksawery dla chłopca ale jak to zdrobnić? Ksawcio? No nie wiem... wydrukowałam listę ponad 700 imion i będziemy mysleć:tak: Dla dziewczynki chcieliśmy Oliwia, ale faktycznie gdzie się nie obejrzę tam biega jakaś mała Oliwka, więc może Amelka lub Maja... Pewnie ze 100 razy zmienimy zdanie, w sumie wybór imienia jest ważny, by potem dziecko nie miało do nas pretenesji, tak jak ja trochę mam... Nie wydaje Wam się że wasze imiona do Was nie pasują? Ja tak mam, tzn mam ładne imię bo Aleksandra, ale już Ola mi się nie podoba, nawet nie reaguję wśródznajomych jak ktoś mnie po imieniu woła, używam przezwiska od 7 lat i jakoś to moje imię nie bardzoooo:-D

A na obiad dziś krokiety z kapustką i grzybkami, barszczyk do popicia, deser z wczoraj i zapewne odwiedzę biedronkę by kupić sorbety o których wczoraj pisałyście:-D
 
Co do rozstepow ja mam bardzo duza sklonnosc i od poczatku ciazy smaruje sie oliwka z rossmana na zmiane z mustella. Niestety robie to nieregularnie ale juz sobie obiecalam ze sie za to wezme:)))
 
skorupka89 Maksymilian lub Tadeusz, Zosia lub Amelia jak na razie;-) możliwe że jeszcze się to zmieni;-)

co do farbowania włosów ja farbuję henną ale to już od dawna i myślę że zwykłymi farbami też można tylko właśnie żeby nie wdychać tych oparów blee
 
:) imiona wyyślacie super.. faktycznie ciężka sprawa wybrać spośród 1000 imion to jedno :) u mnie dla dziewcyznki jest Nadia.. dla chłopca nie wiem..M myśli ::)
 
Hejka

O widzę, że cudowne imiona wybrałyście, my nadal myślimy, bo co wpadamy na super pomysł to okazuje się że ciężko zdrobnić, np chcieliśmy imię Ksawery dla chłopca ale jak to zdrobnić? Ksawcio? No nie wiem... wydrukowałam listę ponad 700 imion i będziemy mysleć Dla dziewczynki chcieliśmy Oliwia, ale faktycznie gdzie się nie obejrzę tam biega jakaś mała Oliwka, więc może Amelka lub Maja... Pewnie ze 100 razy zmienimy zdanie, w sumie wybór imienia jest ważny, by potem dziecko nie miało do nas pretenesji, tak jak ja trochę mam... Nie wydaje Wam się że wasze imiona do Was nie pasują? Ja tak mam, tzn mam ładne imię bo Aleksandra, ale już Ola mi się nie podoba, nawet nie reaguję wśródznajomych jak ktoś mnie po imieniu woła, używam przezwiska od 7 lat i jakoś to moje imię nie bardzoooo

A na obiad dziś krokiety z kapustką i grzybkami, barszczyk do popicia, deser z wczoraj i zapewne odwiedzę biedronkę by kupić sorbety o których wczoraj pisałyście

Generalnie nikt ze swojego imienia chyba nie jest zadowolony :D Moje imię zawsze wydawało mi się takie długie, a najgorzej jak ktoś zdrobnił i mówił do mnie..Agniesia ... fuj!
I teraz też czasem cierpię bo mam długie nazwisko po ślubnym i długie imię i wkurza mnie jak się muszę pełnym imieniem i nazwiskiem podpisywać x razy ;/
Oliwka, Julka,Amelka, Maja,Wiktoria... takie były moje propozycje...a te imiona takie popularne teraz... :(
I jeszcze podoba mi się... Antosia :))
Ale meżowi nie ... :(

Co do rozstepow ja mam bardzo duza sklonnosc i od poczatku ciazy smaruje sie oliwka z rossmana na zmiane z mustella. Niestety robie to nieregularnie ale juz sobie obiecalam ze sie za to wezme:)))

Ja nie mam ani pół rozstępa, nawet po okresie dojrzewania nic... :)
Widać dobre geny :))
Aż sama się dziwiłam...
Teraz piersi mi tak urosły, ze jak stanęłam przed lustrem to moje oczy były jak 5zł :szok:
Obejrzałam się i nic mi jeszcze się nie porobiło, odpukać :)))
Muszę się wybrać po chociaż dwa większe biustonosze :tak:
Profilaktycznie się smaruję jednak i na piersiach, i na brzuchu i na boczkach i udach i pośladkach :))
a mąż się śmieje ze nawet jak będę cała w rozstępach i cellulicie to i tak będzie mnie kochał :D
 
Struss a mnie się OLA bardzo podoba:)) Ale nie ma pewnie takiego imienie, w sensie że to tylko zdrobnienie? Córę mogłabym mieć Olę, ale przy moim nazwisko aleksandra to już za wiele szczęścia z ilością literek:)

Brownagula hehe tak se to matka natura wymysliła, że teraz nie masz okresu, ale po porodzie będzie masakra. Ja krwawiłam 10 tyg po synku:/ to jakis koszmar był, czekałam na odparzenia po podpaskach dosłownie:/ zaczełam się obawiać czy mi to kiedyś przejdzie:D

Co do imion to podoba mi się też Jagódka, ale Jagoda już nie:D

Ja jestem zadowolona ze swojego imienia, ale co z tego??:))) mam na imię Ewelina a wszyscy mówią na mnie Ewa, a to przecież inne imię... zressztą Ewa mi nie leży jakoś....

I apropo domków mieszkan, my z mezem bierzemy pod uwagę kupno 400 metrówej działęczki rekreacyjnej z domkiem. Mozne sezonowo mieszkać, obcować z naturą:) dla nas to by było super:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewwe moja koleżanka ma na imię Ola, nie Aleksandra :-) Myslałam, że nie ma takiego imienia, tylko samo zdrobnienie, ale pokazła mi dowód i faktycznie OLA :-)
 
Do góry