reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hello:)

My mieszkanko odebralismy w 2011 roku, alez to było cudne tak urządzać, wymyślać, dopieszczać:)) no ale teraz zrobilabym bardziej funkcjonalniej niz tylko ładnie:)) na pewno zmniejszyłabym łazienkę i przedpokój, żeby mieć większe choć odrobinę pokoiki;) no ale jak chcialam tak mam. Na rzutach wszystko się takie maleńkie wydawało, nawet jak mierzyismy i takie tam..balam się że mi pralka nie wejdzie do lazienki, a nie dosc ze weszla, to mam jeszcze szafę w zabudowie w tej lazience, tyle tam się okazało miejsca:)

Ja już mysle jak przekształcić naszą sypialnie zeby "wcisnąć" tam kołyskę:/ pokoj jest mega nie ustawny i nasze łóżko moze byc w zasadzie tylko na jednej scianie, na upartego na drugiej tez, ale strasznie mi to szyki psuję. Coś wydumam do tego maja:))

kurcze co do zmiany forum, to albo jestem mega niespostrzegawcza, albo moje się po prostu nie zmieniło:)

Ivona!! Babka cytrynowa rewelacja:))))) w zwiazku ze nie udalu mi się kupic ciasta drozdzowego, zrpbilam babkę:) i przepis już został wpisany do kajeciku kucharskiego z rzeczami któe wracają do mnie na stół:D

Miłego dnia:)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)

Długo się nie udzielałam, bo mam tak dużo pracy, że nie wyrabiam jeszcze tu odpisywać, ale staram się Was na bieżąco czytać :tak:

Dziewczyny, próbuję się umówić do fryzjera - wg USG jestem juz w 14 tygodniu, czytałam, że w tym czasie łożysko jest już wykształcone i można spokojnie włosy farbować. Ale jestem załamana, bo co dzwonię do fryzjera i pytam się czy mają farby bez amoniaku, to każdy fryzjer mądrzy się i mówi, że te farby z amoniakiem nie szkodzą i miliony kobiet farbują włosy i nic się nie dzieje. Ja się nie umiem z nimi dogadać! Kurka, w końcu ja płace za to farbowanie i jak nie chcę farby z amoniakiem, to chyba wypada uszanować moją decyzję??? Tym bardziej, że lekarz powiedział mi, że mogę farbować, ale farbą bez amoniaku. A tym fryzjerom nie można tego wytłumaczyć… Jestem umówiona do 2 salonów już (będę musiała jedna wizytę odwołać), ale i w jednym i w drugim wciskają mi swoje teorie. Co robić? Jak Wy farbujecie sobie włosy? Myślicie, że mogę iść i to olać, czy lepiej znaleźć takiego który nie będzie się mądrzył i pofarbuje mi bez amoniaku - tylko pytanie jak to sprawdzić - nałoży farbę i tyle - skąd będę wiedzieć czy jest tam amoniak czy nie… Jestem załamana, bo mam już chyba 10cm SIWE odrosty… Co robić???
 
Cześć Dziewczyny :-)

Długo się nie udzielałam, bo mam tak dużo pracy, że nie wyrabiam jeszcze tu odpisywać, ale staram się Was na bieżąco czytać :tak:

Dziewczyny, próbuję się umówić do fryzjera - wg USG jestem juz w 14 tygodniu, czytałam, że w tym czasie łożysko jest już wykształcone i można spokojnie włosy farbować. Ale jestem załamana, bo co dzwonię do fryzjera i pytam się czy mają farby bez amoniaku, to każdy fryzjer mądrzy się i mówi, że te farby z amoniakiem nie szkodzą i miliony kobiet farbują włosy i nic się nie dzieje. Ja się nie umiem z nimi dogadać! Kurka, w końcu ja płace za to farbowanie i jak nie chcę farby z amoniakiem, to chyba wypada uszanować moją decyzję??? Tym bardziej, że lekarz powiedział mi, że mogę farbować, ale farbą bez amoniaku. A tym fryzjerom nie można tego wytłumaczyć… Jestem umówiona do 2 salonów już (będę musiała jedna wizytę odwołać), ale i w jednym i w drugim wciskają mi swoje teorie. Co robić? Jak Wy farbujecie sobie włosy? Myślicie, że mogę iść i to olać, czy lepiej znaleźć takiego który nie będzie się mądrzył i pofarbuje mi bez amoniaku - tylko pytanie jak to sprawdzić - nałoży farbę i tyle - skąd będę wiedzieć czy jest tam amoniak czy nie… Jestem załamana, bo mam już chyba 10cm SIWE odrosty… Co robić???

A nie możesz sama kupić farbę i wziąć do nich żeby Ci konkretnie tą wyfarbowali?

mallaika- witaj kochana :-) A jednak zawitałaś do majówek :* milutko :-)

Makao- Łucja strasznie mi sie podoba! Również bierzemy to imie pod uwagę. Ale narazie trzymamy sie Laury.
 
Witam

super macie te mieszkanka
my tez w kwietniu kupiliśmy mieszkanie wcześniej zdecydowaliśmy się na mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie do odbioru miały być mieszkania w lipcu tylko ze wydawalo nam się bardzo male 52m2 ale w tym dwie sypialnie po 10m2 salon z kuchnia i lazienka no i ten ogrodek później nam się trafila okazja i mamy metrażowo tak samo ale dwa pokoje tylko ze na 3 piętrze jednym z rzeczy które przemawialy za tym mieszkaniem to to ze było wyremontowane i mniejszy kredyt trzeba było wziasc o 100000zl wiec wiadomo i raty mniejsze za kredyt
może kiedyś będzie nam dane kupic jakiś domek w sumie to zawsze mamy już to mieszkanie można je zawsze sprzedać

dzwoniłam dzisiaj do mamy mam ochote na placki ziemniaczane ale nie chce mi się robic no i zadzwoniłam czy może nie chciałoby się jej zrobić a ona nie bo ma dzisiaj lazanki :-( no nic musze obejść się smakiem

bylam tez dzisiaj oddac mocz popołudniu maja być wyniki no i w piątek wizyta u lekarza

u mnie już coraz mniej dolegliwości tzn jak na dzisiaj czuje się dobrze oby już tak zostało

tylko ze bardzo nerwowa jestem i najbardziej na tym cierpi Majka szkoda mi jej zla jestem na siebie bo od kilku dni to tylko krzycze na nia

my mamy Gabriel dla dziewczynki nie mamy imienia pewnie jak już będę znala plec to będziemy się bardziej zastanawiać no i będziemy pewnie brac pod uwagę decyzje Maji
 
Cześć Dziewczyny :-)

Długo się nie udzielałam, bo mam tak dużo pracy, że nie wyrabiam jeszcze tu odpisywać, ale staram się Was na bieżąco czytać :tak:

Dziewczyny, próbuję się umówić do fryzjera - wg USG jestem juz w 14 tygodniu, czytałam, że w tym czasie łożysko jest już wykształcone i można spokojnie włosy farbować. Ale jestem załamana, bo co dzwonię do fryzjera i pytam się czy mają farby bez amoniaku, to każdy fryzjer mądrzy się i mówi, że te farby z amoniakiem nie szkodzą i miliony kobiet farbują włosy i nic się nie dzieje. Ja się nie umiem z nimi dogadać! Kurka, w końcu ja płace za to farbowanie i jak nie chcę farby z amoniakiem, to chyba wypada uszanować moją decyzję??? Tym bardziej, że lekarz powiedział mi, że mogę farbować, ale farbą bez amoniaku. A tym fryzjerom nie można tego wytłumaczyć… Jestem umówiona do 2 salonów już (będę musiała jedna wizytę odwołać), ale i w jednym i w drugim wciskają mi swoje teorie. Co robić? Jak Wy farbujecie sobie włosy? Myślicie, że mogę iść i to olać, czy lepiej znaleźć takiego który nie będzie się mądrzył i pofarbuje mi bez amoniaku - tylko pytanie jak to sprawdzić - nałoży farbę i tyle - skąd będę wiedzieć czy jest tam amoniak czy nie… Jestem załamana, bo mam już chyba 10cm SIWE odrosty… Co robić???

Ja wczoraj bylam na wizycie-jestem w 11 tygodniu.Moja gin Powiedziala,ze nie widzi przeciwskazan do farbowania wlosow.Dwa warunki to ma byc dobry salon i przestronny zebys nie musiala wdychac oparow farb innych klientek.
 
Saga wydaje mi się, że po prostu miałaś zbyt niską dawkę Euthyroxu, bo powinno spaść... zobaczysz co będzie jak zwiększysz, na pewno ruszy się w dół :) U mnie dzisiaj lepsze samopoczucie, oby tak zostało!! :) :) Tak czytam, że kupujecie już ubranka dla Maleństw... ja się jeszcze nie zdecydowałam, ale pewnie za jakiś czas wpadnę w wir zakupów :)
 
reklama
hejka dziewczynki

Ale naprodukowałyście... ;)

Mieszknaka cudowne - moje marzenie ale chyba dla nas w nastepnym życiu haha:-)

Ja wczoraj byłam na wizycie na szczęście wszystko w porządku uff odetchnęłam z ulga :)

A poza tym leje wieje- ale jakoś zupełnie mi to nie przeszkadza i tak musze z Amelką w domu zostać:)
 
Do góry