reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ewelinka to wiesz, jakie to okropne:( a co do łóżeczka, chciałam odkupić od straciatelli, bo wspominała, że ma białe do sprzedania, ale wciąż jej nie ma. więc szukam. myślę coraz częściej o tym łóżeczku rosnącym razem z dzieckiem Pani Gadżet - Prezentacja łóżka dla dzieci KOMPACT firmy ATB Meble - YouTube

z drugiej strony to 1500 zł, a znając życie znudzi mi się i pewnie będę chciała inne łóżeczko dla kilkulatka.

Makao- łóżeczko super. Ale ja jestem przekonana do takich tradycyjnych :tak:Później zmieniasz na takie parterowe jak ja teraz. I na pewno koszty mniejsze.
 
reklama
mallaika witaj
Makao ekstra to łóżeczko ja na razie oglądałam takie normalne tradycyjne a do tego chce dokupić komode są czasami fajne komplety:-)
aesthete super mieszkanko my niedawno kupiliśmy mieszkanie w bloku jak na razie mieszka się superowo ale nie powiem że na starsze lata nie przeniesiemy sie gdzieś do domku ;-)

ja mam ostatnio takie jakies dziwne shizy strasznie się boję dawno nie oglądałam horroru czy czegoś strasznego a jak jest ciemno zwłaszcza jak mój M wyjdzie do pracy nie potrafie zasnąć :zawstydzona/y: wyobrażam sobie jakieś straszne zjawy jak dziecko ehh zawsze bardzo się bałam np po horrorach ale teraz to jest jakaś masakra leżę w łóżku cała napięta spocona bo się boję stara a głupia ale tego nie da się przezwyciężyć:frown:

wczoraj wymyślaliśmy imiona :-)wy już coś macie?:-)
 
dzień dobry mamuśki :) dziś wizyta :-) właśnie sobie wcinam bułeczkę z dżemem pigwowym :-D

aesthete i martuska mieszkanie i dom są kapitalne :-)

my z moim K stwierdzilismy, że na dom się nie nadajemy - chyba zbyt leniwi jesteśmy :-p aktualnie czekamy na przekształcenie ziemi rolnej na budowlaną (już 4 rok :crazy:) i sprzedajemy działkę..

nie wiem która z dziewczyny pokazała dresy haremki z allegro ale jak je tylko zobaczyłam to ja kupiłam :-) są ekstra :-)

brownagula i Makao - ja z moja teściową żyje neutralnie ale ona jest jak zawodowy szpieg, wszystko chce wiedzieć, bądź wszystko wie najlepiej ..
 
mallaika witaj
Makao ekstra to łóżeczko ja na razie oglądałam takie normalne tradycyjne a do tego chce dokupić komode są czasami fajne komplety:-)
aesthete super mieszkanko my niedawno kupiliśmy mieszkanie w bloku jak na razie mieszka się superowo ale nie powiem że na starsze lata nie przeniesiemy sie gdzieś do domku ;-)

ja mam ostatnio takie jakies dziwne shizy strasznie się boję dawno nie oglądałam horroru czy czegoś strasznego a jak jest ciemno zwłaszcza jak mój M wyjdzie do pracy nie potrafie zasnąć :zawstydzona/y: wyobrażam sobie jakieś straszne zjawy jak dziecko ehh zawsze bardzo się bałam np po horrorach ale teraz to jest jakaś masakra leżę w łóżku cała napięta spocona bo się boję stara a głupia ale tego nie da się przezwyciężyć:frown:

wczoraj wymyślaliśmy imiona :-)wy już coś macie?:-)

my mamy:) dla chłopca niezmiennie -Lutek (Lucjan) dziewczynka miała być Hanią po babci. Ale tyle się tych Hań narobiło.. Więc jeśli będzie córka to Łucja.
 
My planujemy łóżeczko turystyczne :)
Raz dwa się składa, i nie ma obaw że dziecko zacznie się interesować szczebelkami lub coś :)
Imiona to mamy wybrane :)
Dla chłopaka Kuba(już zarezerwowane odkąd się poznaliśmy :D) a dla dziewczynki Oliwia :)
Chociaż teraz to bardzo popularne imiona, pełno teraz Oliwek, Julek,Amelek :szok: ale mi się takie imiona podobają!
Pamiętam jak miałam lalkę-niemowalaka za młodu, i sobie ubźdźiłam że to ona -Oliwia i ze moja córka tak będzie mieć :))
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja. M. z Ludwikiem na porannym siku a ja jeszcze leze w lozeczku:) Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty u lekarza. Chyba tez sie skusze na te dresy. Mowicie ze dobre gatunkowo sa? Ja mam dzisiaj na obiad flaki od mamusi:)))) Pewnie za nim wykonczymy ten dom to rok minie albo i wiecej bo troche nam sie fundusze sypia. Mam gospodarstwo po dziadkach i ono jest sporo warte bo przy drodze krajowej, dom murowany, nowa elewacja, nowy dach i jak na poczatku bylo bardzo duze zainteresowanie tak teraz bardzo male. A nam ta kasa na eykonczenie jest potrzebna...
U nas bedzie Stas lub Alinka:)
 
a u mnie na obiad nie wiem co...:-(
Nie mam siły gotować, dziś pięć razy już wymiotowałam :-(
Od czasu jak wymiotowałam zupą kalafiorową(bo trafił mi się por) mam uraz do zup ;/ :(
Jedynie rosołek mi przechodzi gładko...

Myślałam o rybce, bo mam w lodówce kapustkę kiszoną zapakowaną to bym zrobiła suróweczkę z niej...i z ziemniaczkami...
 
reklama
Witam sie i ja. M. z Ludwikiem na porannym siku a ja jeszcze leze w lozeczku:) Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty u lekarza. Chyba tez sie skusze na te dresy. Mowicie ze dobre gatunkowo sa? Ja mam dzisiaj na obiad flaki od mamusi:)))) Pewnie za nim wykonczymy ten dom to rok minie albo i wiecej bo troche nam sie fundusze sypia. Mam gospodarstwo po dziadkach i ono jest sporo warte bo przy drodze krajowej, dom murowany, nowa elewacja, nowy dach i jak na poczatku bylo bardzo duze zainteresowanie tak teraz bardzo male. A nam ta kasa na eykonczenie jest potrzebna...
U nas bedzie Stas lub Alinka:)
Alinka:))))))))) ale pięknie:D
 
Do góry