reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

aesthete ok wezmę jak będzie spotkanie w Katowicach :)
Ja w ogóle tych typowo rossmanowskich rzeczy nie mogę :(
nawet raz kupiłam kremowy żel do kąpieli dla dzieci i tak mnie skóra swędziała po nim że ...:baffled:
Gratulacje, fajne mieszkanko fajne ...:) nie dziwię się że jesteś napalona :D
My mieliśmy kupić mieszkanko,w okolicach grudnia też na nowo otwartym osiedlu, ale że ja nie pracuję to ciężko;/
Jak małż dostanie umowę na stałe, to dostaniemy ale jedynie starczy na mieszkanko z rynku wtórnego, ale zawsze lepiej niż mieszkanie w wynajmowanym mieszkaniu czy o zgrozo... u teściów, lub mojej mamy :baffled: aż mnie zatelepało na sama myśl...
Bo moja teściowa to taka baba, że na samą myśl że mam tam na święta jechać już mam ciśnienie 200/500...
I miała ostatnio super ubaw z tego że mam całodniowe mdłości, i wymioty i bóle głowy i chciała na siłę wcisnąć mi herbatkę i sernik("i tak rzygasz i tak więc jaka to różnica") po prostu nie trawie tej baby !:crazy:
a jej pytanie w 7tc "czy już widać jaka płeć bo ona by WNUSIA chciała bo wnusię już ma" rozwaliło mnie na łopatki...


Zabobony... haha głupota... "jesz słone to będzie syn","jesz słodkie córka" ,"nie patrz na księżyc","nie patrz na kalectwo","uważaj na sznurki na pranie"," nie patrz przez vizjer"... itp...
heh najlepiej schowaj się pod kołdrą i nie wychodz, wszak to tylko 9 miesięcy...:D
 
reklama
och..ja marzę o domku..ale mogę sobie pomarzyć bo nas nie stać..nie dość, że musiałam wykupić mieszkanie i spłacam je teraz to pracy nie mam obecnie:( ponadto podziwiam ludzi, którzy mają odłożone po setki tysięcy..ja mam tychże tysięcy 6 i jak dojdę kiedyś do 10 to się ze szczęścia upiję:/
 
brownagula mi ciśnienie skoczyło po przeczytaniu jakaż cudowna jest Twoja teściowa hihihi. masakra. moja teściowa (już ex) tak z perspektywy była całkiem w porządku. za to teść... nienawidzi mnie.

dobrze, że to ex-teściowie.

aesthete, martuśka.. jak ja kocham rzuty mieszkań i domków oglądać. tyle urządzania:))) ja swoje obecne kupiłam w marcu tego roku więc też się trochę naurządzałam. dziś zrobiłabym wszystko inaczej oczywiście:p

tak rozmawiałam wczoraj wieczorkiem z M. i chyba takie mieszkanko na parterze z ogródkiem byłoby dla nas też najlepsze. choć siedlisko chodzi za mną i chodzi:pP
 
Ostatnia edycja:
Witam Was :-)

Też nam się marzy budowa domu, ale póki co musimy jeszcze z tym niestety poczekać ;/

Co ja dziś miałam za sny ;/ masakra jakaś. Śniło mi się, że w jakimś szpitalu niemieckim byłam w czasach wojny, wszyscy w mundurach chodzili, a na nas eksperymenty mieli jakieś robić. Nie, nie ...:szok:

Miłego dnia Wam życzę :p u mnie chyba słonko w końcu się pokazuje :)
 
Oj Makao szkoda gadać ...Na temat mojej teściowej to temat rzeka a ja nie mam ochoty aby się denerwować...
a nie mam ochoty przez to babsko wyladować na patologii ciąży(wszak to pewnie też by było zaj...m powodem go głupich żartów bo to przecież boki zrywać )....:crazy:

A jak tam wasze samopoczucie dzisiaj???
ja się przebudziłam o 4.44 i już dwa razy zaliczyłam wymioty :(
Okropność! a już się cieszyłam bo dwa dni miałam takie w miarę "znośne" :(
Głowa mnie troszkę boli mój okład żelowy w pogotowiu non stop w zamrażalniku :cool:
wolę z tym leżeć niż się faszerować tabletkami ... o dziwo po apapie ostatnio nie wymiotowałam...
Najgorsze jest to że mdli mnie nawet na widok szklanki wody... a jak wypiłam też zwymiotowałam... :(
Oby się to nie skończyło na izbie przyjęć odwodnieniem, czopkami i zastrzykami ... ;(
a pogoda dziś u mnie paskudna...
 
Witam majóweczki :*

U nas dzień leci za dniem. Czasu mało a obowiązków dużo dlatego mniej tutaj zaglądam.

Widzę temat teściów znów się rozkręca:eek:

Brzuszek już wystaję i miło jak M już możę "dzidzi" dotknąć :-) heh

Do wizyty jeszcze tydzień a ja tak strasznie doczekać się nie mogę. W czwartek badania.

Zmienili wygląd forum i jakoś nie mogę się przyzywyczaić :szok:

Co dzisiaj na obiadek?? :*
 
ja dziś w nocy prawie wcale nie spałam. takie koszmary mnie męczą, że szok. M. musiał ze mną do łazienki pójść bo coś sobie uroiłam i bałam się przejść korytarzem. w ogóle mam potworne problemy ze spaniem. nie ma pozycji w której jest mi wygodnie.

i wiecie co.. jak robię, że tak powiem "dwójkę" to mam krew na papierze toaletowym:/ ciążowe hemoroidy, ja pierdziu. w życiu bym nie pomyślała, że mnie to spotka. jem pełnoziarniste produkty, jestem szczupła. ech://

ewelinka ja też nie mogę się przyzwyczaić do nowego forum. dziś na obiadek u nas chyba pierogi, bo są w zamrażalniku:pPP

a jeśli jednak mi się zechce gotować to może kurczak duszony z bananami.
 
Ostatnia edycja:
i wiecie co.. jak robię, że tak powiem "dwójkę" to mam krew na papierze toaletowym:/ ciążowe hemoroidy, ja pierdziu. w życiu bym nie pomyślała, że mnie to spotka. jem pełnoziarniste produkty, jestem szczupła. ech://

.

Wiele kobiet w ciązy ma hemoroidy nie zważając na dietę czy figurę. Ja w poprzedniej ciąży tez miałam. Teraz przez zaparcia znów się pojawiły :wściekła/y:masakra. Też jestem szczupła.


Dzisiaj mają przywieść łózko dla Mateusza. Więc dla dzidzi już łóżeczko jest :) Gotowe do użytku :p Ale pewnie je jeszcze złożymy i wyniesiemy żeby nie zawadzało. Albo wstawimy do drugiego pokoju i będę w nim składać rzeczy dla malucha puki komody nie kupimy.

Straciatella :no: nie wiem co mam myśleć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiele kobiet w ciązy ma hemoroidy nie zważając na dietę czy figurę. Ja w poprzedniej ciąży tez miałam. Teraz przez zaparcia znów się pojawiły :wściekła/y:masakra. Też jestem szczupła.


Dzisiaj mają przywieść łózko dla Mateusza. Więc dla dzidzi już łóżeczko jest :) Gotowe do użytku :p Ale pewnie je jeszcze złożymy i wyniesiemy żeby nie zawadzało. Albo wstawimy do drugiego pokoju i będę w nim składać rzeczy dla malucha puki komody nie kupimy.


ewelinka to wiesz, jakie to okropne:( a co do łóżeczka, chciałam odkupić od straciatelli, bo wspominała, że ma białe do sprzedania, ale wciąż jej nie ma. więc szukam. myślę coraz częściej o tym łóżeczku rosnącym razem z dzieckiem Pani Gadżet - Prezentacja łóżka dla dzieci KOMPACT firmy ATB Meble - YouTube

z drugiej strony to 1500 zł, a znając życie znudzi mi się i pewnie będę chciała inne łóżeczko dla kilkulatka.
 
Do góry