reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Kotka - mowilas, ze masz dwa krwiaki. Jak masz je położone i jak duże jeśli mogę spytać ? Mój poprzedni był "lepiej" ułożony bo tuż nad ujściem szyjki, a teraz trochę bliżej ściany macicy :/

ja mam jeden jakoś blisko ujścia a drugi przy kosmówce. wymiarów nie pamiętam-musiałabym sprawdzić na wypisie.

mam to usg ważne 22 listopada.u super specjalisty. ale zabulę jak cholera:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny,
Wpadam dopiro dzisiaj bo caly weekend jakas zaspano-zabiegana bylam i nie dalam rady. W tygodniu pracuje a weekend nadrabiam zaleglosci sprawunkowe... i spanie tez nadrabiam :-)

W piatek bylam na USG i prenatalnym wiec postaram sie opisac w odpowiednim watku wkrotce. Ale wyszlam bardzo zadowolona i mezulka tez ze soba zabralam, a dzidzia to taka uradowana ze ja przyslismy poogladac ze nie przestawala machac do nas raczkami i nozkami. Mazus zadowolony w nagrade mnie na rybke z frytkami i surowka zabral, wiec weekend do udanych mozna zaliczyc.


W zeszlej nocy po pojsciu na siusiu zauwazylam jakiec plamienie i nie wiedzialm co to?? troche sie przestaszylam ale czytalam ze jak nie ma innych objawow to nie ma powodu do zmartwien. To nie bylo krwiste tylko raczej lekko brazowe i od tamtej pory sie juz sie to nie powtorzylo wiec moze rzeczywiscie to nic takiego?? Bo ja staram sie nie panikowac na zapas. :no:

Jeszcze postaramsie poczytac zeby nadrobic troche forum to moze wiecej napisze.

A tak tez potwierdzam ze cukierki mietowe a raczej takie tictaki mi pomagaly na mdlosci, wiec polecam. czasem tez woda z duza iloscia lodu przynosila ulge na chwile.

A chodzi za mna te pomelo ale ni udalo mi sie nigdzie kupic jak na razie, wiec szukam dalej,kupilam za to grejfruta ktory byl mega slodki wiec zadowolona bylam.

Salatki z tunczyka na razie nie robie,chyba sie skusze na jakas salatke z watku kulinarnego albo placki ziemiaczane jeszcze sama nie wiem. Oj chyba maz nie bedzie zadowolony z takiego obiadu:-p

Fajne te wasze nowe mieszkanka, my na razie tylko dzialke mamy pod przyszla budowe ale fajnie by bylo juz sie urzadzac

No to na tyle jak cos jeszcze przyjdzie mi do glowy to dopisze...


A i jeszcze mi sie potwierdzil termin na 13-go maja. kto dopisuje do listy bo mnie tam nie ma:confused2:
 
Ostatnia edycja:
DO CIEZAROWEK TARCZYCOWYCH, poniewaz malo kto zaglada na watek a ja mam problem,
mialam tsh 4, 02 teraz mam 4,07 po tabletkach eutyrox 25 mam zwiekszyc dawke do 37,5. boje sie ze nie spada tylko rosnie tsh miala tak ktoras????


no niestety nie pomoge... :(
moje tsh w ciąży było ponad 1 wtedy brałam eutyrox 25 ale mimo dobrego wyniku endokrynolog zwiekszyl do 37,5.
a teraz to chyba tsh mam 0,75... wiec moje odpukać jest ok.
 
Aesthete super:)))) Nasze dzieciaczki będą się wychowywać w nowych domkach:) Oj ja juz sie nie moge doczekac odbioru, urządzania a pozniej przeprowadzki:) A czas do kwietnia 2015 szybciutko zleci:) U nas w salonie wszystkie okna to są drzwi balkonowe na ogród:)Zobacz załącznik 592004Zobacz załącznik 592005

U nas to wyglada tak. Dochodzi jeszcze trzecia kondygnacja i taras. Ogródka jest ok 200 m
o kurczę, niezły ten dom :D u nas ceny domów od dewelopera to od 600tys w górę :no: na rynku wtórnym kupisz wolnostojący już powiedzmy za 350tys. Ale my doszliśmy do wniosku, że jesteśby zbyt leniwi na dom :p nie chciałoby mi się odśnieżać podjazdu, czy też naprawy (np. dachu po wichurach czy gradobiciu) są kosztowne. no jakoś doszliśmy do wniosku że mieszkanie z ogrodem zaspokoi nasze potrzeby :D
ale wy układ macie też rewelacyjny :)
ja byłam na budowie domu sagi to też piękny i mega funkcjonalny będzie :D i działka ogromna :)

Aesthete super mieszkanko :tak: gratki ;-)

Mallaika witaj :-)


wieczór kryzysowy :baffled: czas na kąpiel i do łóżka ... rano mam potworne problemy ze wstaniem :hmm: chciałoby się powiedzieć byle do weekendu, ale niestety cały weekend mam pracujący :baffled: jedyna motywacja - dodatkowa kasa ;-) zbieram na nową sypialnię i pokój Mrówka ;-) więc zaciskam zęby i tyle ;-) póki płacą nam za tą robotę weekendową, bo po nowym roku czekają nas zmiany :confused2:

spokojnej nocy i przyjemnych przyjemności ;-)
no dodatkowa kasa zawsze się przyda :D ja to bym w salonie najchętniej zmieniła meble na takie minimalistyczne, ale nie wiem gdzie bym potem wszystko pomieściła :p

Aesthete, mieszkanko wygląda na super, jest bardzo funkcjonalne i mega ustawne, do tego jeszcze te okna wiekie, taras ogród.... hm.... jakby to powiedzieć - to jest to o czym ja marzę:) co prawda brakuje mi pomieszczenia gospodarczego na różne dziwne rzeczy, ale who cares:)) jest super, i trzymam kciuki aby się powiodło:))

Co do stylu duzo się nie zmienil, ale wtedy nosilam spodnice do kolana, dobrze się tak czulam, a teraz niestety czuję się w nich jak stara babka i nie da rady abym je miala nosic:) zdecydowanie lepiej czuje się w krótszych kieckach:) bluzki tez jakieś takie już "przeterminowane". Zreszta mam nieodpartą chęć wyglądania dobrze w tej ciąży skoro to już moja ostatnia;( :(((((((
no jeszcze są wolne mieszkania to kupuj na tym osiedlu ;) są też z większymi ogrodami :p
a co do stylu to ja z kolei daaawno temu same obcisłe rzeczy lubiłam nosić, a teraz właśnie bluzki oversize i takie nietoperze, więc w bluzkach sprzed ciąży dalej mogę chodzić :D
 
My mieliśmy do wyboru. Kupić od dewelopera i nie martwic sie o podjazd, odsniezanie ( bo bedzie wspolnota) i budowe lub kupować działke i budować . I tu wyszło nasze lenistwo ze wolimy pojsc na gotowe. No my tez nie kupilismy w jakiejs rewelacyjnej cenie bo wychodzi ponad 4 tys za metr ale mam nadzieje ze to już bedzie takie nasze gniazdko na baardzo:)

Aesthete szkoda ze nie mieszkamy blizej siebie byśmy sie na spacery z psem umawiały:)

Ja nie lubię obcisłych bluzek wiec tez mam wszystkie tuniki lub nietoperze to teraz nie kupuje nowych:)
 
martuska, no u nas cena za metr uzależniona od miasta. Bo w Katowicach to niektórzy deweloperzy sprzedają po 5600 za metr :eek:
nasze mieszkanie to akurat niecałe 4tys za metr, w sumie za całość byśmy płacili 266 tys z małym hakiem.
W Zabrzu np jest właśnie budowane osiedle domków jednorodzinnych: parter jakieś 112 metrów, do tego garaż i zaplecze gospodarcze jakieś 25 metrów i za to płacisz 650tys :eek: no jak dla mnie cena z kosmosu szczególnie że nie chcę brać nowego kredytu, a na taką kwotę to już bym musiała :/
no a do Warszawy aż tak daleko nie jest :D wsiadam w auto i w 3 godz jestem :p to kiedyś wygonisz męża to z malcem na weekend wpadnę :p
 
Jego to jakby w ciągu dnia nie było:) Świata poza komputerem nie widzi:p No ale taka jego praca. Nawet w weekendy:) Czuj się zaproszona:))) No ceny mieszkań są masakryczne. My teraz kawalerkę sprzedawaliśmy to wyszło 9,5 tys za metr. Jakiś kosmos. Na wsi u moich rodziców mozna za to kupic działkę i dom w stanie surowym postawić...
 
o matko, 9,5 tys za metr??? ja pierdziu :D my chcemy teraz sprzedać jedno mieszkanie to wyjdzie jakieś 4100 za metr :p ale jest zrobiony generalny remont od podstaw :)
 
reklama
No krolowa swojej wiejskiej posiadlosci mozna zostac:) a ta kawalerka to taka cena bo przy samym metrze a standard miala bardzo sredni...

Dzisiaj zrobilam Ludwikowe zakupy na allegro:) nowe legowisko i 5 sznurow na zapas bo on tak gryzie ze po tygodniu zamieniaja sie w nitkowe spaghetti, ktore trzeba wyrzucic:)
 
Do góry