reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam
Ostatnio nie mam weny mam mega problemy z bankiem nie chce tutaj piać i przez to strasznie przeżywam i mam mega stres :( Dzisiaj prawie cały dzień głowa mnie bolala i mniejszy apetyt :(

Aśku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, sto lat :)

Martynia ja miałam coś podobnego w prawej nodze z przodu okropne uczucie. Co do mdłości mnie coś dzisiaj zaczęło się na wieczór, ale nie wiem czy to stres czy ciążowe.

Makao,annad dzięki już trochę się dowiedziałam, ale jak coś to się odezwe ;)

pat&mom ja cos podobnego miałam jaki czas temu, ale biorę magnez nie wiem czy to pomaga czy samo się wyciszyło ale póki co oki...

applecrumble ja na tokso robiłam rok temu, ale miałam przeciwciała natomiast na cytomegalie nie mam robiłam i rok temu i teraz nie dawno...

Mało coś ostatnio pisze, ale i tak taka mała osóbka jak ja nie jest zauważana ;)
 
reklama
dziewczyny zapomniałam Wam napisać, że ja w sobotę i niedzielę nie mogłam wytrzymać, bo tak mnie bolała głowa. Może to niskie ciśnienie? No męczyłam się strasznie. A obiadu w końcu nie zrobiłam bo tak mnie zaczęło mulić, że masakra i spać mi się bardzo chciało, no i musiałam się położyć. Także obiad będzie jutro :) a możecie mi powiedzieć czy te badania prenatalne są konieczne i co one dają?
 
Wichurka zauważyłam włąsnie na wątku o szpitalach że jesteś z Pruszkowa:) Ja też. W jakiej części mieszkasz? Możemy się kiedyś spotkać na kawę, herbatę czy soczek:) Nie bralas szpitala pruszkowskiego pod uwagę? Ja mam nadzieję że choćby nie wiem co, to że zdaze do kazdego innyego byle nie musiec tam:)

Tak mieszkam tu ponad rok. Dokładnie to pogranicze Pruszków Piastow. Niedaleko Tesco. Co do spotkania na kawę jestem jak najbardziej za jak tylko ten remont skończymy. Na początku myślałam o szpitalu Pryszkowskim ale po wysłuchaniu opinii paru koleżanek i przeczyczaniu opinii w necie zwątpiłem. Właściwie zależało mi na dobrym lekarzu pracującym w szpitalu. Dlatego zdecydowałam sie na dr Ruszkowskiego i szpital Inflancka.
 
O no widzisz:) to będziemy miały do siebie blisko bo ja tez pogranicze pruszkowa i piastowa:) na pewno zdążymy się umowic:)) Na samą myśl bardzo się cieszę:)))

Ja mialam przygodę w szpitalu w pruszkowie, i prawie umarłam. więc moja noga nigdy tam nie postanie.

Oglądam wlasnie porodówkę na TLC:) kurcze ale się wzruszam:)
 
O no widzisz:) to będziemy miały do siebie blisko bo ja tez pogranicze pruszkowa i piastowa:) na pewno zdążymy się umowic:)) Na samą myśl bardzo się cieszę:)))

Ja mialam przygodę w szpitalu w pruszkowie, i prawie umarłam. więc moja noga nigdy tam nie postanie.

Oglądam wlasnie porodówkę na TLC:) kurcze ale się wzruszam:)

O widzisz to super, może nawet jesteśmy sąsiadkami i nie wiemy...
Tez słyszałam negatywne opinie o Pruszkowskim szpitalu na szczęście nie z autopsji. Nawet na początku chciałam chodzić do tutejszego ordynatora, ale poczytalam w necie i nie skorzystałam... A do szpitala Inflancka mamy teraz dzieki nowej trasie i blisko i szybko.
Tak wiec czekam na jakieś info dot spotkania. Miłej nocki.
 
Przepraszam, że się nie odzywałam do Was, ale weekend miałam koszmarny. Ból głowy nie do wytrzymania. Ja niestety reaguję na zmiany pogodowe. W sobotę zmieniał się front, a dzisiaj doszedł do głosu Orkan.
Do kompletu miałam mega skurcze łydek. Złapało mnie w nocy, w dwie na raz. Skurcz ustał, ale ból pozostał do dzisiaj.

Byłam dzisiaj na badaniach. Posypała mi się morfologia. Mam niedobór wit D i żelaza i tragiczne wyniki moczu. Nawet dzwonili dzisiaj do mnie w tej sprawie z Lux Medu. Jutro muszę podjechać na wizytę.
Normalnie, jak nie urok, to przemarsz wojsk.
No i zaczynam się stresować badaniami prenatalnymi. A tu jeszcze tyle czasu.

Przepraszam, że ja tak tylko o sobie, ale nie nadrobię Was, bo od weekendu naskrobałyście prawie 40 stron :szok::szok::szok:
 
Kurcze szkoda mi was. Mnie czasem tylko pobolewa ale masaz skroni pomaga.
Ja jak biore magnez to mnie nic mnie nie boli a jak zapomne to mnie pobolewa znaczy tak czuc jak sie rozciaga. Ale magnez biore i ginka tez mowila ze dobrze.
Za to mnie tez teraz tak czesciej mdli ale to chyba bardziej od tego ze mam katar ale sama juz nie wiem. A tak to jest ok. I mam jeszcze pytanie 2 trymestr zaczyna sie od kiedy? Bo ja mam 13 tydzien skonczony to jest juz drugi czy nie??
 
reklama
Kurcze szkoda mi was. Mnie czasem tylko pobolewa ale masaz skroni pomaga.
Ja jak biore magnez to mnie nic mnie nie boli a jak zapomne to mnie pobolewa znaczy tak czuc jak sie rozciaga. Ale magnez biore i ginka tez mowila ze dobrze.
Za to mnie tez teraz tak czesciej mdli ale to chyba bardziej od tego ze mam katar ale sama juz nie wiem. A tak to jest ok. I mam jeszcze pytanie 2 trymestr zaczyna sie od kiedy? Bo ja mam 13 tydzien skonczony to jest juz drugi czy nie??

Z tego co mowily dziewczyny w 13t6d sie konczy pierwszy ;)
Kurcze ja juz sie zaczynam stresowac przed wizyta :(
 
Do góry