reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

iwonaimaja ja za wizyty bede placic 90... euro:-( przez cala ciaze uzbiera sie tego ok. 1000 euro. Nic tylko byc ginekologiem we Wloszech.
Moja ginekolog w Perugii brala 150 euro z rachunkiem, a bez 100 euro:-)

jak mieszkałam w Hispzanii to za wizyte placilam 80euro a do lekarza ginekologa jezdzilam 80km

na szczęście w Hiszpanii ciaze prowadzi polozna i nie musiałam jezdzic często do ginekologa prywatnie

dawno się Straciatella nie odzywala ciekawe co u niej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze ja to tez codziennie mam okropne bole glowy ! Przed ciaza nie mialam tak czesto. Ale skad sie bierze ten bol? Bo ja kurcze nie wiem czy ńie od tego, ze kregoslup szyjny mnie tez boli, moze cos gdzies uciska.. :( okropne to jest

mówi się że w ciąży migreny mogą się nasilić lub osłabnąć. ja miałam teraz w ciąży tylko dwa razy a jestem migrenowcem - więc super. ale jak to z migreną.. nie ma na nią leku i jest do końca niezbadana.
są opinie że tworzy się od posiłków zbyt tłustych i słodkich (np. zjedzony pączuś)
inna bardziej jakaś taka dla mnie wiarygodna jest opinia że powodują ją zaparcia.
 
Wichurka zauważyłam włąsnie na wątku o szpitalach że jesteś z Pruszkowa:) Ja też. W jakiej części mieszkasz? Możemy się kiedyś spotkać na kawę, herbatę czy soczek:) Nie bralas szpitala pruszkowskiego pod uwagę? Ja mam nadzieję że choćby nie wiem co, to że zdaze do kazdego innyego byle nie musiec tam:)
 
reklama
Do góry