reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Joanna23 - ja mogę szczerze polecić West Highland White Terrier :) nie rosną duże, a są takie kochane ! :)
Straciatella - co to za grupa ? Przenosimy sie tam, czy jak ?

Mmm ja już po obiedzie siostra przyszła i robiła mi spaghetti serowe mniam:) oczywiście przed tym mój żołądek znów próbował przekazać ze jeśli skubne choć trochę to wszystko zwróci, ale przygasilam go woda z cytryna :)
 
reklama
Lena zycze Ci coreczki;-)udanego urlopu i odpoczynku;-)

Szuszunia to masz pieknego madrego synusia, niech wraca do zdrowka;-)

Aesthete ma racje Ginowie po 14 skonczonym tyg mowia o 2 trymestrze byjnajmniej u nas

Straciatella pieknie 13 za Toba;D jak sytuacja z Malzem ??

Wichurka nie wiem co Twoj M nawywijal ale mam nadzieje ze pojdzie po rozum do glowy?? wspolczuje bezsennosci;/
\
My sniadanie zwrocone ;p na 2 knopers ciekawe czy sie utrzyma;P

Babelek
masz dzien przede mna genetyczne 5 listopad?;-) chyba ze pomylilam niki?


powodzonka na wizytach ;-)

Saga chyba sie wszystko wyjaśniło, troche to trwało i sporo mnie kosztowało- nie spalam do 4 nad ranem teraz głowa mi pęka, czuje sie masakrycznie.
Pogadalismy troche i musi być dobrze. Dziś usg to pójdziemy pooglądać naszego dzidzia, mam nadzieje ze wszystko z nim dobrze po przejściach ostatniej nocy.
Po wizycie napisze w odpowiednim wątku.
 
W kóncu nadrabiam;-)

Byłam dzisiaj na pobraniu krwi a babka do mnie no gruba ma Pani skóre albo Pani spieta ablo tak anatura coś o żyłach zaczęła mówić ja się nie boję pobierania, ale lepiej neich nie mowi do mnie takich rzeczy.
Co do tygodniu to ja według OM mam skończone 13 tydzień szkoda, że tak daleko nie jestem już :(
Dokładnie jak skónczy się 13 tydzień tzn, że drugi trymestr się zaczął :)

wichurka nie wiem o co chodzi, ale współczuje nie denerwuj się dla maluszka...
Kciuki za wizyte :)

Makao mnie też się zbliża wielkimi krokami termin miesiaczki w symie ostatnią miałam 18 lipca, ale cykle 32 dniowe przeważnie...

Szuszunia dobrze trafiłaś rzadko się to zdarza. Dobrze, że z synkiem juz ok :)

ewelka oj oj dobrze, że macie te papiery bo masakra 500 zł mandatu toz to szok...
Czułe to musiało byc :)

Straciatella współczuje kuźwa przeciez on ma rodzine brrr
Co do ruchów koleżanka czuła w 13 tygodniu :)Ja podobno mam kosmówke z przodu a to niby hamuje wcześniej ruchy i moge ich nie czuć ale to zależy chyba bo mam koleżanke co tak miała w obydwóch ciążach i czuła szybko :)

ewwe na ból żołądka też jest dobre siemie lniane, ale nie ładnie wyglądają :)

matita dobrze, że wizyta udana :)

pat&mom tez ratuje sie nieraz wodą z cytryną :D
 
Witam was wraz z mega katarem i kaszlem :(

Nie uwieżycie.. Wczoraj przszedł polecony do M. Zdjęcie z fotoradaru 500 zł mandatu i 10 punktów:szok: ale najbardziej dziwne to ze jechał samochodem który sprzedaliśmy prawie 2 lata temu :szok:Nowy włąściciel przez tyle czasu jeździ na papierach M i naszych starych rejestracjach a powinien zmienic rejestracje bo to całkiem inne województwo. Na szczescie mamy umowę sprzedaży. Do 7 dni mamy wysłać kopię tej umowy i mam nadzieje ze tak sie zakonczy ta cała "przygoda":no:

Nie masz się czym przejmować. W samochodach pracuję od 10 lat i przynajmniej raz w miesiącu załatwiam takie tematy. Obowiązek przerejestrowania jest, ale konsekwencji za nieprzerejestrowanie brak. Umowa k-s wystarczy. Luzik :-)

Saga - a z małżem hm... dzisiaj znowu zostaje u rodziców, wczoraj go nie było... Przez cały tydzień był z nami tylko 1 noc.
Masakra...

Przykra sprawa. Odpuść do tych egzaminów, a potem ustal zasady, bo panicz przegina...

dziewczyny, bo mi to umknęło, która z Was jest z Białegostoku? Nie mogę sobie przypomnieć a pamiętam, że któraś mówiła o tym, że w Białym są bardzo tanie prywatne porody. I faktycznie sobie sprawdziłam, że cesarska w prywatnej klinice kosztuje 2300. Dwie doby i do domku i to by mi odpowiadało, bo bym dla M. zarezerwowała hotel na 2 doby i po temacie, przyjechalibyśmy sobie do domku. Ale... no właśnie chciałam zapytać o opinię na temat tej kliniki. i może Wy pamiętacie. help.

A wiesz, że taka sama myśl przyszła mi do głowy?
Poszukam opinii.


Ja dzisiaj po raz pierwszy w życiu wzięłam urlop na żądanie :szok:
Pobudka 6:00 - brak sił, mdłości koszmarne.
Pobudka 7:00 - j.w.
9:00 - telefon do firmy i spanie dalej
Pobudka 12:30 :baffled:
Rzyganie.
Czuję się jakbym maraton przebiegła!
 
ewelinka w jakim miescie mieszka Twoja mama?

Okolice Neapolu:-)

perełka- no nawet nie chce myśleć co by było jakbyśmy nie mieli tych papierów. Dobrze ze jestem taka ze każdy świstek trzymam.

An_Ka- dzięki :) troszkę mnie uspokoiłaś :*

Dzisiaj powinnam być na zajęciach. Ale M nie dostał wolnego i musiałam zostać z Mateuszem. Na szczęście wieczorem przyjeżdża moja siostra to jutro zostanie z małym a ja będę mogła isc spokojnie na zajęcia. Cieszę się ze przyjeżdża będzie do niedzieli. Fajnie jest mieć siostrę! Pomimo różnicy wieku super się dogadujemy :)
 
Ostatnia edycja:
Okolice Neapolu:-)

perełka- no nawet nie chce myśleć co by było jakbyśmy nie mieli tych papierów. Dobrze ze jestem taka ze każdy świstek trzymam.

An_Ka- dzięki :) troszkę mnie uspokoiłaś :*

Dzisiaj powinnam być na zajęciach. Ale M nie dostał wolnego i musiałam zostać z Mateuszem. Na szczęście wieczorem przyjeżdża moja siostra to jutro zostanie z małym a ja będę mogła isc spokojnie na zajęcia. Cieszę się ze przyjeżdża będzie do niedzieli. Fajnie jest mieć siostrę! Pomimo różnicy wieku super się dogadujemy :)


Wktora strone? Moj maz tez z tamtych okolic:-)
 
reklama
ewelinka pewnie, ze kojarze. Moj m jest Avellino. W druga strone.
Caserta to troche niebezpieczne miejsce:-) Ale mi Kampania i tak sie mega podoba.
Masz jeszcze siostre? Kto u Was jest najstarszy?

I tak Matteo i Mateusz to to samo. Mi w PL wszyscy na Matteo mowia Mateusz, a on sie wscieka:-)
 
Do góry